Wedstrijdschema

Overig
kabouters - Reservering
08:45 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
kabouters - Reservering
08:45 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Dames
D 02 - HC AMVJ D18
11:45 - KG 3
Thuis
Fluiten: Renske Beker en Fleur Beeftink
Dames 1 - HC Zwolle D1
12:45 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
DV 45+ A - HC Athena D45B
13:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Elvira den Breejen en Annelinda van Dijck
DV 45+ B - Loenen D45A
11:30 - KG 5
Thuis
Fluiten: Jan de Ruyter de Wildt en Tet van der Kun
DV A - Amsterdam DA
10:30 - KG 1
Thuis
Fluiten: Joost de Jager en Ernst van de Weert
DV B - Abcoude DA
13:30 - KG 2
Thuis
Fluiten: Shaun Glover en Hein Broerse
DV C - Weesp DB
11:30 - KG 4
Thuis
Fluiten: Marije van Bruggen en Marielle Arts
DV D - Houten DA
14:40 - KG 4
Thuis
Fluiten: Marijke Have en Marianne Heggen
DV E - Houten DB
10:00 - KG 3
Thuis
Fluiten: Ingeborg van Dijck en Annebeth Dresselhuijs
DV F - Rijnvliet DA
14:45
Uit
DV G - Naarden DF
16:10
Uit
DV H - Hilversum DC
13:00 - KG 5
Thuis
Fluiten: Lilian van der Lugt en Jeanine Bagga
DV J - Kromme Rijn DB
12:50
Uit
Meisjes A
MA5 - Laren MA5
09:55 - KG 4
Thuis
Fluiten: Mark van Berkel en Aldo Kroon
Meisjes C
MC6 - Maarssen MC5
08:30 - KG 2
Thuis
Fluiten: Ruud Boeve en Susanne de Raaij
MC8 - SCHC MC6
10:00
Uit
Meisjes D
MD2 - Hilversum MD2
08:50 - KG 1
Thuis
Fluiten: Aart Rupert en Tom Taminiau
Heren
H JS1 - IJsseloever HJ1
11:00
Uit
H JS2 - Naarden HJ2
16:15 - KG 4
Thuis
Fluiten: Laurens Simonis en Mark Kellerman
Heren 1 - Union H1
14:45 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Heren 2 - U.S.H.C. H2
16:35
Uit
Vet A - Pinoke HA
15:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Victor Mackay en Wilbert Koppers
Vet B - MMHC Voordaan HA
16:45 - KG 1
Thuis
Fluiten: Peter Pardoen en Patrick Thole
Vet C - HC Athena HA
10:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Frank Wyers en Jeroen Simoons
Vet D - Naarden HA
12:45
Uit
Vet E - IJsseloever HA
17:00 - KG 2
Thuis
Fluiten: Robbert-Jan Rademaker en Roderick Thole
Vet F - Bloemendaal HD
12:00 - KG 2
Thuis
Fluiten: Pieter Reinier Maat en Taco Jan van Wachem
Vet G - MMHC Voordaan HD
08:30
Uit
Vet H - Naarden HB
14:30
Uit
Vet J - Naarden HC
15:00 - KG 3
Thuis
Fluiten: Koert Grasveld en Roderik Verkleij
Vet K - Fletiomare HE
11:05
Uit
Vet M - Kampong HF
10:45
Uit
Vet N - Maarn HA
11:45
Uit
Vet O - Kampong HH
12:00
Uit
Vet P - Naarden HE
14:45 - KG 5
Thuis
Fluiten: Bram Rierink
Vet VL1 - Laren HVL1
12:45
Uit
Vet VL2 - Dorsteti HVL1
13:30 - KG 3
Thuis
Fluiten: Guido Coopmans en Nils van Zelm
Jongens F
JF6 - Soest JF1
10:15
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 22 september 2019 
08:00  Paul Theyse Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julie van Malssen Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Mette Lens Barmedewerker 
11:15  Annet Zwinkels Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Mees van der Scheer Barmedewerker 
11:15  Fleur Beeftink Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Feline Hoelscher Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Neeltje Mohrmann Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Martin Voskuijl
Michiel Keij
Casper de Nooijer
Meer verjaardagen

Facebook