Dames 1

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Bo van den Brink
Elize Dashorst
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Yvette Eschauzier
Karlijn Greutink
Daniëlle Hordijk
Chantal Hout
Vivienne Kastrop
Lotje Kuijt
Christel Peppelenbos
Dirkje Reuver
Valerie Snel
Claire Snel
Noelle Vincken
Pien van Weperen
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Rosanne Steenbeek
Aanvoerder Karlijn Greutink
Fysio Petra de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Helmond D1
Eindhoven D1 Breda D1
Fletiomare D1 Leiden D1 12:45
Push D1 Gooische D1
Voordaan D1 Beuningen D1
Zwolle D1 Wageningen D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto D1 0 0 0 0 0
2 Beuningen D1 0 0 0 0 0
3 Breda D1 0 0 0 0 0
4 Eindhoven D1 0 0 0 0 0
5 Fletiomare D1 0 0 0 0 0
6 Gooische D1 0 0 0 0 0
7 Helmond D1 0 0 0 0 0
8 Leiden D1 0 0 0 0 0
9 Push D1 0 0 0 0 0
10 Voordaan D1 0 0 0 0 0
11 Wageningen D1 0 0 0 0 0
12 Zwolle D1 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 aug !Oefenwedstrijd HBS D1 n.n.b thuis - Rabo 1
15 sep B.H.V. Push D1 n.n.b uit
22 sep HC Zwolle D1 12:45 thuis - Rabo 1
29 sep HC Eindhoven D1 n.n.b uit
6 okt WMHC D1 12:45 thuis - Rabo 1
13 okt BH&BC Breda D1 12:45 thuis - Rabo 1
20 okt HC Helmond D1 n.n.b uit
27 okt LOHC D1 12:45 thuis - Rabo 1
3 nov MHCBeuningen D1 n.n.b uit
10 nov MMHC Voordaan D1 12:45 thuis - Rabo 1
17 nov MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
24 nov L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
8 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
15 mrt HC Zwolle D1 n.n.b uit
22 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
29 mrt WMHC D1 n.n.b uit
5 apr BH&BC Breda D1 n.n.b uit
19 apr HC Helmond D1 n.n.b thuis
26 apr LOHC D1 n.n.b uit
3 mei MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
10 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
17 mei MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
24 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit

Uitslagen

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 augustus 2019 
07:45  Roosje Res Wedstrijdtafel 
07:45  Felix Hiemstra Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Amélie Elings Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Jasper Tiessens Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Phine van Pappelendam Barmedewerker 
10:30  Febe van Traa Wedstrijdtafel 
10:30  Phileine Heule Wedstrijdtafel 
11:15  Roos Bovee Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Rosa Kroon
Lisa Haak

Facebook