Dames 1

Spelers Dames 1

Cunera de Beaufort
Nikki van den Brink
Biekje Dirkse Van Den Heuvel
Duveke de Gaay Fortman
Karlijn Greutink
Floor Groepenhoff
Anouck Haanappel
Daniƫlle Hordijk
Vivienne Kastrop
Christel Peppelenbos
Nadine Profijt
Dirkje Reuver
Valerie Snel
Noelle Vincken
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Mirjam Wolters
Marleen Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Diewertje de Graaf
Ass. Trainer Rosanne Steenbeek
Ass. Coach Petra de Jong
Aanvoerder Karlijn Greutink
Fysio Mariel Schilte

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP D1 Gooische D1 12:45
Naarden D1 Schiedam D1 12:45
Ring Pass Delft D1 Eindhoven D1
Rood-Wit D1 Voordaan D1 12:45
Schaerweijde D1 Leonidas D1 12:45
Wageningen D1 Alecto D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 17 39 12 3 2
2 Schaerweijde D1 17 34 10 4 3
3 Voordaan D1 17 31 9 4 4
4 Gooische D1 17 29 9 2 6
5 Ring Pass Delft D1 17 28 8 4 5
6 Wageningen D1 17 26 7 5 5
7 Rood-Wit D1 17 25 7 4 6
8 Alecto D1 17 23 7 2 8
9 Schiedam D1 17 21 6 3 8
10 MEP D1 17 14 4 2 11
11 Eindhoven D1 17 13 3 4 10
12 Naarden D1 17 4 1 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr MHC MEP D1 12:45 uit
5 mei Hockey Club Naarden D1 12:45 thuis - Rabo 1
12 mei HC Schiedam D1 12:45 uit
19 mei Schaerweijde D1 12:45 thuis - Rabo 1
26 mei L.S.C. ALECTO D1 12:45 thuis - Rabo 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
Schiedam D1 Naarden D1 4-0
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden D1 Gooische D1 0-4
MEP D1 Alecto D1 4-2
Wageningen D1 Voordaan D1 1-1
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2
Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2
Alecto D1 Naarden D1 3-2
Gooische D1 Schiedam D1 4-0
Voordaan D1 MEP D1 4-0
Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Schiedam D1 Alecto D1 2-2
Wageningen D1 Leonidas D1 3-4
MEP D1 Eindhoven D1 4-1
Naarden D1 Voordaan D1 0-1
Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alecto D1 Gooische D1 1-2
Voordaan D1 Schiedam D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2
Eindhoven D1 Naarden D1 2-1
Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3
Leonidas D1 MEP D1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Schaerweijde D1 Alecto D1 2-0
Voordaan D1 Gooische D1 1-0
Eindhoven D1 Schiedam D1 4-4
Leonidas D1 Naarden D1 8-0
Ring Pass Delft D1 MEP D1 2-1
Rood-Wit D1 Wageningen D1 0-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Schiedam D1 Leonidas D1 0-4
Alecto D1 Voordaan D1 0-2
Naarden D1 Ring Pass Delft D1 1-3
Gooische D1 Eindhoven D1 5-0
MEP D1 Rood-Wit D1 2-3
Wageningen D1 Schaerweijde D1 3-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Voordaan D1 Schaerweijde D1 2-2
Rood-Wit D1 Naarden D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Schiedam D1 7-2
Wageningen D1 MEP D1 1-1
Leonidas D1 Gooische D1 1-1
Eindhoven D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Gooische D1 Ring Pass Delft D1 3-2
Schiedam D1 Rood-Wit D1 0-2
Naarden D1 Wageningen D1 1-5
MEP D1 Schaerweijde D1 1-1
Voordaan D1 Eindhoven D1 2-2
Alecto D1 Leonidas D1 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Ring Pass Delft D1 Alecto D1 1-1
Wageningen D1 Schiedam D1 4-2
MEP D1 Naarden D1 3-0
Rood-Wit D1 Gooische D1 5-3
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 3-2
Leonidas D1 Voordaan D1 2-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Eindhoven D1 Leonidas D1 1-4
Voordaan D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Schiedam D1 MEP D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 1-0
Naarden D1 Schaerweijde D1 0-1
Alecto D1 Rood-Wit D1 2-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Agenda van de week

28-4 MHC MEP D1 - Dames 1 (uit)
28-4 LOHC H - Heren 1 (uit)

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 4 mei 2019 
07:45  Ole Eweg Wedstrijdtafel 
07:45  Lars Janson Wedstrijdtafel 
10:30  Pepijn Kelder Wedstrijdtafel 
10:30  Floris Kruize Wedstrijdtafel 
13:00  Roemer Deurloo Wedstrijdtafel 
13:00  Jonas Overgaauw Wedstrijdtafel 
15:30  Timme Dekkers Wedstrijdtafel 
15:30  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marijn Elsevier van Griethuysen
Otto Planten
Marius Coebergh
Meer verjaardagen

Facebook