Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45 - 10:30  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Coraline Krak Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Olaf Hendriksz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marieke Koolhaas Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Taeke Schutrups Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Stein Heijning Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lauren Noordman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Marc Spits Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bo June Everts Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mees van der Scheer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Luuk Jonckheer Wedstrijdtafel 
zondag 1 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jools Schouwenaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bastiaan Uittenbogaard Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olav van Grinsven Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jason van der Plas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Flip Klinkenbijl Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits Snouckaert Van Schauburg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Riegonda van Welie Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Willem Haks Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sebastian Drost Barmedewerker 
zaterdag 7 november 2020 
07:45 - 10:30  Marietheres von Below Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Julie van Welsenes Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bjorn Oberink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Emilie Huisman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Norah Bolk Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Fabienne Bouter Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Madelijn Thole Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Harmen Bouma Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Tjarko Tadema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maurits van Slobbe Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lucy van Eijk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Fie Teeuwen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Myrthe Rademaker Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jop Koster Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Jackie van Lingen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Philine Schroder Wedstrijdtafel 
zondag 8 november 2020 
08:00 - 11:30  Sanne Maartje Bruinsma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mats den Hartog Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Sjoerd van Peer Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia van der Veen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijn van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tijn van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nanne van Mierlo Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Hidde Meijlink Barmedewerker 
zaterdag 14 november 2020 
07:45 - 10:30  Fleur Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Lisa van Dijck Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Harm Engelkens Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Julian Jansen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Laura Driest Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Sette van Welie Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Ella Bouland Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Han Kolff Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jelle Groeneveld Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Chantal Peeters Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Phillipine van Zanten Jut Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Gilles Bennebroek Gravenhorst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Saar van Vulpen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Amber Poldermans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Teimen de Jong Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Kiki Beck Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Olivia van Beers Wedstrijdtafel 
zondag 15 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lina van Loevezijn Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivier Busscher Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert-Jan van Zessen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Lisandre Peperkamp Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Daniel Obispo Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Dries Kost Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Verdonk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joep van Wylick Barmedewerker 
zaterdag 21 november 2020 
07:45 - 10:30  Tess van de Braak Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Myrthe Bruins Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Hans Melchior Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Emma Peek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Manon de Boer Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Fernhout Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Coco-Claîre Klibansky Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Jorn Suir Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nero Kloosterman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eline van Vulpen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Amélie Pastoor Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Kiki van der Feltz Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Melle Hollander Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maarten Gehner Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Patrick Kleisen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Olivier van Zessen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Cathelijne Huij Wedstrijdtafel 
zondag 22 november 2020 
08:00 - 11:30  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Paul Theyse Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Gijs Tulleken Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Rosalie Heinen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boyd Stok Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tatevik Aramjan Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Isa van Doorn Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bastiaan van Baalen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sam Bakhuis Barmedewerker 
zaterdag 28 november 2020 
07:45 - 10:30  Livia Bolk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Eva Verhage Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Felipe Kort Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hanneke van den Heuvel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olle Crijns Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Jet Elffers Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Juul Mulder Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eva Huijgen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Boele de Korte Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Zoë Morsink Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Alixe de Nooijer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Eline Deiters Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Cato de Boer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Bibi Schilder Wedstrijdtafel 
zondag 29 november 2020 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Robyn Leuhery Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Daan Van Etten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Bo Simoons Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Anne-Sophie Olijve Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Thymon Buyserd Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maurits van Dijk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Pieter J. Six Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Anna Kuipers Barmedewerker 
zaterdag 5 december 2020 
07:45 - 10:30  Bram Brouwer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Zeger van der Pluijm Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Peter Vogel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lennart Frijns Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Pepijn Metselaar Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Philip Ploegmakers Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Tijs Houwen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eveline van Wisselingh Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Vogel Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Hiddo Stenvers Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Roland de Munk Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Marco de Beer Wedstrijdtafel 
zaterdag 12 december 2020 
07:45 - 10:30  Fenne van Duijvendijk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Eva Zweers Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Annelot Aalberts Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Olivia Fiorito Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Febe van Traa Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Annelotte Knaap Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Keet Mutschler Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fennetijn Troost Wedstrijdtafel 
zaterdag 6 maart 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Julie Everard Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dex de Buisonjé Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia-Mae van Oijen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Gijs van Eck Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Noor Kloosterman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Debora Straatman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Ole van Leeuwen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maarten van den Burger Barmedewerker 
zondag 7 maart 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Nikolaos Georgakis Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tirza Fianen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Bernard van Gerrevink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ana Sofia de Vilder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Toon Honig Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Gijs van Vuuren Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pia van Ravels Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hein Richelle Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jessie Jansen Barmedewerker 
zaterdag 13 maart 2021 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Casper Ahlen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Stenvers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Merel Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Max van Rijckevorsel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Pom Nip Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Willem Dercksen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jackie Stam Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martine Chamuleau Barmedewerker 
zondag 14 maart 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Leon Koesoemowidjojo Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Timo Min Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Leonie van Wettum Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Brooklyn Mader Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Aster Kooiman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barmedewerker 
zaterdag 20 maart 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Roos Verbeek Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees-Jan Dosker Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Christoph Linke Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Axel Venker Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sophie Voorhoeve Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Maarten Beimers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Barbara van den Elst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Peter van der Meer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Marcel van Overveld Barmedewerker 
zondag 21 maart 2021 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Charlotte Vlaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maarten Hoekstra Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bruggink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Linde Oranje Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sigrid Drost Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Jurre den Blanken Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Resa Loa Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Yvon Hoogeweegen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Marielle Arts Barmedewerker 

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15  Coraline Krak Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marleen Andriessen
Ruurd Bakker
Alexander Vlaar
Meer verjaardagen

Facebook