Bekers en schalen

De Supercup
(Het allerbeste hockeyteam over een geheel competitie seizoen gemeten)

2007 Heren VL2 > JC1
2008 Heren VL2 > JC6
2009 Heren VL2 > Meisjes D3
2010 Dames Vet G > Jongens D5
2011 Heren VL2 > Jongens C1
2012 Meisjes B1
2013 Meisjes D1
2014 Jongens D2
2015 Heren Vet H
2016 Jongens D8

Liscaljet Prestatiebeker
(elftal of groepering die het afgelopen seizoen de beste prestatie heeft geleverd in het belang van de GHC)

1961 Dames Veteranen
1962 Heren 1
1963 Heren Veteranen
1964 Dames 1
1965 Dames 4
1966 Heren 3
1967 Heren 3
1968 Dames 5
1969 Heren 4
1970 Heren l
1971 Dames 1
1972 Meisjes B1
1973 Heren 2
1974 Jongens D6
1975 Jongens A1
1977 Heren 2
1978 Heren 1
1980 Jongens B1
1981 Dames 1
1982 Mess. Treize
1983 Meisjes A1
1984 Meisjes C1
1985 Jongens D1
1986 Meisjes Dl
1987 Heren 1/Jongens B1
1988 Meisjes B1
1989 Jongens B1
1990 Jongens B1
1991 Jongens A1
1992 Meisjes B1
1993 Dames 1
1994 Heren 2
1995 Jongens B1
1996 Dames 1
1997 Heren 8
1998 Jongens B1
1999 Dames 1 en Heren 1
2000 Jongens B2
2001 Heren Veteranen E
2002 Heren 7
2003 Heren 1
2004 Jongens C1
2005 Heren 1 (zaal)
2006 Meisjes D1
2007 Jongens C1
2008 Jongens A1
2009 7-a-Side commissie
2010 Barcommissie
2011 Heren Veteranen B
2012 Heren Veteranen C
2013 D-Day Commissie
2014 Heren 1
2015 Meisjes C1
2016 Meisjes D1
 
Scheltesschaal
(voor meerdere seizoenen bijzondere verdiensten achter de schermen)

1975 Aad Zwenk
1976 Mw. L. Scheltes
1977 Frits Hondius
1978 Netty Richter – Ploos van Amstel
1979 Mw. G. de Vries-Westerman
1980 Jaap Jonckheer
1981 Mw. N.L. Kuiper - Kroese
1982 J.R. Wiebinga
1983 Henk Klein Bog
1984 E. Stroomberg
1985 H.C. Meyer
1986 Ron de Puy
1987 Loes Nieuwland
1988 Willeke Harrestein-de Bas
1989 Wolter Eschauzier
1990 Hans Wolff
1991 Aad Zwenk
1992 Herbert Peters
1993 Olga du Crocq-van Zijverden
1995 Hanneke van Naerssen-van de Hof
1996 Mariet Kroese
1997 Heleen Roozenboom-Stadermann
1998 Roy Sikking/Jacek Mocaiko
1999 Marie José van Willigenburg
2000 Willem Herfkens
2001 Olivia Bruins-Molenaar
2002 Kees Scheltes en Marianne Scheltes-Rood
2003 Wuif van Berkel
2004 Jort Meijer
2005 Rinse Tange en Patrick Thole
2006 Nel Klein Bog
2007 Evelien de Jong
2008 Frank van Delft
2009 Herbert en Gerda Peters
2010 Marie-Lou Pardoen
2011 Bernard Heuzeveldt
2012 Maud Lapidaire
2013 Yanno Hooft Graafland en Sigrid Lucassen
2014 Karen Sprangers
2015 Frank Wyers
2016 Erna Blommenstein
 
Olav Piper Memorial
(keeper van het jaar senioren)

1967 Mw. P. de Waal-vd Heiden
1968 Mw. P. de Waal-vd Heiden
1969 Mw. P. de Waal-vd Heiden
1970 R.C. Demper
1971 J. Haye
1972 J. Wolff
1973 M. Rieder
1974 F.C. van Geer
1975 R.B.A. van der Nap
1976 Mw. J. Wijt
1977 H. Moes
1978 M. Rieder
1979 M. Rieder
1980 R.J. Mouw
1981 W.A.M. Herfkens
1982 M. van Leeuwen
1983 G.E. Vons
1984 W.E. Bon
1985 Mw. J. Wijt
1986 Mw. J. Wijt
1987 P. Kalfsterman
1988 M. van der Lee
1989 H. Moes
1990 helaas niet meer te traceren
1991 M. van der Lee
1992 Mw. P. Verdegaal
1993 Mw. M. Dekker
1994 Rachel Meuwsen
1995 Carolien Jansen
1996 Marije Faber
1997 Rachel Meuwsen
1998 Daan Mulders
1999 Marije Faber
2000 Emma Swieringa
2001 Valerie Claushuis
2002 Richard Eerhardt
2003 Philip Tulleken
2004 Carien Schreuder
2005 Godfried Vons
2006 Daan Fritz
2007 Isolde Velthuysen
2008 Robert Jan Mouw
2009 Robert Jan Mouw
2010 Marloes Zwagerman
2011 Robert Jan Mouw
2012 Olav Andriessen en Hein Langendijk
2013 Renée Pekelharing
2014 Pepijn Rehe
2015 Christoph Linke
2016 Christel Peppelenbos
 
Meisjes Keepersbeker 
(beste jeugdkeeper meisjes)

1980 Désirée Winkel
1981 Lea de la Penha
1982 Désirée Winkel
1983 Nathalie Wolf
1984 Marie José Wajer
1985 Paulien Boomsma
1986 Martine Dekker
1987 Maaike Abels
1988 Evelien Olsthoorn
1989 Annetien van de Ham
1990 Machelien Theunissen
1991 Eva Hirsch
1992 Keepster meisjes B1
1993 Rachel Meuwsen
1994 Carolien Jansen
1995 KarinWijsmuller/Rozemarijn Afman
1996 Rozemarijn Afman
1997 Nicole Phoa
1998 Wenneke Repko
1999 Marjorie Claushuis
2000 Flo Dirks
2001 Dieuwke Steller
2002 Iris Vos
2003 Tara Brosschot
2004 Isolde Velthuysen
2005 Julie Meijer
2006 Sophie Rood
2007 Laurien de Klerk
2008 Alexandra de Klerk
2009 Stefania van Limburg Stirum
2010 Sigrid Nielsen
2011 Caroline Heijmeijer
2012 Willemijn Keurentjes
2013 Willemijn Keurentjes
2014 Frederique Wollaert
2015 Fréderique Rademaker
2016 Frederique Wollaert
 
Jongens Keepersbeker
(beste jeugdkeeper jongens)

1971 M.E. Doyer
1972 M.E. Doyer
1973 W. Overmars
1974 H. Moes
1975 E. Bon
1976 R.J. Mouw
1977 R.J. Mouw
1978 J.W. Klein Bog
1979 E.I. van de Berg
1980 E.C. Bramer
1981 W.P. Kooring
1982 Peter Kalfsterman
1983 M.E. van der Lee
1984 Peter Kalfsterman
1985 J. Laan
1986 Philip Tulleken
1987 W.W. van Haersma Buma
1988 I. Poissonier
1989 M. de Ruiter
1990 M. Sander
1991 R. Boomgaard
1992 M. van Balen Blanken
1993 R. Wijsmuller
1994 J. Plantenga
1995 J. van den Bosch
1996 J. Aanstoot
1997 J. Aanstoot en R. Wijsmuller
1998 M. Brandon
1999 R. Eerhardt
2000 M. Brandon
2001 S. De Wijn
2002 D. Fritz
2003 D. Fritz
2004 R. Koopman
2005 Laurens de Sonnevylle
2006 Niek Eeftink
2007 Daan Hulsmann
2008 Daan Wisselink
2009 Pim Bor
2010 Steijn Beijersbergen
2011 Friso Beijers
2012 Juriaan Schipper
2013 Olivier Lamers
2014 Olivier Estourgie
2015 Lars Goedhart
2016 Olivier Lamers
 
Topscorer trofee Senioren

1985 Dames 3
1986 Veteranen G
1987 Dames 2
1988 Heren 6
1993 Dames 4
1994 Heren 3
1995 Heren 6
1996 Dames 4
1997 Dames 3
1998 Heren 8
1999 Heren 9
2000 Veteranen A
2001 Heren 5
2002 Veteranen A
2003 Dames 6
2004 Heren 11
2005 Dames 12
2006 Heren 7
2007 Heren VL2
2008 Heren VL2
2009 Heren VL2
2010 Heren VL2
2011 Heren VL2 (+138)
2012 Heren Veteranen J
2013 Heren 1
2014 Dames A
2015 Heren H
2016 Dames Jong Senioren
 
Topscorer trofee junioren

1986 Jongens D1
1987 Jongens C1
1988 Jongens Cl
1989 Jongens Cl
1990 Meisjes C4
1991 Jongens C4
1992 Jongens C1
1993 Meisjes B7
1994 Jongens D1
1995 Jongens A1
1996 Jongens D3
1997 Jongens D1
1998 Jongens D1
1999 Jongens B3
2000 Jongens B2
2001 Jongens D3
2002 Jongens C5/Meisje B1
2003 Jongens C1/Meisjes C2
2004 Jongens C4/Meisjes B5
2005 Jongens C4/Meisjes C4
2006 Jongens B6/Meisjes D1
2007 Jongens B3/Meisjes D4
2008 Jongens JC6/Meisjes MC5
2009 Jongens B1/Meisjes D1
2010 Jongens D5/Meisjes C2
2011 Jongens B1 (+76) / Meisjes A3 (+45)
2012 Jongens D4 en Meisjes B1
2013 Jongens B1/Meisjes D1
2014 Jongens D2/Meisjes D1
2015 Jongens C1/Meisjes A6
2016 Jongens B1/Meisjes B7

De Zilveren Scheidsrechtersfluit
(meest belovende (jeugd)scheidsrechter)

1986 Mw. A. Klein Bog-Hakkert
1987 J.T. Buma
1988 R. Visser
1989 helaas onbekend
1990 idem
1991 D.F. Heepke
1992 Frank Martens
1993 Mariëtte Kroese
1994 Ewout Reeser
1995 Hugo van Leeuwen Boomkamp
1996 Lars Dirkze
1997 Joep Martens
1998 Willeke Zandstra
1999 M. Jansen
2000 Robbert Buchner
2001 Michiel Obbens
2002 Marlou Scheltes
2003 Hidde Luykx
2004 Mike Keip
2005 Berend Jan Dommering
2006 Berend Jan Dommering
2007 Cederic Veder
2008 Reinier Snethlage
2009 Reinier Snethlage
2010 Wieger van Rinkhuyzen
2011 Arnout van Loon
2012 Pascal Engelbertink
2014 Marijn Elsevier van Griethuysen
2015 Eline Haanappel
2016 Hans Schiphorst

De Doorschuifbekers
(wordt ieder seizoen door de huidige houder(s) uitgereikt aan leden die verdienen in het zonnetje gezet te worden) 

1986 O. Bijl i.c. de scheidsrechterscommissie
1987 AnsM. Pon
1988 Hans Wolff
1989 Reinoud Wolff / R. de Puy
1990 Hans Kalfsterman
1991 Gé F. Rehe en Walther Bree
1992 Marjan Oost Lievense-Bruinsma/Jan Verkleij
1993 Mw. L. Kroes-van der Veen †, S. Langeveld, A. van de Garden
1994 Mw. C. van de Braak /A. van der Leer
1995 Caroline Meurer-Louwerse, Willem Meurer en familie
1996 Olivia Bruins-Molenaar en Patrick Thole
1997 Marijke Gast en Jan Willem Gast
1998 Wuif van Berkel en Hugo van Leeuwen Boomkamp
1999 Marianne Scheltes-Rood, Carol van 't Hek
2000 Mw. R. Pekelharing en Joost Luykx
2001 Monique Luykx en Eduard Van Wensen
2002 Jetty Bosch en Rob Burgerhout
2003 Ferd van Leeuwen en Carla van de Ree
2004 Eleonor van Hövell en Frank Wyers
2005 Mw. M en Dhr. P.Linclaen Arriens
2006 Loes Nieuwland, Boudewijn van der Bergh en Rob Strijers
2007 Ines van der Heijden en Joost Hillen
2008 Harriet Bergsma en Paul van Schaik
2009 Margriet Mahieu en Patrick Edgar
2010 Sticktogether Commissie (2x)
2011 Elsbeth Soederhuizen en Hans Kalfsterman
2012 Madelon Crol en Peter Jansen van Galen
2013 Ingeborg van Ouwekerk en Stephanie Beer
2014 Taja Nagel-Bloemer en Odin Termohlen
2015 Feike van der Zandt en Carien van den Berg
2016 Caroline van Uelen en Peter Pardoen
 
De Pullenclub 1990

H. Kalfsterman 1991, Mw. L. Nieuwland 1992, P.H. Rehe, F. Martens 1992, R. Wolf na 1992 niet meer uitgereikt 1998 Mw M. Gast

De Meerweg/Accommodatie beker
(weer ingesteld in 2002 voor die groepering die het afgelopen seizoen een eenmalige superprestatie heeft geleverd) 

2002 Redactie GHC Nieuws
2003 Arie van Ee
2004 niet uitgereikt
2005 Carolien Snethlage
2006 Maarten Stockhuyzen
2007 Jacek Mozaiko
2008 Dames 2
2009 Meisjes C1
2010 Rabo Trophy Commissie
2011 Joost Binkhorst (Ballenbak)
2012 Jeugdbestuur 2011-2012
2013 Frithjof de Waard
2014 Zojecocommissie
2015 niet uitgereikt
2016 De Materialencommissie
 
20160629
 

Fotoalbum

Agenda van de week

26-3 Dames 1 - Ede D1
26-3 Heren 1 - Push H1
27-3 Arbitrage Commissie

Diensten

zaterdag 25 maart 2017 
07:45  Loet von Lindern Wedstrijdtafel 
07:45  Hugo Nollet Wedstrijdtafel 
08:00  Barmedewerker 
08:00  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00  Peter Vogel Barmedewerker 
10:30  Gijs Ribbe Wedstrijdtafel 
10:30  Quinten Wilson Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sofia Roelofs
Han Moorrees
Annelotte Spaans
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter