Dames D

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HIC DA 22 51 16 3 3
2 Naarden DA 22 50 16 2 4
3 Pinoké DB 22 46 15 1 6
4 Rood-Wit DC 22 44 15 2 5
5 Spandersbosch DB 22 44 14 2 6
6 Weesp DA 22 38 12 2 8
7 IJburg DA 22 35 11 2 9
8 Kampong DC 22 24 6 6 10
9 Alkmaar DA 22 20 7 2 13
10 HBS DB 22 10 3 1 18
11 Mijdrecht DA 22 10 3 1 18
12 Gooische DD 22 5 1 2 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
IJburg DA Mijdrecht DA 4-1
HIC DA Rood-Wit DC 1-4
HBS DB Alkmaar DA 2-7
Kampong DC Spandersbosch DB 1-2
Weesp DA Naarden DA 0-1
Pinoké DB Gooische DD 9-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Spandersbosch DB HBS DB 2-0
Rood-Wit DC IJburg DA 2-5
Mijdrecht DA Pinoké DB 0-13
Gooische DD Weesp DA 0-4
Naarden DA Kampong DC 1-1
Alkmaar DA HIC DA 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
IJburg DA Alkmaar DA 5-2
Weesp DA Mijdrecht DA 3-1
Gooische DD Naarden DA 1-7
HBS DB Kampong DC 3-2
HIC DA Spandersbosch DB 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong DC HIC DA 2-2
Rood-Wit DC Weesp DA 1-2
Mijdrecht DA Gooische DD 2-0
Alkmaar DA Pinoké DB 1-4
Naarden DA HBS DB 6-1
Spandersbosch DB IJburg DA 2-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HIC DA HBS DB 5-1
Gooische DD Rood-Wit DC 2-3
Weesp DA Alkmaar DA 0-0
Mijdrecht DA Naarden DA 1-3
IJburg DA Kampong DC 3-0
Pinoké DB Spandersbosch DB 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Alkmaar DA Gooische DD 3-0
Spandersbosch DB Weesp DA 2-0
Naarden DA HIC DA 1-3
Kampong DC Pinoké DB 0-1
HBS DB IJburg DA 2-2
Rood-Wit DC Mijdrecht DA 9-1
MAANDAG 15 OKTOBER 2018
Pinoké DB Rood-Wit DC 2-8
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Weesp DA Kampong DC 2-1
Mijdrecht DA Alkmaar DA 2-3
IJburg DA HIC DA 0-3
Gooische DD Spandersbosch DB 1-2
Rood-Wit DC Naarden DA 0-1
Pinoké DB HBS DB 2-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HIC DA Pinoké DB 3-1
HBS DB Weesp DA 1-3
Kampong DC Gooische DD 2-2
Spandersbosch DB Mijdrecht DA 2-1
Alkmaar DA Rood-Wit DC 0-7
Naarden DA IJburg DA 0-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Mijdrecht DA Kampong DC 1-6
Gooische DD HBS DB 2-3
Alkmaar DA Naarden DA 1-5
Pinoké DB IJburg DA 3-2
Rood-Wit DC Spandersbosch DB 1-1
Weesp DA HIC DA 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Spandersbosch DB Alkmaar DA 5-0
Pinoké DB Naarden DA 2-3
Kampong DC Rood-Wit DC 2-8
HIC DA Gooische DD 6-1
HBS DB Mijdrecht DA 0-1
IJburg DA Weesp DA 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Naarden DA Spandersbosch DB 3-1
Mijdrecht DA HIC DA 2-3
Alkmaar DA Kampong DC 5-1
Weesp DA Pinoké DB 2-3
Gooische DD IJburg DA 0-6
Rood-Wit DC HBS DB 5-1
ZONDAG 3 MAART 2019
Pinoké DB Alkmaar DA 4-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Spandersbosch DB Kampong DC 0-1
Naarden DA Weesp DA 2-0
Rood-Wit DC HIC DA 2-3
Mijdrecht DA IJburg DA 2-5
Alkmaar DA HBS DB 7-2
Gooische DD Pinoké DB 0-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Weesp DA Gooische DD 2-0
Pinoké DB Mijdrecht DA 9-0
IJburg DA Rood-Wit DC 1-4
HIC DA Alkmaar DA 5-1
HBS DB Spandersbosch DB 0-4
Kampong DC Naarden DA 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Spandersbosch DB HIC DA 0-2
Alkmaar DA IJburg DA 1-2
Kampong DC HBS DB 5-1
Mijdrecht DA Weesp DA 0-5
Naarden DA Gooische DD 7-0
Rood-Wit DC Pinoké DB 3-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Gooische DD Mijdrecht DA 4-2
HBS DB Naarden DA 1-3
Weesp DA Rood-Wit DC 1-6
HIC DA Kampong DC 1-1
IJburg DA Spandersbosch DB 1-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
HBS DB HIC DA 1-3
Spandersbosch DB Pinoké DB 3-3
Rood-Wit DC Gooische DD 6-0
Kampong DC IJburg DA 2-2
Alkmaar DA Weesp DA 0-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
HIC DA Naarden DA 2-1
IJburg DA HBS DB 3-1
Pinoké DB Kampong DC 1-2
Weesp DA Spandersbosch DB 2-1
Gooische DD Alkmaar DA 1-5
Mijdrecht DA Rood-Wit DC 0-6
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Naarden DA Mijdrecht DA 4-3
ZONDAG 5 MEI 2019
HBS DB Pinoké DB 0-6
Kampong DC Weesp DA 2-0
HIC DA IJburg DA 3-1
Spandersbosch DB Gooische DD 6-0
Alkmaar DA Mijdrecht DA 1-1
Naarden DA Rood-Wit DC 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Mijdrecht DA Spandersbosch DB 0-5
Weesp DA HBS DB 3-1
Rood-Wit DC Alkmaar DA 7-3
Gooische DD Kampong DC 2-2
IJburg DA Naarden DA 0-3
Pinoké DB HIC DA 0-2
ZONDAG 19 MEI 2019
HBS DB Gooische DD 3-0
IJburg DA Pinoké DB 1-4
Kampong DC Mijdrecht DA 4-1
Spandersbosch DB Rood-Wit DC 0-7
Naarden DA Alkmaar DA 3-1
HIC DA Weesp DA 1-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Weesp DA IJburg DA 3-2
Alkmaar DA Spandersbosch DB 1-2
Rood-Wit DC Kampong DC 4-0
Mijdrecht DA HBS DB 4-2
Gooische DD HIC DA 0-7
Naarden DA Pinoké DB 1-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
HBS DB Rood-Wit DC 1-3
Spandersbosch DB Naarden DA 2-3
HIC DA Mijdrecht DA 5-0
Pinoké DB Weesp DA 7-0
IJburg DA Gooische DD 5-2
DONDERDAG 6 JUNI 2019
Kampong DC Alkmaar DA 2-4

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 augustus 2019 
07:45  Roosje Res Wedstrijdtafel 
07:45  Felix Hiemstra Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Reinoud Dop Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Bente Zuidgeest Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Phine van Pappelendam Barmedewerker 
10:30  Febe van Traa Wedstrijdtafel 
10:30  Phileine Heule Wedstrijdtafel 
11:15  Roos Bovee Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Heike van der Wal
John Schmidt
Gijs van Meerten
Meer verjaardagen

Facebook