Diensten

zaterdag 30 oktober 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mara Kas Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees van Traa Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maya Carson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Friedeliene Groeneveld Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivia de Boer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ard Krak Barmedewerker 
zondag 31 oktober 2021 
07:45 - 10:30  Aurélie Smelt Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Bart Oberink Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Annebet Beerman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maud Schuurman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sofia van der Pluijm Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sofia van der Pluijm Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jason van der Plas Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Dries Kost Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Joost Maingay Barmedewerker 
zaterdag 6 november 2021 
07:45 - 10:30  Berend Frank Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Henrik van Kessel Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sarah van den Bosch Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Manon de Boer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Martijn Morsink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Zeger van der Pluijm Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Baer Schipper Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Harmen Bouma Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Tjarko Tadema Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Taeke Schutrups Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Walle Ebeling Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Peter van der Meer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Bart Verdier Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Rens Huisman Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn Metselaar Wedstrijdtafel 
zondag 7 november 2021 
07:45 - 10:30  Thomas van der Linde Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Tijmen Andela Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dirkje Juijn Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Liliane Hoekstra Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Phillipine van Zanten Jut Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bas van Lingen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Scato Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joris Noordman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Marc Spits Barmedewerker 
zaterdag 13 november 2021 
07:45 - 10:30  Dias Hoefnagels Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Tjerk Wegman Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Rijk Arts Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Teun Kist Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Max van Peer Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Erlijn Gooszen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marit Metz Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Yannick Slagter Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Olivier Boers Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Maaike Kramer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rob van den Berg Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Hidde Boorsma Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Victor Bretveld Wedstrijdtafel 
zondag 14 november 2021 
07:45 - 10:30  Julian Jansen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Annelinda van Dijck Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hannah Gerritsen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Fridjof Bron Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Michiel Jonkman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Femke Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Claire Hinnen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Justus Warffemius Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Merel Warmelink Barmedewerker 
zaterdag 20 november 2021 
07:45 - 10:30  Louise Bisschop van Tuinen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Filipa Felderhof Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fiege Koster Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jeroen Kort Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lars Dirkze Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lot Koch Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Philine Nederlof Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Leon Koesoemowidjojo Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Linde Oranje Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Nana Strang Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jan-Thijs van Haarlem Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Robert van den Eeckhout Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Famke van der Windt Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pleun Tjan Wedstrijdtafel 
zondag 21 november 2021 
07:45 - 10:30  Olivia van Beers Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Bastiaan Uittenbogaard Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annebel - Kobes Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pleun van Emmerik Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Feline Beukers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Xander Maas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ise van Leeuwen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wieger Boezen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bo June Everts Barmedewerker 
zaterdag 27 november 2021 
07:45 - 10:30  Beau Groten Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Philip Mijnarends Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Christoph Linke Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Cedric Haarmans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Bart Oberink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bodi Strang Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pepijn Temmerman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Saskia Kolff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Victor Gevaerts Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Timme Veering Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Max Voskamp Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Roos Marcelissen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jordi Wardenburg Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Nikolaos Georgakis Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willem Kist Wedstrijdtafel 
zondag 28 november 2021 
07:45 - 10:30  Daan Claassen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Oscar Landkroon Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Tjerk van de Braak Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mees van der Scheer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julius van Hattum Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Frederik Scheerder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Niels Wage Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jesse Feeke Barmedewerker 
zaterdag 4 december 2021 
08:00 - 11:30  Merel Versteegh Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Myrte Groen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sabine Vogel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Olaf Hendriksz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lucas van Hofwegen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Eveline van Wisselingh Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Amélie Elings Barmedewerker 
zondag 5 december 2021 
08:00 - 11:30  Tijs Houwen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dante Titulaer Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Cyrus van Meeuwen Barmedewerker 
zaterdag 5 maart 2022 
08:00 - 11:30  Charlot van Stigt Thans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kristel Busscher Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Victor Bretveld Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Joost van Bentum Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marielle Sas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nepomuk von Below Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Myrthe Rademaker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jackie Stam Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ariane Wagener Barmedewerker 
zondag 6 maart 2022 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nikolaos Georgakis Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Bernard van Gerrevink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tristan Glover Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Noa Simoons Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Anne-Sophie Olijve Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Thymon Buyserd Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Willem Haks Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Rienstra Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 12 maart 2022 
08:00 - 11:30  Marnix van der Feltz Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Reinout Bem Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bibi Kelder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Olivier Haverkate Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jip van Kesteren Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Pieter Pel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nanne van Mierlo Barmedewerker 
zondag 13 maart 2022 
08:00 - 11:30  Paul Theyse Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Faye Van Dorp Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Florian Schröder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits Snouckaert Van Schauburg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Romeijn Becker Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Linde Oranje Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Linde Oranje Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Sjoerd Drost Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Matthias Pfister Barmedewerker 
zaterdag 19 maart 2022 
08:00 - 11:30  Maurits van Boetzelaer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees-Jan Dosker Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurice van Susante Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Louise van Nass Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Isabelle Oudenbroek Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martijn Elffers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pim Kolff Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lina van Loevezijn Barmedewerker 
zondag 20 maart 2022 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Anna Prakken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Keet Berendsen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 

Sponsor voucher van de maand


aupingsponsordealvandemaand

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 30 oktober 2021 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Mara Kas Barmedewerker 
08:00  Kees van Traa Barmedewerker 
11:15  Maya Carson Barmedewerker 
11:15  Friedeliene Groeneveld Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Olivia de Boer Barmedewerker 
14:30  Ard Krak Barmedewerker 
zondag 31 oktober 2021 
07:45  Aurélie Smelt Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Laurian Burger
Sofia Meerts
Bas van Lingen
Meer verjaardagen

Facebook