Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Sophie Janssen
Lotje Kuijt
Paulien de Kuyper
Nicole Laarhoven
Florine Pardoen
Christel Peppelenbos
Nadine Profijt
Jessica Reijnen
Bente Scholten
Valerie Snel
Sarah-May The
Puck Veen
Noelle Vincken
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van der Brink
Ass. Trainer Stefan Sprangers
Ass. Coach Petra de Jong
Fysio Mariel Schilte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Upward D1 12:45
Deventer D1 Gron.Studs D1 12:45
GCHC D1 Zwolle D1 12:45
GHBS D1 Amersfoort D1 12:45
Gooische D1 Ede D1 12:45
Phoenix D1 Bully D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D1 14 36 11 3 0
2 Zwolle D1 14 33 10 3 1
3 Phoenix D1 14 23 7 2 5
4 Bully D1 14 23 7 2 5
5 GCHC D1 14 22 6 4 4
6 Upward D1 14 20 6 2 6
7 Ede D1 14 18 5 3 6
8 Amersfoort D1 14 17 4 5 5
9 Beuningen D1 14 16 4 4 6
10 GHBS D1 14 14 4 2 8
11 Gron.Studs D1 14 9 3 0 11
12 Deventer D1 14 5 1 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mrt MHC EDE D1 12:45 thuis - Rabo 1
2 apr DHV D1 12:45 thuis - Rabo 1
9 apr MHCBeuningen D1 12:45 uit
23 apr SV Phoenix D1 n.n.b thuis - Rabo 1
30 apr GHBS D1 12:45 uit
7 mei GCHC D1 n.n.b thuis - Rabo 1
14 mei HC Zwolle D1 12:45 uit
21 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b thuis - Rabo 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Gooische D1 Bully D1 3-0
GHBS D1 Ede D1 1-4
Deventer D1 Amersfoort D1 2-0
Phoenix D1 GCHC D1 3-0
Beuningen D1 Zwolle D1 0-1
Gron.Studs D1 Upward D1 4-2
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Bully D1 Deventer D1 1-0
Amersfoort D1 Beuningen D1 2-1
Ede D1 Gron.Studs D1 5-2
Zwolle D1 Phoenix D1 3-1
GCHC D1 GHBS D1 2-2
Upward D1 Gooische D1 1-4
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Phoenix D1 Amersfoort D1 4-1
GHBS D1 Zwolle D1 3-4
Deventer D1 Upward D1 1-2
Gooische D1 Gron.Studs D1 7-1
GCHC D1 Ede D1 1-1
Beuningen D1 Bully D1 2-1
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Ede D1 Gooische D1 0-1
Gron.Studs D1 Deventer D1 4-2
Upward D1 Beuningen D1 2-2
Bully D1 Phoenix D1 3-1
Zwolle D1 GCHC D1 4-3
Amersfoort D1 GHBS D1 4-0
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Zwolle D1 Ede D1 1-2
Phoenix D1 Upward D1 0-1
GHBS D1 Bully D1 2-0
GCHC D1 Amersfoort D1 1-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 2-1
Deventer D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Amersfoort D1 Zwolle D1 1-1
Ede D1 Deventer D1 4-0
Upward D1 GHBS D1 2-3
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-2
Bully D1 GCHC D1 3-2
Gooische D1 Beuningen D1 2-1
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Zwolle D1 Bully D1 6-3
Phoenix D1 Gooische D1 0-4
GCHC D1 Upward D1 4-0
Amersfoort D1 Ede D1 2-2
GHBS D1 Gron.Studs D1 6-3
Beuningen D1 Deventer D1 3-0
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Bully D1 Amersfoort D1 2-1
Upward D1 Zwolle D1 1-4
Gooische D1 GHBS D1 5-2
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-2
Beuningen D1 Ede D1 2-1
Deventer D1 Phoenix D1 1-2
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Bully D1 Ede D1 4-2
Zwolle D1 Gron.Studs D1 4-0
Amersfoort D1 Upward D1 1-4
GCHC D1 Gooische D1 0-3
GHBS D1 Deventer D1 4-1
Phoenix D1 Beuningen D1 1-1
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Gooische D1 Zwolle D1 1-1
Upward D1 Bully D1 2-2
Phoenix D1 Ede D1 4-1
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 1-3
Beuningen D1 GHBS D1 3-3
Deventer D1 GCHC D1 2-3
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Amersfoort D1 Gooische D1 2-2
Ede D1 Upward D1 0-2
Zwolle D1 Deventer D1 5-0
Bully D1 Gron.Studs D1 3-0
GHBS D1 Phoenix D1 0-3
GCHC D1 Beuningen D1 3-2
ZONDAG 5 MAART 2017
Upward D1 Gron.Studs D1 3-2
GCHC D1 Phoenix D1 2-1
Ede D1 GHBS D1 2-1
Bully D1 Gooische D1 1-4
Amersfoort D1 Deventer D1 3-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-2
ZONDAG 12 MAART 2017
GHBS D1 GCHC D1 0-1
Gron.Studs D1 Ede D1 1-0
Gooische D1 Upward D1 3-0
Phoenix D1 Zwolle D1 1-1
Deventer D1 Bully D1 1-1
Beuningen D1 Amersfoort D1 2-2
ZONDAG 19 MAART 2017
Bully D1 Beuningen D1 4-2
Zwolle D1 GHBS D1 4-2
Ede D1 GCHC D1 1-1
Upward D1 Deventer D1 2-1
Amersfoort D1 Phoenix D1 1-2
Gron.Studs D1 Gooische D1 1-2

Fotoalbum

Agenda van de week

26-3 Dames 1 - Ede D1
26-3 Heren 1 - Push H1
27-3 Arbitrage Commissie

Diensten

zaterdag 25 maart 2017 
07:45  Loet von Lindern Wedstrijdtafel 
07:45  Hugo Nollet Wedstrijdtafel 
08:00  Barmedewerker 
08:00  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00  Peter Vogel Barmedewerker 
10:30  Gijs Ribbe Wedstrijdtafel 
10:30  Quinten Wilson Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sofia Roelofs
Marlou Colenbrander
Annelotte Spaans
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter