Heren 1

Spelers Heren 1

Thijmen Broekman
Daim Dessauvagie
Justo Engelander
Joel de Goede
Tom Gunther
Foppe Houting
Tjebbe Keijzer
Gijs Koolhaas
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Mike Ooijevaar
Niels Ouwehand
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Stan van Rheenen
Max Schippers
Tom Sirks
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Manager Inge Gillissen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Aanvoerder Filip Krikke
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen
Fysio Bart de Vries

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45
Ede H1 Phoenix H1
Gooische H1 Upward H1
Groningen H1 Zwart-Wit H1
IJsseloever H1 Union H1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H1 11 23 7 2 2
2 Leiden H1 11 23 7 2 2
3 Upward H1 11 23 7 2 2
4 Phoenix H1 11 23 7 2 2
5 Ede H1 11 19 5 4 2
6 IJsseloever H1 11 17 5 2 4
7 Gooische H1 11 15 4 3 4
8 Berkel-Rodenrijs H1 11 12 3 3 5
9 Berkel-Enschot H1 11 10 2 4 5
10 Hattem H1 11 6 1 3 7
11 Union H1 11 6 1 3 7
12 Groningen H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
15 mrt Union H1 14:45 uit
22 mrt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
29 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
5 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
19 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
26 apr LOHC H1 n.n.b uit
3 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis
10 mei SV Phoenix H1 n.n.b uit
17 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
24 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Gooische H1 Union H1 3-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Upward H1 Leiden H1 6-5
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
Union H1 Groningen H1 1-1
Hattem H1 Gooische H1 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Union H1 Ede H1 3-5
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Hattem H1 Leiden H1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Phoenix H1 Union H1 1-0
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Gooische H1 Leiden H1 2-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Union H1 Upward H1 1-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Ede H1 Leiden H1 3-2
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Upward H1 Hattem H1 1-0
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Hattem H1 Union H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

14-12 GBC on Ice
18-12 Bestuursvergadering
Meer agendapunten

Agenda van de week

14-12 GBC on Ice
18-12 Bestuursvergadering

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Iris van der Putt
Arriette Knoop
Lisette Bakker
Meer verjaardagen

Facebook