Diensten

zaterdag 4 mei 2019 
07:45 - 10:30  Ole Eweg Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Lars Janson Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Pepijn Kelder Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Floris Kruize Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Roemer Deurloo Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Jonas Overgaauw Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Timme Dekkers Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
zaterdag 11 mei 2019 
07:45 - 10:30  Hidde de Nooijer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Nero Kloosterman Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Emile Stuyt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Geert Frank Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Pim Hoyng Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Ruben Scholten Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Toon Grundeken Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Hans Scheltema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Imke Schraven Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Myrthe Wiersma Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Tom Grootenhuis Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Mauk van der Windt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Jan-Peter Elffers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Dennis Kools Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Corinne Zaalberg van Zelst Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Thijs Vignaux Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roemer Halsema Wedstrijdtafel 
zondag 12 mei 2019 
08:15 - 11:45  Cathelijn Schoenmakers Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Laura Ophof Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Marcel van Overveld Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Livia Kolk Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Jeppe Schilder Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Mári Eijkens Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lois van Drooge Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ana Sofia de Vilder Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Stijn Strijbosch Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Arnout Luitse Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Jennifer de Graaff Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2019 
07:45 - 10:30  Tibbe Beuker Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Eise Keegstra Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Peter Vogelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Féline Heukelom Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Liv van Erven Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Fiege Koster Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Lucas Adriaansens Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Isabella van Poppel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Julie Johannisse Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marco Steenwijk Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Quintijn Aalberts Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Wen Theyse Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Peter van der Meer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Shemara van den Heuvel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jan Weitjens Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier Janssen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Kay Eckmeyer Wedstrijdtafel 
zondag 19 mei 2019 
08:15 - 11:45  Natalie Simoons Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Alexander Tamminga Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Finn Wilson Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Florian de Ruwe Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frederique Schumaker Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Derk Kalsbeek Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Marc van Vliet Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Hilde Oosting Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lieske Nagel Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Donna Roquas Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2019 
07:45 - 10:30  Flip Voskamp Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Pepijn Laroy Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Annemieke Nijmeijers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Rosanne Preyde Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Julien Steyerberg Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Olivier Nollet Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Julie Kiemeneij Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Arnoud Baaij Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marja Bonarius Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Maurik Eijpe Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Alexander Stenvers Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Boudewijn Schoemaker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rutger Abbink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martijn Hamann Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Hugo de Graaff Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Alexander Hoedt Wedstrijdtafel 
zondag 26 mei 2019 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Felipe Kort Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Stijn Huisman Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Thomas Verleng Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Pepijn van Puijenbroek Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Faas Verkleij Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Noor van Nijhuis Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fien Hoogendijk Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Phine van Pappelendam Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Willem Kist Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tatevik Aramjan Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Erlijn Gooszen Barmedewerker 
zaterdag 1 juni 2019 
07:45 - 10:30  Koen Douma Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Nout Haanen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Noa Boterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ronalda van Kemenade Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Jan Kaper Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Gilles Bennebroek Gravenhorst Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Bram Kleinmeijer Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Luc Jansen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Juliska Ottens Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Eveline Mommers Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Seb den Blanken Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lieuwe Lens Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Rutger Abbink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martijn Hamann Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jasper Andriesse Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tamás Lorch Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Joost van Bentum Wedstrijdtafel 
zondag 2 juni 2019 
08:15 - 11:45  Sacco van de Velde Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Michael Jongmans Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ruud van Ieperen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lisa Haak Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Max Gevaerts Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Jasper Weijts Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Boris Nederlof Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isabel Jager Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nienke Padt Barmedewerker 
zaterdag 8 juni 2019 
07:45 - 10:30  Ype Bous Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Jonathan Bloemendal Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Servaas Teeuwen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Thymen van Camp Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Hugo Smelt Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Thomas Funken Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Brahma Bagga Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Mart van Houten Wedstrijdtafel 
zaterdag 15 juni 2019 
07:45 - 10:30  Benjamin Mac-Lean Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Jaap Bockwinkel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Juriaan de Munk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Cuno van der Feltz Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Sebastiaan Frank Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lucas Vlaar Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Bente Grooteman Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Taeke Bous Wedstrijdtafel 
zondag 16 juni 2019 
08:15 - 11:45  Teimen de Jong Barmedewerker 
08:15 - 11:45  John van Vliet Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Sacco van de Velde Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Max van Peer Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jasper van Kippersluis Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ronalda van Kemenade Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Duco Bruins Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Mitchel Cobussen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Carole Hendriks Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Agenda van de week

28-4 MHC MEP D1 - Dames 1 (uit)
28-4 LOHC H - Heren 1 (uit)

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 4 mei 2019 
07:45  Ole Eweg Wedstrijdtafel 
07:45  Lars Janson Wedstrijdtafel 
10:30  Pepijn Kelder Wedstrijdtafel 
10:30  Floris Kruize Wedstrijdtafel 
13:00  Roemer Deurloo Wedstrijdtafel 
13:00  Jonas Overgaauw Wedstrijdtafel 
15:30  Timme Dekkers Wedstrijdtafel 
15:30  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sufei Yap
Lotte Maathuis
Bruyn Hulzebos
Meer verjaardagen

Facebook