Dames 1

Spelers Dames 1

Anne Bokeloh
Elize Dashorst
Sabine van Eijk
Karlijn Greutink
Nadia Huigen
Maaike Kramer
Senna van der Laken
Fenna de Meijier
Malou Mol
Mare Moojen
Indy van Oosterhout
Jasmijn Pouw
Maud Preyde
Dirkje Reuver
Lizzy Ridder
Elfi de Rooij
Jet Trimborn
Frederique Vornis
Tessa Weenink
Annabel Weers
Juul Wijdekop
Marleen Wolters
Meike Wolters
Nynke Wolters
Mirjam Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Rosanne Steenbeek
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer/Coach Sven van der Most
Aanvoerder Dirkje Reuver
Fysio Karlijn Greutink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D1 Voordaan D1 12:45
Fletiomare D1 Eindhoven D1 12:45
Leiden D1 Alecto D1 12:45
Push D1 Gooische D1 12:45
Wageningen D1 Beuningen D1 12:45
Zwolle D1 Helmond D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 6 18 6 0 0
2 Breda D1 6 13 4 1 1
3 Helmond D1 6 12 4 0 2
4 Gooische D1 6 10 3 1 2
5 Eindhoven D1 6 9 3 0 3
6 Voordaan D1 6 8 2 2 2
7 Zwolle D1 6 7 2 1 3
8 Fletiomare D1 6 6 2 0 4
9 Beuningen D1 6 6 1 3 2
10 Leiden D1 6 5 1 2 3
11 Wageningen D1 6 4 1 1 4
12 Alecto D1 6 4 1 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt B.H.V. Push D1 12:45 uit
31 okt LOHC D1 12:45 thuis - iClean 3
7 nov MMHC Voordaan D1 12:45 uit
14 nov HC Zwolle D1 n.n.b uit
21 nov HC Eindhoven D1 12:45 thuis - iClean 3
6 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
13 mrt MHCBeuningen D1 n.n.b uit
20 mrt MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
27 mrt HC Helmond D1 n.n.b uit
3 apr BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
10 apr L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
24 apr B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
1 mei LOHC D1 n.n.b uit
8 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
15 mei HC Zwolle D1 n.n.b thuis
22 mei HC Eindhoven D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Helmond D1 Voordaan D1 1-0
Leiden D1 Breda D1 1-2
Zwolle D1 Fletiomare D1 4-3
Wageningen D1 Gooische D1 2-1
Alecto D1 Push D1 1-7
Beuningen D1 Eindhoven D1 0-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Fletiomare D1 Wageningen D1 2-0
Push D1 Leiden D1 2-1
Voordaan D1 Alecto D1 1-1
Breda D1 Zwolle D1 4-1
Gooische D1 Beuningen D1 2-2
Eindhoven D1 Helmond D1 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Wageningen D1 Breda D1 3-3
Fletiomare D1 Gooische D1 2-3
Zwolle D1 Push D1 1-15
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Helmond D1 Beuningen D1 4-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Breda D1 Fletiomare D1 3-2
Gooische D1 Helmond D1 1-0
Eindhoven D1 Leiden D1 0-5
Voordaan D1 Zwolle D1 4-0
Push D1 Wageningen D1 4-0
Beuningen D1 Alecto D1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Breda D1 Gooische D1 1-0
Wageningen D1 Voordaan D1 0-3
Leiden D1 Beuningen D1 0-0
Alecto D1 Helmond D1 1-2
Zwolle D1 Eindhoven D1 3-1
Fletiomare D1 Push D1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Helmond D1 Leiden D1 5-0
Push D1 Breda D1 2-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 2-0
Voordaan D1 Fletiomare D1 1-2
Beuningen D1 Zwolle D1 1-1
Gooische D1 Alecto D1 6-0

Sponsor voucher van de maand


aupingsponsordealvandemaand

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 30 oktober 2021 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Mara Kas Barmedewerker 
08:00  Kees van Traa Barmedewerker 
11:15  Maya Carson Barmedewerker 
11:15  Friedeliene Groeneveld Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Olivia de Boer Barmedewerker 
14:30  Ard Krak Barmedewerker 
zondag 31 oktober 2021 
07:45  AurĂ©lie Smelt Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sofia Meerts
Talitha Mac-Lean
Tibbe Brouwer
Meer verjaardagen

Facebook