Heren 1

Spelers Heren 1

Thomas van Breen
Thijmen Broekman
Daim Dessauvagie
Antonis Efthymiou
Erik Gesink
Tom Gunther
Foppe Houting
Ole Kaars Sijpesteijn
Tjebbe Keijzer
Gijs Koolhaas
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Hein van Olst
Mike Ooijevaar
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Stan van Rheenen
Benjamin Stibbe
Rens de Vries
Bart de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Robbert Paul Aalbregt
Manager Inge Gillissen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Ass. Trainer/Coach Bastiaan van Veelen
Aanvoerder Filip Krikke
Keeperstrainer Pepijn Rehe
Fysiek trainer Pepijn Mensink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H1 Naarden H1 14:45
Helmond H1 Hattem H1 14:45
Leonidas H1 Gooische H1 14:45
Union H1 HUDITO H1 14:45
Victoria H1 Leiden H1 14:45
Xenios H1 Venlo H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H1 13 28 9 1 3
2 Hattem H1 13 22 6 4 3
3 Helmond H1 13 20 5 5 3
4 Gooische H1 13 20 5 5 3
5 Leiden H1 13 19 5 4 4
6 Naarden H1 13 18 6 0 7
7 Xenios H1 13 18 5 3 5
8 Venlo H1 13 18 5 3 5
9 Leonidas H1 13 17 5 2 6
10 Breda H1 13 17 5 2 6
11 Union H1 13 16 4 4 5
12 HUDITO H1 13 3 0 3 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt R.H.V. Leonidas H1 14:45 uit
31 mrt Xenios H1 14:45 thuis - Rabo 1
7 apr BH&BC Breda H1 14:45 uit
14 apr HV Victoria H1 n.n.b thuis - Rabo 1
28 apr LOHC H1 14:45 uit
5 mei Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis - Rabo 1
12 mei Venlo H1 n.n.b uit
19 mei HC Helmond H1 14:45 uit
26 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Victoria H1 Breda H1 2-1
Gooische H1 Hattem H1 2-2
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Venlo H1 Union H1 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
Union H1 Gooische H1 4-4
Helmond H1 Victoria H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Hattem H1 Helmond H1 1-2
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Naarden H1 Breda H1 2-3
HUDITO H1 Union H1 3-3
Venlo H1 Xenios H1 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Breda H1 Venlo H1 6-4
Xenios H1 Gooische H1 4-2
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
Union H1 Hattem H1 3-2
Victoria H1 Naarden H1 1-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Naarden H1 Leiden H1 1-2
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
Union H1 Helmond H1 1-2
Gooische H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Victoria H1 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Helmond H1 Naarden H1 2-4
Leonidas H1 Union H1 5-4
Leiden H1 Venlo H1 3-3
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2
Union H1 Xenios H1 2-1
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
Hattem H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Xenios H1 Leonidas H1 4-2
Helmond H1 Venlo H1 2-2
Breda H1 Union H1 1-2
Leiden H1 HUDITO H1 5-2
Naarden H1 Gooische H1 2-3
Victoria H1 Hattem H1 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Hattem H1 Leiden H1 4-1
Xenios H1 Helmond H1 0-0
Gooische H1 Venlo H1 4-1
HUDITO H1 Naarden H1 1-3
Union H1 Victoria H1 0-2
Leonidas H1 Breda H1 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Breda H1 Xenios H1 5-3
Victoria H1 Leonidas H1 4-3
Leiden H1 Union H1 2-3
Naarden H1 Hattem H1 2-4
Venlo H1 HUDITO H1 2-0
Gooische H1 Helmond H1 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Xenios H1 Victoria H1 1-2
Helmond H1 Breda H1 6-1
Leonidas H1 Leiden H1 3-3
Hattem H1 Venlo H1 6-2
HUDITO H1 Gooische H1 3-4
Union H1 Naarden H1 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Hattem H1 Gooische H1 2-2
Helmond H1 HUDITO H1 2-2
Union H1 Venlo H1 3-3
Leonidas H1 Naarden H1 4-3
Xenios H1 Leiden H1 2-3
Breda H1 Victoria H1 1-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Victoria H1 Helmond H1 3-0
Gooische H1 Union H1 3-3
Venlo H1 Leonidas H1 2-0
Naarden H1 Xenios H1 1-3
Leiden H1 Breda H1 3-0
HUDITO H1 Hattem H1 1-3

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie




Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
07:45  Bram van Gaalen Wedstrijdtafel 
07:45  Boele Schmidt Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Juriaan de Munk Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Cuno van der Feltz Barmedewerker 
08:00  Kees-Jan Dosker Barmedewerker 
10:30  Oscar Westerink Wedstrijdtafel 
10:30  Max Vogelaar Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Like Wiegman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Marij Janssens
Ralph Kröner
Daphne Gorgels
Meer verjaardagen

Facebook