Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45 - 10:30  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
zaterdag 7 maart 2020 
07:45 - 10:30  Roos Marcelissen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Philine Bretveld Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zoë Morsink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Verleng Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Glijn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Suzanne Kröner Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sjoerd Vellinga Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Saarberg Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lieke Jaarsma Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Suze ter Horst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Jan Weitjens Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Anne Glaudemans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mae Muller Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fleurine Eggink Wedstrijdtafel 
zondag 8 maart 2020 
07:45 - 11:00  Kay Eckmeyer Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Brahma Bagga Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Kelder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Michel Zweers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jantina Westerink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Zavier Douwes Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wiebe Zwerver Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 14 maart 2020 
07:45 - 10:30  Jasmijn Hoving Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Feline Hoelscher Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Koen Douma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Mutschler Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Issebelle Kooijman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sveder Laban Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hidde Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Laura Ophof Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Merel Remkes Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Juliëtte Stuyt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Niels Wage Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Lucien Dechesne Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beer Vermunt Barmedewerker 
zondag 15 maart 2020 
07:45 - 11:00  Joep Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Roemer Halsema Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eveline Maat Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander de Jong Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Pia van Ravels Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jennifer Oudt Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Livia Kolk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Brooklyn Mader Barmedewerker 
zaterdag 21 maart 2020 
07:45 - 10:30  Fien Hoogendijk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Elin Kamphuis Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jack Spaans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Harmen Bouma Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Olden Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Julie Eijsink Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Shemara van den Heuvel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marc van Vliet Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Elin Jonk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Charlotte Snouckaert van Schauburg Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ilja Galama Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Vincent Hoeve Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Julie Weijts Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Thomas ten Veen Wedstrijdtafel 
zondag 22 maart 2020 
07:45 - 11:00  Alexander Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Servaas Teeuwen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Alexander Tamminga Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Pieter Schroeder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Gerald ter Horst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia-Mae van Oijen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ester Löwenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieske Nagel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martine Bannink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Boers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
zaterdag 28 maart 2020 
07:45 - 10:30  Annabel Six Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Marit Hoefman Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jack Smeets Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Emma Saltzherr Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Skyler van Kouterik Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Linda Fledderus Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Veerle Fokkema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jop Koster Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Valérie Veenstra Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lieske Nagel Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Suzanne Deiters Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Emma de Vries Reilingh Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Doris Tanja Wedstrijdtafel 
zondag 29 maart 2020 
07:45 - 11:00  Eise Keegstra Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Ruben Scholten Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Stefanie Citroen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marije Bruggink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Fleur Faber Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Robine Kakebeen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Manet Niersman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Edo Breukelaar Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luuk Unger Barmedewerker 
zaterdag 4 april 2020 
07:45 - 10:30  August van der Veer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Ties Versteeg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jools Schouwenaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees van Traa Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jeppe Schilder Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bram van de Velde Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Jack Spaans Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Reinout Bem Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Joost van Bentum Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Duco Brouwer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Heleen Sluijs Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maud Preyde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tjerk Wegman Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Boris Cup Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roemer van Egmond Wedstrijdtafel 
zondag 5 april 2020 
07:45 - 11:00  Nout Haanen Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Thijmen Metselaar Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dante Titulaer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tibbe Brouwer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lotte van Delft Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Birgit Jansen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Coraline Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Heleen van Berkel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
zaterdag 11 april 2020 
07:45 - 10:30  Cuno van der Feltz Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Max Ahlen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Laurens Simonis Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marjan Skotnicki Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Thomas Funken Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Taeke Bous Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Laurens Simonis Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijn Schut Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieve van Oosterbos Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Karlijn Audenaerde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Myrte Groen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Babette Wernsen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tom Braskamp Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Tristan Glover Wedstrijdtafel 
zaterdag 18 april 2020 
07:45 - 10:30  Sebastiaan Frank Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Juriaan de Munk Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sjoerd van Peer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Harm Engelkens Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivier Houwen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Bente Grooteman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Gijs Hagemans Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Niels Wage Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Karlijn Wolfs Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Joris Huisman Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Flip Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ferry Niers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Toon Honig Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Thijs van Schothorst Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Jimmy Daems Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Julius de Kool Wedstrijdtafel 
zondag 19 april 2020 
07:45 - 11:00  Pepijn Laroy Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Bram Kleinmeijer Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jeroen van der Staay Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pepijn Olijslagers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Boudewijn van Beek Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Mieke van Nimwegen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Monique van der Linden Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sam Spoelstra Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Gijs van Ottele Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Carmen Roquas Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 25 april 2020 
07:45 - 10:30  Olivier Olijve Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Benjamin Mac-Lean Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Philip Tulleken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Émilie de Munk Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Maarten van den Burger Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lucas van Hofwegen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Friso Janson Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Faas Peeters Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sterre Overhaart Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marjolein Govaerts Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Pepijn Klompalberts Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Mart van Houten Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Sofie Man Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tjen manu Swart Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Valentijn Kristians Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier Peek Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn van Puijenbroek Wedstrijdtafel 
zondag 26 april 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nepomuk von Below Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Roos ten Doesschate Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hans Melchior Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hendrik Bennebroek Gravenhorst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Vanessa Tulleken Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sophie van Eeghen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Quirine Groot Koerkamp Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sophie Hoffmann Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 2 mei 2020 
07:45 - 10:30  Noor Wingens Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Merel Visser Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jesse Wilting Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Florence Valkenburg Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Nienke Lampe Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Roosje Schimmel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Reintje Spits Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martijn Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric Klein Bog Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Bente Zuidgeest Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Josephine Tilman Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Eelco Bouma Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Diderik Boot Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Liane Toxopeus Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Noep Bensdorp Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Lieve van den Akker Wedstrijdtafel 
zondag 3 mei 2020 
07:45 - 11:00  Mats Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Bob Munnichs Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Gwen van Mansum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Annika Six Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tom Baaij Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Helena Rikhof Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieve Crone Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ise van Leeuwen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 9 mei 2020 
07:45 - 10:30  Noor Beck Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Charlotte van Camp Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pip Koster Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hugo Kessen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Layla Barents Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Cato Asselbergs Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Lotte Cobben Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Rutger Abbink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martijn Hamann Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Isa van Doorn Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Noepy Bruggink Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Duco Bruins Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Fleur van den Elst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Felice Pel Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Fréderique Beijdorff Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Cecile Bonnerman Wedstrijdtafel 
zondag 10 mei 2020 
07:45 - 11:00  Lars Janson Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Maurik Eijpe Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lodewijk Grünberg Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Seb den Blanken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Féline Heukelom Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marthe lot Vermeulen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Frank Rutgers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ella Bouland Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

14-12 GBC on Ice
18-12 Bestuursvergadering
Meer agendapunten

Agenda van de week

14-12 GBC on Ice
18-12 Bestuursvergadering

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Thomas Sijberden
Lisette Bakker
Arriette Knoop
Meer verjaardagen

Facebook