Dames 1

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 12 33 11 0 1
2 Wageningen D1 12 28 9 1 2
3 Helmond D1 12 23 7 2 3
4 Zwolle D1 12 20 6 2 4
5 Breda D1 12 20 6 2 4
6 Gooische D1 12 18 5 3 4
7 Eindhoven D1 12 14 3 5 4
8 Leiden D1 12 14 3 5 4
9 Voordaan D1 12 13 4 1 7
10 Fletiomare D1 12 10 3 1 8
11 Beuningen D1 12 6 2 0 10
12 Alecto D1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
Push D1 Gooische D1 2-1
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Gooische D1 Breda D1 1-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Breda D1 Alecto D1 3-1
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Push D1 Alecto D1 2-1
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Helmond D1 Breda D1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda D1 Push D1 2-0
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Leiden D1 Breda D1 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gooische D1 Alecto D1 3-0
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Gooische D1 Push D1 0-1
Wageningen D1 Zwolle D1 4-3
Leiden D1 Fletiomare D1 1-0
Helmond D1 Alecto D1 4-2
Beuningen D1 Voordaan D1 1-4
Breda D1 Eindhoven D1 1-1

Sponsor voucher van de maand


Doxflow sponsor maand okt2020

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 31 oktober 2020 
07:45  Bram Rijke Wedstrijdtafel 
07:45  Alexander de Jong Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Lola Jancic Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Feiko Haarmans Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Olivia van Beers Barmedewerker 
10:30  Roeland Bloemen Wedstrijdtafel 
10:30  Taeke van Vugt Wedstrijdtafel 
11:15  Coraline Krak Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sietske Koorn
Ruurd Bakker
Marleen Andriessen
Meer verjaardagen

Facebook