Heren 1

Spelers Heren 1

Cuno van den Berg
Thijmen Broekman
Graeme Bruijn
Allard Dericks
Daim Dessauvagie
Luciƫn van Doorn
Laurens van Druten
Dyon Engel
Justo Engelander
Joel de Goede
Ties van Gooswilligen
Foppe Houting
Tjebbe Keijzer
Rogier Koopman
Filip Krikke
Pepijn Mensink
Mike Ooijevaar
Hessel Plat
Matthijs Pleijsier
Junior Schilte
Max Schippers
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Trainer Arnout Luitse
Manager Ingrid de Goede
Aanvoerder Filip Krikke
Fysio Bart de Vries

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede H1 6 18 6 0 0
2 Leiden H1 6 15 5 0 1
3 Phoenix H1 6 13 4 1 1
4 Union H1 6 10 3 1 2
5 Upward H1 6 9 3 0 3
6 IJsseloever H1 6 7 2 1 3
7 Zwart-Wit H1 6 7 2 1 3
8 Berkel-Rodenrijs H1 6 6 2 0 4
9 Gooische H1 5 5 1 2 2
10 Berkel-Enschot H1 6 5 1 2 3
11 Hattem H1 6 4 1 1 4
12 Groningen H1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
IJsseloever H1 Hattem H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 0-1
Upward H1 Ede H1 1-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Leiden H1 Groningen H1 2-1
Zwart-Wit H1 Gooische H1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hattem H1 Union H1 1-4
Gooische H1 IJsseloever H1 3-2
Ede H1 Leiden H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 5-2
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 2-2
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix H1 Gooische H1 1-1
Union H1 IJsseloever H1 2-2
Upward H1 Hattem H1 4-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-6
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leiden H1 Hattem H1 7-0
Ede H1 Zwart-Wit H1 1-0
IJsseloever H1 Upward H1 1-0
Gooische H1 Union H1 0-2
Groningen H1 Phoenix H1 1-4
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 3-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Upward H1 Union H1 2-1
Phoenix H1 Ede H1 2-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 1-1
Leiden H1 IJsseloever H1 1-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 1-2
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 2-4
Ede H1 Groningen H1 2-0
Gooische H1 Upward H1 1-3
Union H1 Leiden H1 1-5
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 9 mei 2021 
08:00  Ouders/verzorgers van Tassilo von Below Barmedewerker 
08:00  Vanessa Tulleken Barmedewerker 
08:00  Eveline Stalenhoef Barmedewerker 
11:15  Philip Tulleken Barmedewerker 
11:15  Ingeborg van Ouwerkerk Barmedewerker 
11:15  Barmedewerker 
14:30  Barmedewerker 
14:30  Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Linde Hoogsteen
Martijn van Muyden
Debora Straatman
Meer verjaardagen

Facebook