Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Floris Bakker
Dirk-jan van Beek
Thomas van Breen
Bram van den Brink
Graeme Bruyn
Luciën van Doorn
Stijn Gabriël
Frank van der Hulst
Tijmen Klemann
Berend Kloppenborg
Daan Konijn
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Pieter Nyst
Pepijn Rehe
Junior Schilte
Luc Smeets
Peter-Paul Wentrup
Thomas van Wieringen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Reinoud Wolff
Manager Odin Termohlen
Ass. Trainer/Coach Robbert Paul Aalbregt
Aanvoerder Thomas van Breen
Keeper Pepijn Rehe
Keeperstrainer Evert Jan Tulen
Fysio Ane Hafkamp

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC H1 22 53 16 5 1
2 Victoria H1 22 50 15 5 2
3 Breda H1 22 45 14 3 5
4 Push H1 22 39 11 6 5
5 Huizen H1 22 33 9 6 7
6 Gooische H1 22 29 8 5 9
7 HBS H1 22 29 8 5 9
8 Groningen H1 22 26 7 5 10
9 Nijmegen H1 22 25 7 4 11
10 Alkmaar H1 22 16 5 1 16
11 Zwolle H1 22 16 4 4 14
12 Ring Pass Delft H1 22 10 3 1 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
SCHC H1 Ring Pass Delft H1 5-2
Zwolle H1 Huizen H1 1-2
Alkmaar H1 Victoria H1 1-2
Gooische H1 Breda H1 0-2
HBS H1 Groningen H1 2-2
Nijmegen H1 Push H1 2-4
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Ring Pass Delft H1 Nijmegen H1 2-0
Huizen H1 SCHC H1 2-2
Breda H1 HBS H1 2-1
Groningen H1 Zwolle H1 3-2
Victoria H1 Gooische H1 2-0
Push H1 Alkmaar H1 4-2
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
SCHC H1 Groningen H1 4-2
Ring Pass Delft H1 Push H1 3-4
Zwolle H1 Breda H1 1-2
Nijmegen H1 Huizen H1 3-3
Gooische H1 Alkmaar H1 3-1
HBS H1 Victoria H1 3-4
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Breda H1 SCHC H1 2-2
Victoria H1 Zwolle H1 4-1
Push H1 Gooische H1 3-3
Groningen H1 Nijmegen H1 1-2
Alkmaar H1 HBS H1 2-2
Huizen H1 Ring Pass Delft H1 3-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Huizen H1 Push H1 2-4
SCHC H1 Victoria H1 4-2
HBS H1 Gooische H1 1-3
Zwolle H1 Alkmaar H1 5-4
Ring Pass Delft H1 Groningen H1 1-3
Nijmegen H1 Breda H1 1-3
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Gooische H1 Zwolle H1 4-2
Groningen H1 Huizen H1 3-3
Push H1 HBS H1 9-2
Breda H1 Ring Pass Delft H1 4-0
Victoria H1 Nijmegen H1 2-0
Alkmaar H1 SCHC H1 0-5
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Groningen H1 Push H1 3-3
Huizen H1 Breda H1 5-1
SCHC H1 Gooische H1 1-4
Nijmegen H1 Alkmaar H1 4-2
Ring Pass Delft H1 Victoria H1 2-4
Zwolle H1 HBS H1 2-6
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Breda H1 Groningen H1 1-0
Push H1 Zwolle H1 1-0
Victoria H1 Huizen H1 3-3
Gooische H1 Nijmegen H1 1-4
Alkmaar H1 Ring Pass Delft H1 1-5
HBS H1 SCHC H1 0-4
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Groningen H1 Victoria H1 1-5
Breda H1 Push H1 2-2
SCHC H1 Zwolle H1 4-0
Huizen H1 Alkmaar H1 4-2
Ring Pass Delft H1 Gooische H1 0-1
Nijmegen H1 HBS H1 3-3
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Zwolle H1 Nijmegen H1 1-2
Victoria H1 Breda H1 4-0
HBS H1 Ring Pass Delft H1 6-2
Alkmaar H1 Groningen H1 0-3
SCHC H1 Push H1 7-1
Gooische H1 Huizen H1 2-3
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 3-2
Huizen H1 HBS H1 3-4
Groningen H1 Gooische H1 2-1
Nijmegen H1 SCHC H1 1-4
Push H1 Victoria H1 3-4
Breda H1 Alkmaar H1 3-1
ZONDAG 5 MAART 2017
Huizen H1 Zwolle H1 1-5
Ring Pass Delft H1 SCHC H1 0-5
Victoria H1 Alkmaar H1 4-2
Push H1 Nijmegen H1 2-1
Groningen H1 HBS H1 5-3
Breda H1 Gooische H1 3-2
ZONDAG 12 MAART 2017
Nijmegen H1 Ring Pass Delft H1 5-1
Gooische H1 Victoria H1 1-1
Zwolle H1 Groningen H1 5-3
HBS H1 Breda H1 2-4
SCHC H1 Huizen H1 6-2
Alkmaar H1 Push H1 2-9
ZONDAG 19 MAART 2017
Huizen H1 Nijmegen H1 3-1
Alkmaar H1 Gooische H1 5-1
Groningen H1 SCHC H1 4-8
Push H1 Ring Pass Delft H1 5-1
Victoria H1 HBS H1 3-3
Breda H1 Zwolle H1 2-2
ZONDAG 26 MAART 2017
SCHC H1 Breda H1 3-1
Gooische H1 Push H1 3-3
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Nijmegen H1 Groningen H1 3-1
Zwolle H1 Victoria H1 0-4
HBS H1 Alkmaar H1 5-4
ZONDAG 2 APRIL 2017
Alkmaar H1 Zwolle H1 3-2
Groningen H1 Ring Pass Delft H1 2-0
Breda H1 Nijmegen H1 5-1
Victoria H1 SCHC H1 2-2
Push H1 Huizen H1 2-3
Gooische H1 HBS H1 3-2
ZONDAG 9 APRIL 2017
Nijmegen H1 Victoria H1 1-3
Ring Pass Delft H1 Breda H1 2-3
Zwolle H1 Gooische H1 1-1
HBS H1 Push H1 4-3
Huizen H1 Groningen H1 2-2
SCHC H1 Alkmaar H1 7-0
ZONDAG 23 APRIL 2017
HBS H1 Zwolle H1 7-3
Breda H1 Huizen H1 5-2
Gooische H1 SCHC H1 0-0
Alkmaar H1 Nijmegen H1 3-1
Push H1 Groningen H1 4-4
Victoria H1 Ring Pass Delft H1 3-0
ZONDAG 30 APRIL 2017
SCHC H1 HBS H1 8-0
Groningen H1 Breda H1 2-3
Nijmegen H1 Gooische H1 3-1
Huizen H1 Victoria H1 2-1
Ring Pass Delft H1 Alkmaar H1 1-2
Zwolle H1 Push H1 1-2
ZONDAG 7 MEI 2017
Gooische H1 Ring Pass Delft H1 4-2
Zwolle H1 SCHC H1 2-2
Alkmaar H1 Huizen H1 2-3
HBS H1 Nijmegen H1 1-1
Push H1 Breda H1 2-1
Victoria H1 Groningen H1 1-0
ZONDAG 14 MEI 2017
Breda H1 Victoria H1 1-2
Huizen H1 Gooische H1 1-2
Push H1 SCHC H1 3-5
Ring Pass Delft H1 HBS H1 2-3
Groningen H1 Alkmaar H1 0-2
Nijmegen H1 Zwolle H1 2-2
ZONDAG 21 MEI 2017
Gooische H1 Groningen H1 2-3
HBS H1 Huizen H1 5-4
Zwolle H1 Ring Pass Delft H1 6-0
Victoria H1 Push H1 1-1
Alkmaar H1 Breda H1 0-2
SCHC H1 Nijmegen H1 5-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
7aSide foto's

Agenda van de week

22-6 Blauwe Hap
24-6 D-Day
27-6 Sponsorcommissie
29-6 ALV
Meer agendapunten

Agenda van de week

22-6 Blauwe Hap
24-6 D-Day
27-6 Sponsorcommissie

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 25 juni 2017 
08:15  Philip van Elsdingen Barmedewerker 
08:15  Ouders/verzorgers van Fréderique Teheux Barmedewerker 
08:15  Ouders/verzorgers van Anne-Sophie Olijve Barmedewerker 
11:30  Ouders/verzorgers van Marnick Buchwaldt Barmedewerker 
11:30  Ouders/verzorgers van Hidde van Thiel Barmedewerker 
11:30  Ouders/verzorgers van Dirkje Tervoort Barmedewerker 
14:45  Ouders/verzorgers van Merel Tensen Barmedewerker 
14:45  René Tensen Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marcel van Overveld
Philia Bovee
Zenno Hoefnagels
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter