Heren 2

Teamfoto

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Laren H2 (O) 22 64 21 1 0
2 Spandersbosch H2 (O) 22 59 19 2 1
3 Kampong H10 22 39 12 3 7
4 Zwaluwen H2 (O) 22 38 12 2 8
5 Kampong H13 22 36 11 3 8
6 Kampong H15 22 30 10 0 12
7 Kampong H17 22 30 10 0 12
8 Kampong H14 22 30 9 3 10
9 Gooische H2 (O) 22 25 7 4 11
10 IJsseloever H4 22 23 7 2 13
11 Barneveld H2 (O) 22 7 2 1 19
12 Almere H4 22 4 1 1 20

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Almere H4 Gooische H2 (O) 2-2
Spandersbosch H2 (O) Kampong H14 8-1
Zwaluwen H2 (O) Kampong H13 3-4
IJsseloever H4 Kampong H15 3-0
Kampong H10 Laren H2 (O) 3-4
Kampong H17 Barneveld H2 (O) 3-1
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Kampong H13 Kampong H17 1-2
Gooische H2 (O) Spandersbosch H2 (O) 0-2
Kampong H14 IJsseloever H4 3-2
Kampong H15 Kampong H10 3-2
Laren H2 (O) Zwaluwen H2 (O) 7-4
Barneveld H2 (O) Almere H4 4-1
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Kampong H10 Kampong H14 4-1
Kampong H13 Barneveld H2 (O) 6-2
IJsseloever H4 Gooische H2 (O) 4-4
Zwaluwen H2 (O) Kampong H15 4-3
Spandersbosch H2 (O) Almere H4 3-0
Kampong H17 Laren H2 (O) 3-4
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Laren H2 (O) Kampong H13 5-3
Barneveld H2 (O) Spandersbosch H2 (O) 0-4
Almere H4 IJsseloever H4 1-9
Gooische H2 (O) Kampong H10 2-2
Kampong H14 Zwaluwen H2 (O) 2-3
Kampong H15 Kampong H17 2-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
IJsseloever H4 Spandersbosch H2 (O) 1-3
Kampong H13 Kampong H15 3-1
Kampong H17 Kampong H14 3-2
Laren H2 (O) Barneveld H2 (O) 7-0
Kampong H10 Almere H4 4-1
Zwaluwen H2 (O) Gooische H2 (O) 5-2
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Gooische H2 (O) Kampong H17 7-2
Kampong H15 Laren H2 (O) 1-5
Almere H4 Zwaluwen H2 (O) 0-2
Kampong H14 Kampong H13 2-2
Spandersbosch H2 (O) Kampong H10 4-3
Barneveld H2 (O) IJsseloever H4 1-1
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Kampong H17 Almere H4 1-0
Kampong H13 Gooische H2 (O) 3-1
Laren H2 (O) Kampong H14 13-3
Kampong H15 Barneveld H2 (O) 6-0
Kampong H10 IJsseloever H4 3-4
Zwaluwen H2 (O) Spandersbosch H2 (O) 4-9
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Gooische H2 (O) Laren H2 (O) 3-4
Kampong H14 Kampong H15 2-4
Barneveld H2 (O) Kampong H10 1-8
IJsseloever H4 Zwaluwen H2 (O) 6-3
Spandersbosch H2 (O) Kampong H17 5-2
Almere H4 Kampong H13 1-2
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Kampong H13 Spandersbosch H2 (O) 0-6
Kampong H17 IJsseloever H4 1-0
Zwaluwen H2 (O) Kampong H10 2-2
Kampong H14 Barneveld H2 (O) 8-0
Kampong H15 Gooische H2 (O) 9-0
Laren H2 (O) Almere H4 8-0
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Gooische H2 (O) Kampong H14 2-1
Spandersbosch H2 (O) Laren H2 (O) 2-5
Almere H4 Kampong H15 1-4
IJsseloever H4 Kampong H13 1-3
Zwaluwen H2 (O) Barneveld H2 (O) 5-1
Kampong H10 Kampong H17 4-2
ZONDAG 27 NOVEMBER 2016
Laren H2 (O) IJsseloever H4 7-1
Kampong H13 Kampong H10 4-4
Barneveld H2 (O) Gooische H2 (O) 3-5
Kampong H15 Spandersbosch H2 (O) 0-2
Kampong H14 Almere H4 4-1
Kampong H17 Zwaluwen H2 (O) 4-0
ZONDAG 12 MAART 2017
Gooische H2 (O) Almere H4 4-2
Kampong H14 Spandersbosch H2 (O) 3-3
Kampong H15 IJsseloever H4 3-1
Laren H2 (O) Kampong H10 8-2
Kampong H13 Zwaluwen H2 (O) 2-4
Barneveld H2 (O) Kampong H17 1-6
ZONDAG 19 MAART 2017
Kampong H10 Kampong H15 5-1
Kampong H17 Kampong H13 1-0
Zwaluwen H2 (O) Laren H2 (O) 2-9
IJsseloever H4 Kampong H14 1-2
Spandersbosch H2 (O) Gooische H2 (O) 4-1
Almere H4 Barneveld H2 (O) 4-2
ZONDAG 26 MAART 2017
Gooische H2 (O) IJsseloever H4 4-3
Laren H2 (O) Kampong H17 10-1
Almere H4 Spandersbosch H2 (O) 0-1
Kampong H15 Zwaluwen H2 (O) 1-4
Kampong H14 Kampong H10 0-4
Barneveld H2 (O) Kampong H13 1-9
ZONDAG 2 APRIL 2017
Kampong H17 Kampong H15 2-4
Spandersbosch H2 (O) Barneveld H2 (O) 8-1
Kampong H10 Gooische H2 (O) 4-0
Kampong H13 Laren H2 (O) 2-10
Zwaluwen H2 (O) Kampong H14 3-3
IJsseloever H4 Almere H4 5-2
ZONDAG 9 APRIL 2017
Kampong H14 Kampong H17 2-1
Barneveld H2 (O) Laren H2 (O) 0-11
Kampong H15 Kampong H13 0-1
Spandersbosch H2 (O) IJsseloever H4 5-1
Almere H4 Kampong H10 0-5
Gooische H2 (O) Zwaluwen H2 (O) 2-3
ZONDAG 7 MEI 2017
Kampong H13 Kampong H14 1-4
IJsseloever H4 Barneveld H2 (O) 7-1
Zwaluwen H2 (O) Almere H4 6-5
Kampong H10 Spandersbosch H2 (O) 2-3
Laren H2 (O) Kampong H15 5-1
ZONDAG 14 MEI 2017
Spandersbosch H2 (O) Zwaluwen H2 (O) 2-0
Almere H4 Kampong H17 0-5
Gooische H2 (O) Kampong H13 3-3
Kampong H14 Laren H2 (O) 0-1
Barneveld H2 (O) Kampong H15 0-7
IJsseloever H4 Kampong H10 1-3
ZONDAG 21 MEI 2017
Laren H2 (O) Gooische H2 (O) 7-5
Kampong H15 Kampong H14 0-1
Kampong H13 Almere H4 3-1
Kampong H17 Spandersbosch H2 (O) 1-3
Zwaluwen H2 (O) IJsseloever H4 6-3
Kampong H10 Barneveld H2 (O) 12-1
DINSDAG 23 MEI 2017
Kampong H17 Gooische H2 (O) 5-3
ZONDAG 28 MEI 2017
Gooische H2 (O) Kampong H15 7-2
Almere H4 Laren H2 (O) 2-18
Spandersbosch H2 (O) Kampong H13 4-1
IJsseloever H4 Kampong H17 4-2
Kampong H10 Zwaluwen H2 (O) 4-1
Barneveld H2 (O) Kampong H14 2-1
ZONDAG 11 JUNI 2017
Kampong H14 Gooische H2 (O) 6-0
Kampong H15 Almere H4 3-1
Laren H2 (O) Spandersbosch H2 (O) 1-1
Kampong H13 IJsseloever H4 6-1
Kampong H17 Kampong H10 2-5
Barneveld H2 (O) Zwaluwen H2 (O) 3-4
DINSDAG 13 JUNI 2017
Almere H4 Kampong H14 1-2
ZONDAG 18 JUNI 2017
Kampong H10 Kampong H13 2-3
IJsseloever H4 Laren H2 (O) 3-4
Spandersbosch H2 (O) Kampong H15 3-0
Gooische H2 (O) Barneveld H2 (O) 5-0
Zwaluwen H2 (O) Kampong H17 6-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
7aSide foto's

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 2 september 2017 
07:45  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
07:45  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
10:30  Reinout Eggink Wedstrijdtafel 
10:30  Nepomuk von Below Wedstrijdtafel 
13:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
13:00  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
15:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
15:30  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Lily Becker
Otto Brinkmann
Hugo Smelt
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter