Dames 1

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Duveke de Gaay Fortman
Karlijn Greutink
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Daniƫlle Hordijk
Vivienne Kastrop
Christel Peppelenbos
Nadine Profijt
Dirkje Reuver
Valerie Snel
Noelle Vincken
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Diewertje de Graaf
Ass. Trainer Rosanne Steenbeek
Ass. Coach Petra de Jong
Aanvoerder Karlijn Greutink
Fysio Mariel Schilte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D1 Schiedam D1
Leonidas D1 Naarden D1 12:45
Ring Pass Delft D1 MEP D1 12:45
Rood-Wit D1 Wageningen D1
Schaerweijde D1 Alecto D1 12:45
Voordaan D1 Gooische D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 11 29 9 2 0
2 Schaerweijde D1 11 23 7 2 2
3 Gooische D1 11 19 6 1 4
4 Ring Pass Delft D1 11 18 5 3 3
5 Voordaan D1 11 17 5 2 4
6 Schiedam D1 11 17 5 2 4
7 Alecto D1 11 16 5 1 5
8 Rood-Wit D1 11 15 4 3 4
9 Wageningen D1 11 13 3 4 4
10 MEP D1 11 9 3 0 8
11 Eindhoven D1 11 8 2 2 7
12 Naarden D1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt MMHC Voordaan D1 12:45 uit
17 mrt HC Eindhoven D1 12:45 thuis - Rabo 1
24 mrt R.H.V. Leonidas D1 n.n.b uit
31 mrt Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis - Rabo 1
7 apr A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b uit
14 apr WMHC D1 n.n.b thuis - Rabo 1
28 apr MHC MEP D1 12:45 uit
5 mei Hockey Club Naarden D1 n.n.b thuis - Rabo 1
12 mei HC Schiedam D1 12:45 uit
19 mei Schaerweijde D1 n.n.b thuis
26 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Schiedam D1 Naarden D1 4-0
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
MEP D1 Alecto D1 4-2
Wageningen D1 Voordaan D1 1-1
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2
Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1
Naarden D1 Gooische D1 0-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 MEP D1 4-0
Alecto D1 Naarden D1 3-2
Gooische D1 Schiedam D1 4-0
Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2
Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Wageningen D1 Leonidas D1 3-4
MEP D1 Eindhoven D1 4-1
Naarden D1 Voordaan D1 0-1
Schiedam D1 Alecto D1 2-2
Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Naarden D1 2-1
Leonidas D1 MEP D1 1-0
Voordaan D1 Schiedam D1 2-1
Alecto D1 Gooische D1 1-2
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2
Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie




Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 2 maart 2019 
07:45  Bendt van Beek Wedstrijdtafel 
07:45  Bas Meppelink Wedstrijdtafel 
10:30  Narinder Bagga Wedstrijdtafel 
10:30  Thijn Eijpe Wedstrijdtafel 
13:00  Jonas Scholten Wedstrijdtafel 
13:00  Benjamin Hoorn Wedstrijdtafel 
15:30  Ties Cremer Wedstrijdtafel 
15:30  Diderik Molhuysen Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Bob Henfling
Richard de Beijer
Otte Curvers
Meer verjaardagen

Facebook