Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Kampong MA2
14:15
Uit
MA2 - Laren MA2
17:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Willem Jan Poldermans en Paulien Eigenhuis
MA3 - Amersfoort MA4
12:15 - KG 5
Thuis
Fluiten: Mick Hoogeveen en Chris Meertens
MA4 - Loenen MA2
16:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Hans Londonck Sluijk en Ludo Mees
MA6 - MHC Vianen MA2
15:15
Uit
Meisjes B
MB1 - HGC MB1
12:30
Uit
MB2 - Weesp MB1
13:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Taja Nagel en Huub Lamers
MB7 - Shinty MB5
15:45
Uit
Meisjes C
MC1 - Spandersbs MC1
10:45
Uit
MC2 - Phoenix MC1
14:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Derk Jan Dikkers en Victor Mackay
MC4 - Baarn MC2
11:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Alexander Molhuysen en Edgar Molenaars
MC7 - Fletiomare MC6
11:45
Uit
MC8 - Houten MC6
12:15 - KG 4
Thuis
Fluiten: Frank van Hooft en Maarten van Meerten
MC9 - Spandersbs MC9
13:15
Uit
Meisjes D
MD1 - SCHC MD1
09:00
Uit
MD3 - MMHC Voordaan MD2
10:45
Uit
MD4 - H.C. Eemvallei MD3
10:30 - KG 4
Thuis
Fluiten: Robbert van Gestel en Tom van Erven Dorens
MD7 - Culemborg MD2
10:45
Uit
Meisjes E
M6E1 Mini's - Maarssen ME3
10:45
Uit
M6E3 Mini's - SCHC ME1
10:00
Uit
M6E4 Mini's - Laren ME5
09:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 Mini's - Hilversum ME6
10:10
Uit
M8E1 Maxi's - Shinty M8E2
09:00 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 Maxi's - SCHC M8E6
10:15
Uit
M8E5 Maxi's - Maarn M8E1
10:15 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - Kampong MF1
09:15 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - MMHC Voordaan MF2
09:15 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Zwaluwen MF2
09:40
Uit
MF4 - Hockey Club Zeewolde MF1
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - DHV JA1
14:15 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JA2 - Spandersbs JA1
16:00
Uit
JA3 - Laren JA2
17:30
Uit
JA4 - SCHC JA4
16:00 - KG 3
Thuis
Fluiten: Richard de Beijer en Olaf Tensen
JA5 - Nieuwegein JA2
14:15 - KG 3
Thuis
Fluiten: Charles Estourgie Sr. en Maarten Derks
JA6 - Leusden JA2
12:15
Uit
JA7 - H.C. Eemvallei JA1
14:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Miel Bakker en Allart Lensvelt
Jongens B
JB1 - Amsterdam JB1
12:30 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - Maarssen JB1
12:30
Uit
JB4 - Kampong JB5
15:00
Uit
JB5 - Hilversum JB5
12:30 - KG 3
Thuis
Fluiten: Frederiek Roest en Daniel van Leer
JB6 - Loenen JB2
17:45 - KG 1
Thuis
Fluiten: Pieter Six en Hans Schiphorst
Jongens C
JC1 - Kampong JC1
10:45 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC2 - SCHC JC3
16:15 - KG 1
Thuis
Fluiten: Olav Andriesse en Robert Jan Kaper
JC3 - MMHC Voordaan JC2
14:00
Uit
JC5 - Naarden JC5
11:45
Uit
JC6 - Schaerweijde JC7
13:00
Uit
Jongens D
JD1 - Houten JD1
09:00
Uit
JD2 - Huizen JD1
09:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Hein Langendijk en Hank Schraven
JD3 - Fletiomare JD2
09:00 - KG 3
Thuis
Fluiten: Martijn Haks en Jan Willem de Lint
JD6 - SCHC JD5
11:45
Uit
JD8 - Lelystad JD1
10:45 - KG 3
Thuis
Fluiten: Mark Albers en Jelmer de Wilde
JD9 - Nieuwegein JD3
10:30 - KG 5
Thuis
Fluiten: Hans van Gaalen en Bas Brinkmann
Jongens E
J6E1 Mini's - Baarn JE1
08:45
Uit
J6E3 Mini's - Phoenix JE2
09:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E4 Mini's - UNO JE1
09:30
Uit
J6E5 Mini's - Hilversum JE4
09:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E6 Mini's - SCHC JE6
09:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E1 Maxi's - SCHC J8E1
09:00 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 Maxi's - Spandersbs J8E2
08:45
Uit
J8E3 Maxi's - Maarssen J8E3
08:45
Uit
J8E4 Maxi's - Shinty J8E2
10:15 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E5 Maxis - Phoenix J8E2
10:00
Uit
Jongens F
JF1 - Maarssen JF3
09:15 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Kampong JF3
08:45
Uit
JF3 - Rijnvliet JF2
09:00
Uit
JF4 - Huizen JF2
09:15 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 6 mei 2017 
07:45  Evi van Nieuwenhuyzen Wedstrijdtafel 
07:45  Flore Bruggink Wedstrijdtafel 
08:00  Annebeth Dresselhuijs Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Max Verbeek Barmedewerker 
08:00  Sascha Cremers Barmedewerker 
10:30  Bente Hoeve Wedstrijdtafel 
10:30  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
11:15  Christel Peppelenbos Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Joost Beer
Suze Klein
Lynn Muller
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter