Heren 1

Teamfoto

Spelers Heren 1

Dirk-jan van Beek
Friso Beijers
Thomas van Breen
Daim Des
Tom Gunther
Frank van der Hulst
Filip Krikke
Jitte Lochtenberg
Tiddo Loos
Arnout Luitse
Pepijn Mensink
Pieter Mertens
Pieter Nyst
Hessel Plat
Derek Rademaker
Pepijn Rehe
Benjamin Stibbe
Stijn Strijbosch
Philip Tulleken
Tijn van Uchelen
Thomas van Wieringen
Tim de Wild
Thiemo Zeeman

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Robbert Paul Aalbregt
Trainer Salman Akbar
Manager Jacques Nagel
Ass. Trainer/Coach Bastiaan Poortenaar
Aanvoerder Pepijn Mensink
Keeper Friso Beijers
Keeper Pepijn Rehe
Fysio Ane Hafkamp

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland H1 22 45 14 3 5
2 Push H1 22 45 13 6 3
3 Qui Vive H1 22 41 11 8 3
4 Cartouche H1 22 40 12 4 6
5 Laren H1 22 36 10 6 6
6 Victoria H1 22 36 10 6 6
7 Zwart-Wit H1 22 30 8 6 8
8 Gooische H1 22 23 5 8 9
9 Phoenix H1 22 17 4 5 13
10 Union H1 22 17 3 8 11
11 Groningen H1 22 15 3 6 13
12 Leonidas H1 22 15 3 6 13

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Gooische H1 Zwart-Wit H1 2-4
Laren H1 Push H1 1-2
Leonidas H1 Qui Vive H1 3-4
Cartouche H1 Phoenix H1 6-0
Groningen H1 Victoria H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Union H1 5-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Phoenix H1 Gooische H1 0-2
Qui Vive H1 Cartouche H1 3-5
Victoria H1 Laren H1 0-2
Union H1 Leonidas H1 1-1
Zwart-Wit H1 Groningen H1 2-1
Push H1 Klein Zwitserland H1 3-3
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Klein Zwitserland H1 Victoria H1 5-2
Leonidas H1 Push H1 3-0
Gooische H1 Qui Vive H1 2-2
Cartouche H1 Union H1 2-2
Laren H1 Groningen H1 4-0
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Qui Vive H1 Phoenix H1 5-3
Union H1 Gooische H1 1-0
Groningen H1 Klein Zwitserland H1 4-2
Zwart-Wit H1 Laren H1 5-5
Push H1 Cartouche H1 4-3
Victoria H1 Leonidas H1 2-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Gooische H1 Push H1 2-7
Cartouche H1 Victoria H1 2-5
Leonidas H1 Groningen H1 1-0
Qui Vive H1 Zwart-Wit H1 3-2
Klein Zwitserland H1 Laren H1 2-3
Phoenix H1 Union H1 3-4
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Groningen H1 Cartouche H1 1-3
Push H1 Phoenix H1 3-2
Zwart-Wit H1 Klein Zwitserland H1 4-5
Union H1 Qui Vive H1 2-2
Laren H1 Leonidas H1 5-0
Victoria H1 Gooische H1 1-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Gooische H1 Groningen H1 3-7
Cartouche H1 Laren H1 0-0
Union H1 Zwart-Wit H1 1-1
Qui Vive H1 Push H1 5-1
Phoenix H1 Victoria H1 2-6
Leonidas H1 Klein Zwitserland H1 0-6
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Victoria H1 Qui Vive H1 2-2
Laren H1 Gooische H1 3-3
Klein Zwitserland H1 Cartouche H1 2-3
Push H1 Union H1 2-0
Zwart-Wit H1 Leonidas H1 2-1
Groningen H1 Phoenix H1 2-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Cartouche H1 Leonidas H1 4-1
Gooische H1 Klein Zwitserland H1 1-6
Union H1 Victoria H1 1-1
Push H1 Zwart-Wit H1 1-1
Qui Vive H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 Laren H1 2-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Victoria H1 Push H1 3-0
Groningen H1 Union H1 3-3
Laren H1 Qui Vive H1 4-4
Klein Zwitserland H1 Phoenix H1 1-2
Leonidas H1 Gooische H1 0-0
Cartouche H1 Zwart-Wit H1 1-4
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Gooische H1 Cartouche H1 3-2
Push H1 Groningen H1 1-1
Union H1 Laren H1 0-1
Qui Vive H1 Klein Zwitserland H1 3-3
Phoenix H1 Leonidas H1 2-2
Zwart-Wit H1 Victoria H1 1-2
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Victoria H1 Groningen H1 3-2
Push H1 Laren H1 4-2
Union H1 Klein Zwitserland H1 1-2
Qui Vive H1 Leonidas H1 7-2
Phoenix H1 Cartouche H1 0-3
Zwart-Wit H1 Gooische H1 2-2
ZONDAG 4 MAART 2018
Laren H1 Victoria H1 0-0
Cartouche H1 Qui Vive H1 6-1
Gooische H1 Phoenix H1 1-0
Klein Zwitserland H1 Push H1 3-4
ZONDAG 11 MAART 2018
Union H1 Cartouche H1 1-1
Groningen H1 Laren H1 2-4
Push H1 Leonidas H1 5-2
Qui Vive H1 Gooische H1 3-3
Victoria H1 Klein Zwitserland H1 2-3
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 1-1
ZONDAG 18 MAART 2018
Laren H1 Zwart-Wit H1 0-2
Phoenix H1 Qui Vive H1 0-3
Gooische H1 Union H1 4-0
Cartouche H1 Push H1 2-4
ZONDAG 25 MAART 2018
Laren H1 Klein Zwitserland H1 1-3
Push H1 Gooische H1 2-2
Zwart-Wit H1 Qui Vive H1 2-3
Union H1 Phoenix H1 1-0
Groningen H1 Leonidas H1 2-1
Victoria H1 Cartouche H1 1-3
DONDERDAG 29 MAART 2018
Leonidas H1 Union H1 4-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
Groningen H1 Zwart-Wit H1 4-5
ZONDAG 8 APRIL 2018
Phoenix H1 Push H1 1-3
Qui Vive H1 Union H1 2-0
Klein Zwitserland H1 Zwart-Wit H1 3-2
Gooische H1 Victoria H1 1-4
Cartouche H1 Groningen H1 2-1
Leonidas H1 Laren H1 1-4
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Leonidas H1 Victoria H1 1-5
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Klein Zwitserland H1 Groningen H1 3-2
ZONDAG 15 APRIL 2018
Laren H1 Cartouche H1 2-4
Push H1 Qui Vive H1 1-0
Victoria H1 Phoenix H1 1-1
Groningen H1 Gooische H1 2-2
Zwart-Wit H1 Union H1 3-0
Klein Zwitserland H1 Leonidas H1 3-1
ZONDAG 22 APRIL 2018
Cartouche H1 Klein Zwitserland H1 1-2
Gooische H1 Laren H1 2-7
Union H1 Push H1 0-2
Phoenix H1 Groningen H1 3-3
Leonidas H1 Zwart-Wit H1 1-3
Qui Vive H1 Victoria H1 2-1
ZONDAG 29 APRIL 2018
Laren H1 Phoenix H1 2-0
Klein Zwitserland H1 Gooische H1 4-0
Leonidas H1 Cartouche H1 1-1
Zwart-Wit H1 Push H1 2-2
Victoria H1 Union H1 4-3
Groningen H1 Qui Vive H1 3-6
ZONDAG 6 MEI 2018
Push H1 Victoria H1 3-3
Union H1 Groningen H1 0-0
Phoenix H1 Klein Zwitserland H1 0-3
Zwart-Wit H1 Cartouche H1 0-4
Gooische H1 Leonidas H1 3-3
Qui Vive H1 Laren H1 4-4
ZONDAG 13 MEI 2018
Cartouche H1 Gooische H1 5-2
Victoria H1 Zwart-Wit H1 5-0
Leonidas H1 Phoenix H1 3-4
Groningen H1 Push H1 2-4
Laren H1 Union H1 4-1
Klein Zwitserland H1 Qui Vive H1 2-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Agenda van de week

28-5 juniorencommissie
29-5 Sponsorcommissie
31-5 Gooische Hap

Diensten

zaterdag 2 juni 2018 
07:45  Jonathan van Tol Wedstrijdtafel 
07:45  Julia Groten Wedstrijdtafel 
08:00  Wouter van der Velde Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
08:00  Margreet de Kool Barmedewerker 
10:30  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
10:30  Annebet Lulofs Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jolien Schuurman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Koen Peeperkorn
Willemijn van Egmond
Dick Heepke
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter