Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Sophie Janssen
Lotje Kuijt
Paulien de Kuyper
Nicole Laarhoven
Florine Pardoen
Christel Peppelenbos
Nadine Profijt
Jessica Reijnen
Bente Scholten
Valerie Snel
Sarah-May The
Puck Veen
Noelle Vincken
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van der Brink
Ass. Trainer Stefan Sprangers
Ass. Coach Petra de Jong
Fysio Mariel Schilte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Phoenix D1 12:45
Deventer D1 GHBS D1 12:45
Ede D1 Bully D1 12:45
Gooische D1 GCHC D1 12:45
Gron.Studs D1 Zwolle D1 12:45
Upward D1 Amersfoort D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D1 19 51 16 3 0
2 Zwolle D1 19 45 14 3 2
3 Phoenix D1 19 35 11 2 6
4 Ede D1 19 30 9 3 7
5 Bully D1 19 27 8 3 8
6 GCHC D1 19 27 7 6 6
7 Upward D1 19 23 7 2 10
8 Amersfoort D1 19 22 5 7 7
9 GHBS D1 19 20 5 5 9
10 Beuningen D1 19 19 5 4 10
11 Deventer D1 19 11 3 2 14
12 Gron.Studs D1 19 11 3 2 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mei GCHC D1 12:45 thuis - Rabo 1
14 mei HC Zwolle D1 12:45 uit
21 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b thuis - Rabo 1
25 mei !Reservering mogelijke PO n.n.b thuis
27 mei !Reservering mogelijke PO n.n.b thuis - Rabo 1
28 mei !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1
28 mei !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Gooische D1 Bully D1 3-0
GHBS D1 Ede D1 1-4
Deventer D1 Amersfoort D1 2-0
Phoenix D1 GCHC D1 3-0
Beuningen D1 Zwolle D1 0-1
Gron.Studs D1 Upward D1 4-2
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Bully D1 Deventer D1 1-0
Amersfoort D1 Beuningen D1 2-1
Ede D1 Gron.Studs D1 5-2
Zwolle D1 Phoenix D1 3-1
GCHC D1 GHBS D1 2-2
Upward D1 Gooische D1 1-4
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Phoenix D1 Amersfoort D1 4-1
GHBS D1 Zwolle D1 3-4
Deventer D1 Upward D1 1-2
Gooische D1 Gron.Studs D1 7-1
GCHC D1 Ede D1 1-1
Beuningen D1 Bully D1 2-1
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Ede D1 Gooische D1 0-1
Gron.Studs D1 Deventer D1 4-2
Upward D1 Beuningen D1 2-2
Bully D1 Phoenix D1 3-1
Zwolle D1 GCHC D1 4-3
Amersfoort D1 GHBS D1 4-0
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Zwolle D1 Ede D1 1-2
Phoenix D1 Upward D1 0-1
GHBS D1 Bully D1 2-0
GCHC D1 Amersfoort D1 1-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 2-1
Deventer D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-2
Upward D1 GHBS D1 2-3
Amersfoort D1 Zwolle D1 1-1
Ede D1 Deventer D1 4-0
Bully D1 GCHC D1 3-2
Gooische D1 Beuningen D1 2-1
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Amersfoort D1 Ede D1 2-2
Zwolle D1 Bully D1 6-3
GHBS D1 Gron.Studs D1 6-3
Beuningen D1 Deventer D1 3-0
GCHC D1 Upward D1 4-0
Phoenix D1 Gooische D1 0-4
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Deventer D1 Phoenix D1 1-2
Bully D1 Amersfoort D1 2-1
Upward D1 Zwolle D1 1-4
Beuningen D1 Ede D1 2-1
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-2
Gooische D1 GHBS D1 5-2
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Phoenix D1 Beuningen D1 1-1
Bully D1 Ede D1 4-2
Zwolle D1 Gron.Studs D1 4-0
Amersfoort D1 Upward D1 1-4
GCHC D1 Gooische D1 0-3
GHBS D1 Deventer D1 4-1
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Upward D1 Bully D1 2-2
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 1-3
Phoenix D1 Ede D1 4-1
Gooische D1 Zwolle D1 1-1
Beuningen D1 GHBS D1 3-3
Deventer D1 GCHC D1 2-3
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Ede D1 Upward D1 0-2
Amersfoort D1 Gooische D1 2-2
GHBS D1 Phoenix D1 0-3
Bully D1 Gron.Studs D1 3-0
GCHC D1 Beuningen D1 3-2
Zwolle D1 Deventer D1 5-0
ZONDAG 5 MAART 2017
Zwolle D1 Beuningen D1 4-2
Amersfoort D1 Deventer D1 3-1
Bully D1 Gooische D1 1-4
GCHC D1 Phoenix D1 2-1
Ede D1 GHBS D1 2-1
Upward D1 Gron.Studs D1 3-2
ZONDAG 12 MAART 2017
Deventer D1 Bully D1 1-1
Gooische D1 Upward D1 3-0
Beuningen D1 Amersfoort D1 2-2
Phoenix D1 Zwolle D1 1-1
Gron.Studs D1 Ede D1 1-0
GHBS D1 GCHC D1 0-1
ZONDAG 19 MAART 2017
Gron.Studs D1 Gooische D1 1-2
Bully D1 Beuningen D1 4-2
Upward D1 Deventer D1 2-1
Amersfoort D1 Phoenix D1 1-2
Zwolle D1 GHBS D1 4-2
Ede D1 GCHC D1 1-1
ZONDAG 26 MAART 2017
Gooische D1 Ede D1 6-2
Deventer D1 Gron.Studs D1 2-0
Beuningen D1 Upward D1 1-2
GCHC D1 Zwolle D1 1-2
GHBS D1 Amersfoort D1 2-2
Phoenix D1 Bully D1 4-0
ZONDAG 2 APRIL 2017
Amersfoort D1 GCHC D1 2-2
Gooische D1 Deventer D1 5-0
Bully D1 GHBS D1 0-0
Gron.Studs D1 Beuningen D1 1-2
Upward D1 Phoenix D1 1-3
Ede D1 Zwolle D1 2-1
ZONDAG 9 APRIL 2017
GCHC D1 Bully D1 1-2
Phoenix D1 Gron.Studs D1 3-0
Beuningen D1 Gooische D1 0-3
GHBS D1 Upward D1 4-2
Deventer D1 Ede D1 0-2
Zwolle D1 Amersfoort D1 5-2
ZONDAG 23 APRIL 2017
Deventer D1 Beuningen D1 3-0
Bully D1 Zwolle D1 1-5
Upward D1 GCHC D1 0-1
Gron.Studs D1 GHBS D1 1-1
Ede D1 Amersfoort D1 4-2
Gooische D1 Phoenix D1 3-2
ZONDAG 30 APRIL 2017
Zwolle D1 Upward D1 5-2
GHBS D1 Gooische D1 1-5
Phoenix D1 Deventer D1 3-0
Amersfoort D1 Bully D1 8-1
Ede D1 Beuningen D1 2-1
GCHC D1 Gron.Studs D1 3-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 6 mei 2017 
07:45  Evi van Nieuwenhuyzen Wedstrijdtafel 
07:45  Flore Bruggink Wedstrijdtafel 
08:00  Annebeth Dresselhuijs Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Max Verbeek Barmedewerker 
08:00  Sascha Cremers Barmedewerker 
10:30  Bente Hoeve Wedstrijdtafel 
10:30  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
11:15  Christel Peppelenbos Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Britt Muller
Nel Klein Bog-Kruize
Joost Beer
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter