Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Floris Bakker
Dirk-jan van Beek
Thomas van Breen
Bram van den Brink
Graeme Bruyn
Luciën van Doorn
Stijn Gabriël
Frank van der Hulst
Tijmen Klemann
Berend Kloppenborg
Daan Konijn
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Pieter Nyst
Pepijn Rehe
Junior Schilte
Luc Smeets
Odin Termohlen
Peter-Paul Wentrup
Thomas van Wieringen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Reinoud Wolff
Manager Odin Termohlen
Ass. Trainer/Coach Robbert Paul Aalbregt
Aanvoerder Thomas van Breen
Keeper Pepijn Rehe
Keeperstrainer Evert Jan Tulen
Fysio Ane Hafkamp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische H1 Push H1 14:45
HBS H1 Alkmaar H1 14:45
Nijmegen H1 Groningen H1 14:45
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 14:45
SCHC H1 Breda H1 14:45
Zwolle H1 Victoria H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC H1 14 35 11 2 1
2 Victoria H1 14 33 10 3 1
3 Push H1 14 30 9 3 2
4 Breda H1 14 30 9 3 2
5 Huizen H1 14 22 6 4 4
6 Groningen H1 14 18 5 3 6
7 Nijmegen H1 14 17 5 2 7
8 Gooische H1 14 17 5 2 7
9 HBS H1 14 13 3 4 7
10 Zwolle H1 14 10 3 1 10
11 Ring Pass Delft H1 14 9 3 0 11
12 Alkmaar H1 14 4 1 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mrt B.H.V. Push H1 14:45 thuis - Rabo 1
2 apr MHCHBS H1 14:45 thuis - Rabo 1
9 apr HC Zwolle H1 14:45 uit
23 apr Hockeyclub SCHC H1 14:45 thuis - Rabo 1
30 apr NMHC Nijmegen H1 n.n.b uit
7 mei Ring Pass Delft H1 14:45 thuis - Rabo 1
14 mei Huizer HC H1 14:45 uit
21 mei GHHC Groningen H1 14:45 thuis - Rabo 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
HBS H1 Groningen H1 2-2
Gooische H1 Breda H1 0-2
Zwolle H1 Huizen H1 1-2
SCHC H1 Ring Pass Delft H1 5-2
Nijmegen H1 Push H1 2-4
Alkmaar H1 Victoria H1 1-2
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Huizen H1 SCHC H1 2-2
Push H1 Alkmaar H1 4-2
Victoria H1 Gooische H1 2-0
Breda H1 HBS H1 2-1
Ring Pass Delft H1 Nijmegen H1 2-0
Groningen H1 Zwolle H1 3-2
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Nijmegen H1 Huizen H1 3-3
Ring Pass Delft H1 Push H1 3-4
SCHC H1 Groningen H1 4-2
HBS H1 Victoria H1 3-4
Zwolle H1 Breda H1 1-2
Gooische H1 Alkmaar H1 3-1
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Alkmaar H1 HBS H1 2-2
Huizen H1 Ring Pass Delft H1 3-1
Breda H1 SCHC H1 2-2
Victoria H1 Zwolle H1 4-1
Push H1 Gooische H1 3-3
Groningen H1 Nijmegen H1 1-2
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Zwolle H1 Alkmaar H1 5-4
HBS H1 Gooische H1 1-3
Huizen H1 Push H1 2-4
Nijmegen H1 Breda H1 1-3
Ring Pass Delft H1 Groningen H1 1-3
SCHC H1 Victoria H1 4-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Gooische H1 Zwolle H1 4-2
Victoria H1 Nijmegen H1 2-0
Breda H1 Ring Pass Delft H1 4-0
Alkmaar H1 SCHC H1 0-5
Push H1 HBS H1 9-2
Groningen H1 Huizen H1 3-3
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Nijmegen H1 Alkmaar H1 4-2
Ring Pass Delft H1 Victoria H1 2-4
Huizen H1 Breda H1 5-1
SCHC H1 Gooische H1 1-4
Zwolle H1 HBS H1 2-6
Groningen H1 Push H1 3-3
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
HBS H1 SCHC H1 0-4
Push H1 Zwolle H1 1-0
Alkmaar H1 Ring Pass Delft H1 1-5
Victoria H1 Huizen H1 3-3
Breda H1 Groningen H1 1-0
Gooische H1 Nijmegen H1 1-4
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Breda H1 Push H1 2-2
Nijmegen H1 HBS H1 3-3
Huizen H1 Alkmaar H1 4-2
Groningen H1 Victoria H1 1-5
Ring Pass Delft H1 Gooische H1 0-1
SCHC H1 Zwolle H1 4-0
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Alkmaar H1 Groningen H1 0-3
Victoria H1 Breda H1 4-0
SCHC H1 Push H1 7-1
Gooische H1 Huizen H1 2-3
HBS H1 Ring Pass Delft H1 6-2
Zwolle H1 Nijmegen H1 1-2
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Huizen H1 HBS H1 3-4
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 3-2
Groningen H1 Gooische H1 2-1
Push H1 Victoria H1 3-4
Nijmegen H1 SCHC H1 1-4
Breda H1 Alkmaar H1 3-1
ZONDAG 5 MAART 2017
Push H1 Nijmegen H1 2-1
Groningen H1 HBS H1 5-3
Breda H1 Gooische H1 3-2
Ring Pass Delft H1 SCHC H1 0-5
Victoria H1 Alkmaar H1 4-2
Huizen H1 Zwolle H1 1-5
ZONDAG 12 MAART 2017
Gooische H1 Victoria H1 1-1
Zwolle H1 Groningen H1 5-3
Alkmaar H1 Push H1 2-9
Nijmegen H1 Ring Pass Delft H1 5-1
SCHC H1 Huizen H1 6-2
HBS H1 Breda H1 2-4
ZONDAG 19 MAART 2017
Breda H1 Zwolle H1 2-2
Victoria H1 HBS H1 3-3
Push H1 Ring Pass Delft H1 5-1
Groningen H1 SCHC H1 4-8
Alkmaar H1 Gooische H1 5-1
Huizen H1 Nijmegen H1 3-1

Fotoalbum

Agenda van de week

26-3 Dames 1 - Ede D1
26-3 Heren 1 - Push H1
27-3 Arbitrage Commissie

Diensten

zaterdag 25 maart 2017 
07:45  Loet von Lindern Wedstrijdtafel 
07:45  Hugo Nollet Wedstrijdtafel 
08:00  Barmedewerker 
08:00  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00  Peter Vogel Barmedewerker 
10:30  Gijs Ribbe Wedstrijdtafel 
10:30  Quinten Wilson Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marlou Colenbrander
Linda van Eck
Annelotte Spaans
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter