Diensten

zaterdag 6 mei 2017 
07:45 - 10:30  Evi van Nieuwenhuyzen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Flore Bruggink Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Annebeth Dresselhuijs Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Max Verbeek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sascha Cremers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bente Hoeve Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Christel Peppelenbos Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Paulien Eigenhuis Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sophie Rodijk Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Pomme Groeneveld Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Numi Hoogeweegen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Iris ter Laak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ard Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Roderick van Wisselingh Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lisa Saltzherr Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Maud de Waard Wedstrijdtafel 
zondag 7 mei 2017 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Eline Top Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Ib Kleinmeijer Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Carmen Roquas Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Feline van den Bergh Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Vincent Uelen Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Tijn van Nieuwenhuyzen Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Sjors Dosker Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Tijmen Crone Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Hidde van Thiel Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Jan Fabels Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Wieger Wildenberg Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ilja Galama Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Vincent Hoeve Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Albert van Welderen Rengers Barmedewerker 
zaterdag 13 mei 2017 
07:45 - 10:30  Max van Rijckevorsel Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Emiel Bulk Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julius van Lingen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Phine van Pappelendam Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jantine Hasselbach Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Julian Schimmel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Diderik Molhuysen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Berend de Vuijst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ernst van de Weert Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Peter Keegstra Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Bendt van Beek Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Willem Jenniskens Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martijn Berger Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hilde Oosting Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Thijn Eijpe Wedstrijdtafel 
zondag 14 mei 2017 
08:15 - 11:45  Valerie Jonckheer Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Sietske Verbraak Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Margje Hamminga Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Eline Haanappel Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Wisse Brinkhorst Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Liliane Hoekstra Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julie Voskuijl Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julie Voskuijl Barmedewerker 
zaterdag 20 mei 2017 
07:45 - 10:30  Otte Curvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Cato Rupert Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fenne Cobussen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Duco Bruins Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Valentijn Kristians Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bo Gehner Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Milou Molenaars Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Max de Vuijst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Elise van de Putte Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Stella Verhoeven Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Jet Arts Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Roos van Vliet Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joeke Schepel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rob van der Mark Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rieneke Sanson Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Max Vogelaar Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fenne Hogguer Wedstrijdtafel 
zondag 21 mei 2017 
08:15 - 11:45  Frederike Ruijters Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Thijmen Zweers Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Daan Bennebroek Gravenhorst Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Pieternel Holm Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Lenneke Ouwehand Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Annelotte Vogelaar Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Ole van Ouwerkerk Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Taeke Bouma Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Thomas Andriesse Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mink-jan Kaper Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Bram Weitjens Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Wieger Wildenberg Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noah Grobbink Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noah Grobbink Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Marijke Have Barmedewerker 
zaterdag 27 mei 2017 
07:45 - 10:30  Milan Peeperkorn Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Tijmen van Kooij Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Roos ten Doesschate Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Karlijn Wolfs Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Saskia Vergouwen Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Jasper Higler Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Reijer Keegstra Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Caroline van Imhoff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lukas Nieuwland Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lineke Spaans Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Nout van Meerten Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Wisse Nijmeijers Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lot Christern Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jasmijn Holleman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noor Witteveen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Boris van Os Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Julian Brouwer Wedstrijdtafel 
zondag 28 mei 2017 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Robin Simoons Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Suze van der Velde Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Pepijn Verdonk Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Julia Veenstra Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Tijn van Uchelen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Alexandra van der Tuin Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Charlotte Troost Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Liliane Hoekstra Barmedewerker 
zaterdag 3 juni 2017 
07:45 - 10:30  Rosalie Wolt Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Carlijn van Asperen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mats van Elsdingen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Dominique Maas Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jenny Kooijmans Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pepper van Kouterik Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Juliska Ottens Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sofie Schimmel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Eveline Mommers Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Feline van Kooten Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Emily Feimann Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Cedric Haarmans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jordi Wardenburg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jan Berend Zweerts Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Oscar Westerink Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Valentijn Vonk Wedstrijdtafel 
zaterdag 10 juni 2017 
07:45 - 10:30  Fiene van Vugt Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Sofie Taminiau Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Reyer van der Vlugt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Madeline van den Biggelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fenne de Lathouder Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Elske Siebers Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Feline Bonnerman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martijn Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Amber Poldermans Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Schalk Manger Cats Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Rieneke Sanson Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Dirk Langendijk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Mariette Buursma Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lode Van der Horst Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Bente van Haren Wedstrijdtafel 
zondag 11 juni 2017 
08:15 - 11:45  Ruud van Ieperen Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Sacco van de Velde Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Lieke Jaarsma Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lucas Westerink Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Mári Eijkens Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Pieter Pas Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Wijkje Stegen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jamie Tribble Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Peter Toutenhoofd Barmedewerker 
zaterdag 17 juni 2017 
07:45 - 10:30  Philine Daris Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Roos Verbeek Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Bas van Herten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ronalda van Kemenade Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Jan Kaper Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Frédérique Binkhorst Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Daantje Wardenburg Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Reinoud van der Veer Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Esther Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lotte van Vliet Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Femke van Vulpen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ties Arts Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Feline van Kooten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luna Feeke Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Sylke Poort Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Madelief Man Wedstrijdtafel 
zondag 18 juni 2017 
08:15 - 11:45  Jessica van Ieperen Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Sacco van de Velde Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Maurits van Rijckevorsel Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Roy Scheerder Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Marielle Arts Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Suze Klein Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Pascale Toutenhoofd Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Fleur Tordoir Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Romy Timmermans Barmedewerker 
zondag 25 juni 2017 
08:15 - 11:45  Philip van Elsdingen Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Fréderique Teheux Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Anne-Sophie Olijve Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Marnick Buchwaldt Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Hidde van Thiel Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Dirkje Tervoort Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Merel Tensen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  René Tensen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Sander Temmerman Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 6 mei 2017 
07:45  Evi van Nieuwenhuyzen Wedstrijdtafel 
07:45  Flore Bruggink Wedstrijdtafel 
08:00  Annebeth Dresselhuijs Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Max Verbeek Barmedewerker 
08:00  Sascha Cremers Barmedewerker 
10:30  Bente Hoeve Wedstrijdtafel 
10:30  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
11:15  Christel Peppelenbos Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Iris Veldhuis
Joost Beer
Rosa Veldhuis
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter