Dames 1

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Duveke de Gaay Fortman
Karlijn Greutink
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Lotje Kuijt
Sophie Kusters
Nadine Profijt
Jessica Reijnen
Valerie Snel
Noelle Vincken
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D1 EHV D1
Beuningen D1 Naarden D1
Bully D1 Apeldoorn D1 12:30
GCHC D1 Zwolle D1
Gooische D1 GHBS D1 12:30
Upward D1 Ede D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amersfoort D1 0 0 0 0 0
2 Apeldoorn D1 0 0 0 0 0
3 Beuningen D1 0 0 0 0 0
4 Bully D1 0 0 0 0 0
5 EHV D1 0 0 0 0 0
6 Ede D1 0 0 0 0 0
7 GCHC D1 0 0 0 0 0
8 GHBS D1 0 0 0 0 0
9 Gooische D1 0 0 0 0 0
10 Naarden D1 0 0 0 0 0
11 Upward D1 0 0 0 0 0
12 Zwolle D1 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 aug MHCHBS D1 n.n.b thuis - Rabo 1
3 sep THC Hurley D2 n.n.b thuis - Rabo 1
10 sep GHBS D1 12:30 thuis - Rabo 1
17 sep HC Zwolle D1 n.n.b uit
24 sep Apeldoorn D1 12:30 thuis - Rabo 1
1 okt EHV Enschede D1 n.n.b uit
8 okt MHC EDE D1 12:30 thuis - Rabo 1
15 okt Hockey Club Naarden D1 n.n.b uit
22 okt MHCBeuningen D1 12:30 thuis - Rabo 1
29 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b uit
5 nov Hockeyclub Amersfoort D1 12:30 thuis - Rabo 1
12 nov O.H.C. Bully D1 12:30 uit
19 nov GCHC D1 12:30 thuis - Rabo 1
26 nov GHBS D1 12:30 uit
4 mrt HC Zwolle D1 12:45 thuis - Rabo 1
11 mrt Apeldoorn D1 n.n.b uit
18 mrt EHV Enschede D1 12:45 thuis - Rabo 1
25 mrt MHC EDE D1 n.n.b uit
8 apr Hockey Club Naarden D1 12:45 thuis - Rabo 1
15 apr MHCBeuningen D1 n.n.b uit
22 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 12:45 thuis - Rabo 1
29 apr Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit
6 mei O.H.C. Bully D1 12:45 thuis - Rabo 1
13 mei GCHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
7aSide foto's

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 2 september 2017 
07:45  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
07:45  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
10:30  Reinout Eggink Wedstrijdtafel 
10:30  Nepomuk von Below Wedstrijdtafel 
13:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
13:00  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
15:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
15:30  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marina Dijkstra
Hugo Smelt
Michiel Vlam
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter