Commissies

Clubmanager
Clubmanager
Jacques Nagel
Algemeen
Clubmanager
Personeel
Groundsman
Jacek Mozejko
Algemeen
Clubmanager
Personeel
Manager Horeca
Laurens van der Hilst Karrewij
Algemeen
Clubmanager
Personeel
Vertrouwenscontactpersoon
Miriam van Meerten
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Odin Termohlen
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Tuchtcommissie
Aletta Renken
Algemeen
Tuchtcommissie
Voorzitter
Gert Jan Winkelhagen
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Mirjam Vonk
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Désirée Theyse
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Voorzitter
Ingeborg van Ouwerkerk
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Penningmeester
Marente van Dam
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Secretaris
Martin van Gooswilligen
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Com.zaken, accommodatie en materiaal
Lars Voskuil
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Hockey Organisatie
Aart Rupert
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Hockey technisch top
Maud Lapidaire
Bestuur GHC
Tuchtcommissie
Hockey technisch breedte
Vrienden van Gooische
Kees Scheltes
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Inge Gillissen
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Barbara Aarts
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Sponsorcommissie
Guido Coopmans
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Voorzitter
Willem Dokkum
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Franca Crone
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Saskia Koster
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Roeland Haanen
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Thijs Peeters
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid reclameborden
Gooische Business Club
Mark-Jan Bender
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Voorzitter
Olav Andriesse
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Penningmeester
Marieke Slee
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Mark-Jan Bender
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Jeannette Samplonius
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Madelon van Overbeek
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Esther Hamann
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Aart van Zeggelaar
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Materialen
Frank van Hooft
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Materialencommissie
Jan Mannaerts
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Materialencommissie
Koen Schmitz
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Materialencommissie
Dennis Kools
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Materialencommissie
Martijn Vonk
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Materialencommissie
Karlijn Wolfs
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Kledingcommissie
Marieke Steffens
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Kledingcommissie
Stefanie Citroen
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Materialen
Kledingcommissie
Accommodatie
Laurent Choffat
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Accommodatie
Commissielid
Paul Bulters
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Accommodatie
Commissielid
Joost Binkhorst
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Accommodatie
Commissielid
Robbert-Jan Rademaker
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Accommodatie
Commissielid
Laurens Simonis
Com.Zaken, accommodatie en materiaal
Accommodatie
Commissielid
Algemeen
Marleen Boers
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Voorzitter
Erna Blommestein
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Junioren Tophockey
Marike van Wijk
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Jongste Jeugd
Carien van den Berg
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Junioren Overig
Simone de Swart
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie zaalhockey
Caroline Uelen
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Nieuwsbrief
Lore Elzinga
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Social Media
Website & Social Media
Frank Wyers
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Caroline Uelen
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Alex Bloemendal
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Marleen Boers
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Commissielid
Sabine Banda
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Social Media
Gooische Gids
Marieke van Gooswilligen
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Voorzitter
Nel Klein Bog-Kruize
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Marielle Arts
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Noel Wilson
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Ilja Galama
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid

Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Liesbeth Chamuleau
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Michiel Jenniskens
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Mirjam Douwes
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Niels Christern
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Commissielid
Beeldcommissie
Marloes Haverkate
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
1e aanspreekpunt
Marleen Boers
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
2e aanspreekpunt
Rascha Eijbersen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
1e contactpersoon Video
Nathalie van Iterson
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Job Broos
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Frédérique van Wylick
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Waldo van Malssen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Eveline Aandewiel
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Robert Munnichs
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Nienke Prein
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie
Commissielid
Ingeborg van Ouwerkerk
Financiële zaken
Beeldcommissie
Penningmeester
Financiële Administratie
Adm. Gooische Poort
Financiële zaken
Financiële Administratie
Personeel
Financiële Commissie
Caroline van Riet
Financiële zaken
Financiële Commissie
Commissielid
Wij zijn op zoek naar een lid voor de nieuw op te zetten financiele commissie (2 leden). De commissie heeft ten doel om gezamenlijk met de penningmeester diverse financiele zaken op te pakken. Wij zoeken nog iemand met een fiscale achtergrond zodat kennis van verschillende vakgebieden aanwezig is in deze commissie. De tijdsbesteding zal wisselend zijn afhankelijk van hetgeen moet gebeuren, huidige inschatting gemiddeld 1 - 2 uur per week. Contact: [email protected]
Pauline Gevaerts
Financiële zaken
Financiële Commissie
Commissielid
Kascommissie

Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Olivier Gorter
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Reyer van der Vlugt
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Arthur van Wylick
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Salarisadministratie
SportSupport B.V.
Financiële zaken
Salarisadministratie
Personeel
Factuuradministratie
Frank Wyers
Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid
Liesbeth van der Honing
Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid

Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid
Ballenjongens
Margit Hunink
Hockey Organisatie
Ballenjongens
Begeleiding Ballenjongens
Eva van Elburg
Hockey Organisatie
Ballenjongens
Begeleiding Ballenjongens
Lot Beukers
Hockey Organisatie
Ballenjongens
Begeleiding Ballenjongens
Evenementen
Catelijne van der Hoeven
Hockey Organisatie
Evenementen
Voorzitter
Sascha Cremers
Hockey Organisatie
Evenementen
Commissielid
Bram Rierink
Hockey Organisatie
Evenementen
Commissielid
Wedstrijdtafel
Marlies Hötte
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Eva Rooijmans
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Arbitrage
Algemeen
Bas Meijer
Hockey Organisatie
Arbitrage
Voorzitter
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Arbitrage
Aanwijzing Zondag
Junioren
CS+ opleiding
Frank Wyers
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Bas Meijer
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
CS+ Commissie
Catrien Zijlstra
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+ aanwijzing
CS+ opleiding
Pascal Engelbertink
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Indeling Meisjes
Linda Eijpe
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
m
Indeling Jongens
Patty Bijl
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Opleiding Scheidsrechterskaart
Rieneke Sanson
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Junioren
Carole Hendriks
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
De wedstrijdsecretaris organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop van de wedstrijden van de KNHB competitie
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Het Wedstrijdsecretariaat organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop en afhandeling van de wedstrijden van de KNHB competitie
Bar Operationeel verantwoordelijk
Manager Horeca
Laurens van der Hilst Karrewij
Hockey Organisatie
Bar Operationeel verantwoordelijk
Personeel
Barcommissie
Laurens van der Hilst Karrewij
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Luc Curvers
Hockey Organisatie
Barcommissie
Voorzitter
Marjet Winsemius
Hockey Organisatie
Barcommissie
Inkoop
Catelijne van der Hoeven
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Paul Theyse
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Niek Hermsen
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Jeugd Feest Commissie
Gijs Keurentjes
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Voorzitter
Elise Warmelink
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Fenne Winter
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Tom Coene
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Floor Brouwer
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Hidde van Haaster
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Niels Planten
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Reinout Mees
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Tessa Hamming
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Commissielid
Marieke van Gooswilligen
Hockey Organisatie
Jeugd Feest Commissie
Co-ordinatie
Zaalhockeycommissie
Rutger Groot
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Voorzitter
Rutger Abbink
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Talitha Jansen Venneboer
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid

Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Simone de Swart
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Aleid van der Schrier
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Toernooien
7-a-side
Ard Krak
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Edgar Boers
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Hans van Gaalen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Evrard Beerepoot
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Wilbert Schutrups
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Marnix van der Feltz
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
D-Day
Yvon Hoogeweegen
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Nicole van Vulpen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Noortje Kloosterman
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Philippine Wardenburg
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Friedeliene Groeneveld
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Stick Together
Ellen Hazenberg
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Michiel van Straaten
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Saskia Kolff
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Tirza Wolff
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Hermie Roukens
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Carmen Altena
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Xavier Tilman
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Micheline van den Biggelaar
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Gooisch Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Lars Voskuil
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Imke Schraven
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Marielle ten Broeke
Hockey Organisatie
Toernooien
Co-ordinatie
Erlijn Gooszen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Technische Organisatie
Dolph de Bruijn
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Algemeen en Technisch Manager Junioren Meisjes
Neill Saarberg
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Junioren Jongens
Robbert Paul Aalbregt
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Jongens tophockey
Peter Hortulanus
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Meisjes tophockey
Albert Kees Manenschijn
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technische Manager Jongste jeugd
Trainers
Trainer/Coach
Dave Smolenaars
Hockey Technisch
Trainers
Dames 1
Reinoud Wolff
Hockey Technisch
Trainers
Heren 1
Peter Hortulanus
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes A1
Tom van 't Hek
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes B1
Daan Brenninkmeijer
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes C1
Michiel van 't Hek
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes D1
Bart Eenkhoorn
Hockey Technisch
Trainers
Jongens A1
Piotr Mazany
Hockey Technisch
Trainers
Jongens B1
Vincent de Vos
Hockey Technisch
Trainers
Jongens C1
Aart Rupert
Hockey Technisch
Trainers
Jongens D1
Keepersschool
Evert Jan Tulen
Hockey Technisch
Trainers
Keeperacademie
Geert Wilmink
Hockey Technisch
Trainers
Top Jeugd keepers
Nicoline Haanappel
Hockey Technisch
Trainers
Breedte Jeugd keepers
Sascha Cremers
Hockey Technisch
Trainers
Jongste Jeugd keepers
Christoph Linke
Hockey Technisch
Trainers
Senioren en Veteranen
Jongste jeugd commissie
Algemeen
Mariette Buursma
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Voorzitter
Marike van Wijk
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Communicatie
Commissielid
Joost Pessers
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Jongenslijn
Emilie Wolters
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Meisjeslijn
Nienke Voskamp
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Stephanie Saltzherr
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Alexander Vlaar
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Joost Overgaauw
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Sofie Man
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Pico hockey
Categoriehoofden
Elsbeth van Rijckevorsel
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Benjamins
Ninette Giphart
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Mini
Kim van Wijngaarden
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Maxis
Stefanie Citroen
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Benjamins
Annette Theyse
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Minis
Susan van Malssen
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Maxis
Juniorencommissie
Taja Nagel
Junioren
Juniorencommissie
Voorzitter
Maud Lapidaire
Junioren
Juniorencommissie
Jongens A/B breed
Sabien Kreutzwendedich von dem Borne
Junioren
Juniorencommissie
Jongens C/D breed
Joost Vriesman
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes A/B breed
Nathalie van Iterson
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes C/D breed
Nicoline Haanappel
Junioren
Juniorencommissie
Keepers Breed
Carien van den Berg
Junioren
Juniorencommissie
Communicatie
Categoriehoofden
Saskia Vergouwen
Junioren
Categoriehoofden
Jongens A
Sabine de Fremery
Junioren
Categoriehoofden
Jongens B
Barbara de Vuijst
Junioren
Categoriehoofden
Jongens C
Heike van der Wal
Junioren
Categoriehoofden
Jongens D
Carien van den Berg
Junioren
Categoriehoofden
Meisjes A
Carien van den Berg
Junioren
Categoriehoofden
Meisjes B
Natasja Bohlander
Junioren
Categoriehoofden
Meisjes C
Vivian Josephy
Junioren
Categoriehoofden
Meisjes D
Olivier Haverkate
Lustrum Commissie
Categoriehoofden
Voorzitter
Algemeen
Marcel van Overveld
Lustrum Commissie
Algemeen
Commissielid
Pepijn Rehe
Lustrum Commissie
Algemeen
Commissielid
Communicatie
Paula Huizing
Lustrum Commissie
Communicatie
Commissielid
Evenementen
Stephanie Beer
Lustrum Commissie
Evenementen
Commissielid
Secretaris
Marente van Dam
Secretariaat
Evenementen
Bestuurslid
Gevonden Voorwerpen
Saskia van den Brink
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Fransien Jongmans
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Petra Witteveen
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Ledenadministratie
Frank Wyers
Secretariaat
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Medische Commissie
Marina van Rhee
Secretariaat
Medische Commissie
Voorzitter
Douwe Jan Langeveld
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Joost Overgaauw
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Peter Pardoen
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Mariel Schilte
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Hille Witjes
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Sportiviteit & Respect
Marc Vinke
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Mikée Westerling
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Paul Witteveen
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Bettina Deurloo
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Stephanie Meiss
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Seniorencommissie
Algemeen
Philip Tulleken
Senioren
Seniorencommissie
Voorzitter
Dames Senioren
Anne- Marleen de Nooy
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Veteranen
Marije Molenkamp
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Senioren
Ashlin de Jong
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Veteranen
Kristel Janssen
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Senioren
Bas Janse
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Veteranen
Jan Mannaerts
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Frank Wolt
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heiko Mijnarends
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Trimhockey
Polo van der Putt
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Trimhockey Commissie
Polo van der Putt
Senioren
Trimhockey Commissie
Voorzitter
Jantina Westerink
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Marije van Bruggen
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Gerald ter Horst
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Roland de Munk
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Tophockey Junioren
Algemeen
Aart Rupert
Tophockey
Tophockey Junioren
Voorzitter
Erna Blommestein
Tophockey
Tophockey Junioren
Communicatie
Jongens A/B top
Haico Toxopeus
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Jongens C/D Top
Yvette Kranenberg
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes A/B top
Carel Neuberg
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes C/D Top
Olaf (Sr) van den Brink
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Keepers A/B/C/D top
Geert Wilmink
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Tophockey Senioren
Philip Tulleken
Tophockey
Tophockey Senioren
Coördinatie D1/2 & H1/2
Zondag Jeugd Commissie
co-ordinator jongens
Maurits Olijve
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Commissielid
co-ordinator meisjes
Roos Zevenboom
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Commissielid
Coordinator pilot en C/D jeugd
Jelmer de Wilde
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Commissielid
Fons van Diemen
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Voorzitter
Fons van Diemen
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Zojeco wedstrijdsecretariaat
Saskia Blom
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Zojeco wedstrijdtafel

ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Communicatie

Fotoalbum

Agenda van de week

26-3 Dames 1 - Ede D1
26-3 Heren 1 - Push H1
27-3 Arbitrage Commissie

Diensten

zaterdag 25 maart 2017 
07:45  Loet von Lindern Wedstrijdtafel 
07:45  Hugo Nollet Wedstrijdtafel 
08:00  Barmedewerker 
08:00  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00  Peter Vogel Barmedewerker 
10:30  Gijs Ribbe Wedstrijdtafel 
10:30  Quinten Wilson Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Annelotte Spaans
Noortje Westerling
Linda van Eck
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter