Diensten

zaterdag 27 oktober 2018 
07:45 - 10:30  Fréderique Beijdorff Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Charlotte van Camp Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Age Tanja Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Roosje Res Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Fleur Beeftink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lotte van der Ley Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Isabelle van Wisselingh Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lisa van Vulpen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ashlin de Jong Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Eline Top Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Keet van Haren Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Eleonora Berger Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Madelon Brecheisen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Diderik Boot Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Annebeth Dresselhuijs Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Philine Smelt Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pleun Hulsman Wedstrijdtafel 
zondag 28 oktober 2018 
08:15 - 11:45  Gerald ter Horst Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Judy Oppedijk Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Boyd Stok Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jesse Wilting Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Berend van Weperen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Pien Mulder Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Boudewijn van Beek Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Olijslagers Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Jeroen van der Staay Barmedewerker 
zaterdag 3 november 2018 
07:45 - 10:30  Lotte Cobben Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Isabel Jager Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jop Koster Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Pieter Aarts Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Sara van Rijn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Willemijn Snouckaert van Schauburg Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Eline van Vulpen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Nienke Prein Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lucas Adriaansens Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Roos Veerbeek Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Evie Verdonk Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Hidde Visser Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Flore Bruggink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Eline Stenvers Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fiene Weijts Wedstrijdtafel 
zondag 4 november 2018 
08:15 - 11:45  Stefanie Citroen Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Julius de Kool Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Marije Bruggink Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Jasmijn Bovee Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Sophie Hulleman Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Martijn Heijmans Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Marieke Koolhaas Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Paulette Hülsenbeck Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Annemijn Vignaux Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Paul Aalberts Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ester Löwenberg Barmedewerker 
zaterdag 10 november 2018 
07:45 - 10:30  Feline Olden Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Valentine Schoute Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Sabine Vogel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annabel Six Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Myrte Groen Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Rosalie Janse Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Femke Schmitz Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hein Kolff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Mieke van Nimwegen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Claire Hinnen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Noep Bensdorp Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Noor Beck Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pippa van Herten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Emma Saltzherr Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Ole Eweg Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Flore Bruggink Wedstrijdtafel 
zondag 11 november 2018 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Maarten Hoekstra Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Daan Van Etten Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Dante Titulaer Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Thysa ter Haseborg Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Elys Wingens Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Birgit Jansen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Eline Stutterheim Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Victoria van Norden Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Chantal Peeters Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Thymen van Camp Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tirza Fianen Barmedewerker 
zaterdag 17 november 2018 
07:45 - 10:30  Bente Hoeve Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Daantje Wardenburg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Christoph Linke Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jurre Alberts Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Ole Klein Bog Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Jasmijn Overgaauw Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Olivier Rienstra Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jaap Bockwinkel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Olivia Glijn Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Feike de Nooijer Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Saar van Vulpen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Daan Kwint Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Monique van der Linden Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Splinter de Jong Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mette Boorsma Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Emeline van Agteren Wedstrijdtafel 
zondag 18 november 2018 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Onno van Oijen Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Laura Driest Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Karel Sturm Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Lola Jancic Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Ilse Schafraad Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Madelief Scheerder Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Nieuwveld Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Olav van Grinsven Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Joost Maingay Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Eveline Stalenhoef Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maurits van Dijk Barmedewerker 
zaterdag 24 november 2018 
07:45 - 10:30  Emily Feimann Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Yara Aardse Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Otsie de Vries Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Arends Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Anouk van Rhee Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Mies Koch Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sacha Broedersz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Paul Witteveen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Madelief Man Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lily Becker Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Maarten van Meerten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Rozemarijn van Keulen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ties Arts Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roos van den Elst Wedstrijdtafel 
zondag 25 november 2018 
08:15 - 11:45  Maarten Res Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Gerald ter Horst Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Bente Zuidgeest Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Doris Tanja Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Saar Kakebeen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Floor Olden Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Derk Kalsbeek Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Pieter J. Six Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Patrick Muller Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Saskia Spits Barmedewerker 
zaterdag 1 december 2018 
07:45 - 10:30  Maud Anne Lohman Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Famke Hoving Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivier Estourgie Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lisa Saltzherr Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Maud de Waard Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Suzanne Deiters Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Carlijn van Asperen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Numi Hoogeweegen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Boele de Korte Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Fiene van Vugt Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Liliane Hoekstra Wedstrijdtafel 
zondag 2 december 2018 
08:15 - 11:45  Peter Vogel Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Lennart Frijns Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frederique Wollaert Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tom Grootenhuis Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Marja Bonarius Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Tijs Houwen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Merle Huidink Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noor Knoop Barmedewerker 
zaterdag 12 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Houwen Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Daan Kwint Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
zaterdag 19 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Peek Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Mees Kalsbeek Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Felix Vogel Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Julius van Lingen Wedstrijdtafel 
zaterdag 26 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Olijve Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Tom Braskamp Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Olivier Ploegmakers Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Duco Brouwer Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 februari 2019 
08:30 - 10:00  Tristan Glover Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Olivier van Zessen Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Tijn Huidink Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Friso Janson Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 februari 2019 
08:30 - 10:00  Pepijn Klompalberts Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Flip Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Luca van der Louw Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Thiago Maat Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 maart 2019 
07:45 - 10:30  Bendt van Beek Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Bas Meppelink Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Narinder Bagga Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Thijn Eijpe Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Jonas Scholten Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Benjamin Hoorn Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Ties Cremer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Diderik Molhuysen Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 maart 2019 
07:45 - 10:30  Willem Houwen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Stenvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hugo Kessen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Saar Meppelink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Hein Bockwinkel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Zenno Hoefnagels Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Eline van Vulpen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Mariska Bischot Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Mirre Bijmolen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Olivier de Munnik Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Valentijn Kristians Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Marleen Hellebrekers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lieke de Haan Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk van de Braak Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Yannick Visser Wedstrijdtafel 
zondag 10 maart 2019 
08:15 - 11:45  Robert Kelder Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Nikolaos Georgakis Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Ise van Leeuwen Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Robine Kakebeen Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Frederique Schumaker Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Amy Bullivant Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Peter Vogelaar Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 27 oktober 2018 
07:45  Fréderique Beijdorff Wedstrijdtafel 
07:45  Charlotte van Camp Wedstrijdtafel 
08:00  Age Tanja Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Roosje Res Barmedewerker 
08:00  Fleur Beeftink Barmedewerker 
10:30  Lotte van der Ley Wedstrijdtafel 
10:30  Isabelle van Wisselingh Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Lisa van Vulpen Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Fazia Tewarie
Folkert van de Graaff
Sanne Kelder
Meer verjaardagen

Facebook