Heren 1

Spelers Heren 1

Thijmen Broekman
Daim Dessauvagie
Justo Engelander
Joel de Goede
Tom Gunther
Foppe Houting
Tjebbe Keijzer
Gijs Koolhaas
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Mike Ooijevaar
Niels Ouwehand
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Stan van Rheenen
Max Schippers
Tom Sirks
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Manager Inge Gillissen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Aanvoerder Filip Krikke
Keeperstrainer Wouter Mijnsbergen
Fysio Bart de Vries

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 14:45
Hattem H1 Gooische H1 14:45
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Union H1 Groningen H1 14:45
Upward H1 Leiden H1 14:45
Zwart-Wit H1 Ede H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Upward H1 2 6 2 0 0
2 Phoenix H1 2 6 2 0 0
3 IJsseloever H1 2 6 2 0 0
4 Zwart-Wit H1 2 4 1 1 0
5 Leiden H1 2 4 1 1 0
6 Gooische H1 2 3 1 0 1
7 Berkel-Enschot H1 2 1 0 1 1
8 Berkel-Rodenrijs H1 2 1 0 1 1
9 Hattem H1 2 1 0 1 1
10 Ede H1 2 1 0 1 1
11 Union H1 2 0 0 0 2
12 Groningen H1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 sep Hattemse M.H.C. H1 14:45 uit
6 okt HC IJsseloever H1 14:45 thuis - Rabo 1
13 okt Berkel Enschot H1 14:45 thuis - Rabo 1
20 okt GHHC Groningen H1 14:45 uit
27 okt LOHC H1 14:45 thuis - Rabo 1
3 nov MHC EDE H1 n.n.b uit
10 nov SV Phoenix H1 14:45 thuis - Rabo 1
17 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
24 nov ZwartWit H1 n.n.b thuis
8 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
15 mrt Union H1 14:45 uit
22 mrt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
29 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
5 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
19 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
26 apr LOHC H1 n.n.b uit
3 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis
10 mei SV Phoenix H1 n.n.b uit
17 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
24 mei ZwartWit H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Upward H1 Gooische H1 5-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Groningen H1 Upward H1 1-2
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
Gooische H1 Union H1 3-1

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 28 september 2019 
07:45  Cato Alberts Wedstrijdtafel 
07:45  Fenne van Duijvendijk Wedstrijdtafel 
08:00  Annemieke Nijmeijers Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Wieger Dijkstra Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Ole Klein Bog Barmedewerker 
10:30  Liz Felderhof Wedstrijdtafel 
10:30  Isabel Jager Wedstrijdtafel 
11:15  Frederic Stegen Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Celine Beelaerts van Blokland
Daniƫlle Boots
Maya Carson
Meer verjaardagen

Facebook