Dames 1

Spelers Dames 1

Elize Dashorst
Sabine van Eijk
Yvette Eschauzier
Karlijn Greutink
Maja Sophia Halasz
Nadia Huigen
Vivienne Kastrop
Senna van der Laken
Malou Mol
Indy van Oosterhout
Sophie Pelzer
Dirkje Reuver
Lizzy Ridder
Elfi de Rooij
Bente Schuurmans
Frederique Vornis
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Meike Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer Rosanne Steenbeek
Aanvoerder Dirkje Reuver
Fysio Karlijn Greutink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Voordaan D1 12:45
Beuningen D1 Breda D1 12:45
Eindhoven D1 Wageningen D1 12:45
Fletiomare D1 Push D1 12:45
Gooische D1 Helmond D1 12:45
Zwolle D1 Leiden D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D1 3 7 2 1 0
2 Push D1 3 7 2 1 0
3 Breda D1 3 7 2 1 0
4 Gooische D1 3 7 2 1 0
5 Zwolle D1 3 6 2 0 1
6 Eindhoven D1 3 4 1 1 1
7 Alecto D1 3 4 1 1 1
8 Helmond D1 3 3 1 0 2
9 Beuningen D1 3 2 0 2 1
10 Voordaan D1 3 1 0 1 2
11 Wageningen D1 3 1 0 1 2
12 Fletiomare D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 sep HC Helmond D1 12:45 thuis - Rabo 1
4 okt MHCBeuningen D1 12:45 uit
11 okt B.H.V. Push D1 12:45 thuis - Rabo 1
25 okt HC Eindhoven D1 12:45 uit
1 nov LOHC D1 12:45 thuis - Rabo 1
8 nov L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
15 nov MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
22 nov HC Zwolle D1 12:45 thuis - Rabo 1
7 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
14 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
21 mrt BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
28 mrt HC Helmond D1 n.n.b uit
3 apr MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
11 apr B.H.V. Push D1 n.n.b uit
18 apr HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
25 apr LOHC D1 n.n.b uit
2 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
9 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis - Rabo 1
16 mei HC Zwolle D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Alecto D1 Push D1 1-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Breda D1 Gooische D1 0-0
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2

Sponsor voucher van de maand



Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 26 september 2020 
07:45  Tobias Kristians Wedstrijdtafel 
07:45  Boudewijn van Beek Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Julius de Kool Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Roosje Schimmel Barmedewerker 
10:30  Tom Baaij Wedstrijdtafel 
10:30  Walle Ebeling Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Jack Spaans Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Lot Steenwijk
Saskia Koster
Fleur Deiters
Meer verjaardagen

Facebook