Dames 1

Teamfoto

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Duveke de Gaay Fortman
Diewertje de Graaf
Karlijn Greutink
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Lotje Kuijt
Sophie Kusters
Christel Peppelenbos
Nadine Profijt
Jessica Reijnen
Sophie Slinkert
Valerie Snel
Noelle Vincken
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Trainer Piotr Mazany
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Diewertje de Graaf
Ass. Trainer Petra de Jong
Keeper Sophie Kusters
Fysio Mariel Schilte

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D1 22 55 17 2 3
2 Zwolle D1 22 54 17 3 2
3 Naarden D1 22 45 12 6 4
4 EHV D1 22 39 11 4 7
5 Ede D1 22 39 11 5 6
6 GHBS D1 22 35 9 5 8
7 GCHC D1 22 27 6 5 11
8 Beuningen D1 22 26 7 3 12
9 Upward D1 22 25 8 1 13
10 Amersfoort D1 22 21 5 5 12
11 Bully D1 22 16 3 4 15
12 Apeldoorn D1 22 14 4 1 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Gooische D1 GHBS D1 5-0
GCHC D1 Zwolle D1 1-3
Bully D1 Apeldoorn D1 8-2
Beuningen D1 Naarden D1 0-2
Amersfoort D1 EHV D1 2-3
Upward D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Naarden D1 Upward D1 4-2
Ede D1 Amersfoort D1 1-0
EHV D1 Bully D1 4-3
Apeldoorn D1 GCHC D1 0-4
Zwolle D1 Gooische D1 2-1
GHBS D1 Beuningen D1 0-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Amersfoort D1 Naarden D1 1-1
Upward D1 Beuningen D1 3-1
Zwolle D1 GHBS D1 6-0
Bully D1 Ede D1 2-2
GCHC D1 EHV D1 2-3
Gooische D1 Apeldoorn D1 4-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Apeldoorn D1 Zwolle D1 1-4
Ede D1 GCHC D1 0-1
GHBS D1 Upward D1 4-2
EHV D1 Gooische D1 1-2
Naarden D1 Bully D1 2-2
Beuningen D1 Amersfoort D1 5-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
GCHC D1 Naarden D1 2-3
Apeldoorn D1 GHBS D1 4-4
Bully D1 Beuningen D1 0-2
Gooische D1 Ede D1 6-2
Zwolle D1 EHV D1 2-1
Amersfoort D1 Upward D1 3-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
GHBS D1 Amersfoort D1 7-1
EHV D1 Apeldoorn D1 3-1
Upward D1 Bully D1 2-1
Beuningen D1 GCHC D1 2-2
Naarden D1 Gooische D1 4-3
Ede D1 Zwolle D1 2-1
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
GCHC D1 Upward D1 3-2
Bully D1 Amersfoort D1 2-3
EHV D1 GHBS D1 3-0
Gooische D1 Beuningen D1 4-0
Apeldoorn D1 Ede D1 0-2
Zwolle D1 Naarden D1 3-0
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
GHBS D1 Bully D1 2-1
Ede D1 EHV D1 0-0
Naarden D1 Apeldoorn D1 3-0
Upward D1 Gooische D1 2-4
Amersfoort D1 GCHC D1 1-3
Beuningen D1 Zwolle D1 0-5
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Apeldoorn D1 Beuningen D1 1-2
GCHC D1 Bully D1 2-2
EHV D1 Naarden D1 3-1
Zwolle D1 Upward D1 4-2
Gooische D1 Amersfoort D1 3-0
Ede D1 GHBS D1 0-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Amersfoort D1 Zwolle D1 2-2
Upward D1 Apeldoorn D1 0-3
Beuningen D1 EHV D1 2-2
Bully D1 Gooische D1 2-3
GCHC D1 GHBS D1 2-3
Naarden D1 Ede D1 2-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
GHBS D1 Naarden D1 0-0
Gooische D1 GCHC D1 5-2
Ede D1 Beuningen D1 1-0
EHV D1 Upward D1 3-4
Zwolle D1 Bully D1 4-2
Apeldoorn D1 Amersfoort D1 3-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Ede D1 Upward D1 3-3
EHV D1 Amersfoort D1 2-1
Zwolle D1 GCHC D1 1-1
GHBS D1 Gooische D1 1-2
Naarden D1 Beuningen D1 3-2
ZONDAG 3 DECEMBER 2017
Apeldoorn D1 Bully D1 0-2
ZONDAG 4 MAART 2018
Beuningen D1 GHBS D1 3-2
Amersfoort D1 Ede D1 1-4
Gooische D1 Zwolle D1 1-2
GCHC D1 Apeldoorn D1 2-4
Bully D1 EHV D1 0-2
ZONDAG 11 MAART 2018
Naarden D1 Amersfoort D1 5-0
Ede D1 Bully D1 7-1
Apeldoorn D1 Gooische D1 1-5
EHV D1 GCHC D1 5-2
GHBS D1 Zwolle D1 0-3
Beuningen D1 Upward D1 5-0
ZONDAG 25 MAART 2018
Ede D1 Gooische D1 1-8
GHBS D1 Apeldoorn D1 5-1
Beuningen D1 Bully D1 5-2
Naarden D1 GCHC D1 3-2
Upward D1 Amersfoort D1 2-5
EHV D1 Zwolle D1 2-4
DINSDAG 27 MAART 2018
Zwolle D1 Apeldoorn D1 2-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
Amersfoort D1 Beuningen D1 2-1
Gooische D1 EHV D1 3-2
Upward D1 Naarden D1 2-6
GCHC D1 Ede D1 0-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Zwolle D1 Ede D1 0-2
Apeldoorn D1 EHV D1 2-1
Amersfoort D1 GHBS D1 2-3
Gooische D1 Naarden D1 1-1
Bully D1 Upward D1 2-5
GCHC D1 Beuningen D1 3-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Naarden D1 Zwolle D1 2-2
Ede D1 Apeldoorn D1 3-0
Beuningen D1 Gooische D1 0-2
GHBS D1 EHV D1 2-2
Amersfoort D1 Bully D1 2-2
Upward D1 GCHC D1 2-0
VRIJDAG 20 APRIL 2018
Upward D1 GHBS D1 3-0
Bully D1 Naarden D1 3-4
ZONDAG 22 APRIL 2018
Bully D1 GHBS D1 3-2
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Apeldoorn D1 Naarden D1 1-2
Gooische D1 Upward D1 7-1
GCHC D1 Amersfoort D1 1-1
EHV D1 Ede D1 2-3
ZONDAG 29 APRIL 2018
Amersfoort D1 Gooische D1 0-0
GHBS D1 Ede D1 1-1
Bully D1 GCHC D1 2-4
Naarden D1 EHV D1 1-1
Beuningen D1 Apeldoorn D1 2-0
Upward D1 Zwolle D1 1-2
ZONDAG 6 MEI 2018
Zwolle D1 Amersfoort D1 7-0
Ede D1 Naarden D1 2-1
Gooische D1 Bully D1 7-2
EHV D1 Beuningen D1 4-1
Apeldoorn D1 Upward D1 1-4
GHBS D1 GCHC D1 4-3
ZONDAG 13 MEI 2018
Beuningen D1 Ede D1 0-2
GCHC D1 Gooische D1 0-4
Amersfoort D1 Apeldoorn D1 5-2
Bully D1 Zwolle D1 2-4
Upward D1 EHV D1 1-2
Naarden D1 GHBS D1 0-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Agenda van de week

28-5 juniorencommissie
29-5 Sponsorcommissie
31-5 Gooische Hap

Diensten

zaterdag 2 juni 2018 
07:45  Jonathan van Tol Wedstrijdtafel 
07:45  Julia Groten Wedstrijdtafel 
08:00  Wouter van der Velde Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
08:00  Margreet de Kool Barmedewerker 
10:30  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
10:30  Annebet Lulofs Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jolien Schuurman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Dick Heepke
Bo van den Brink
Roeland Bloemen
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter