Wedstrijdschema

Overig
hele dag - Reservering veld under construction
09:00 - KG 2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
ZMA3 - SCHC MA3
19:00
Uit
ZMA3 - Amersfoort MA3
19:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
ZMB1 - Amsterdam MB1
11:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB1 - Oranje-Rood MB1
15:15
Uit
ZMB4 - MHC Muiderberg MB1
11:00
Uit
ZMB4 - Spandersbs MB4
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB5 - Loenen MB2
17:00
Thuis
Fluiten: Dirk Doude van Troostwijk en Robert Munnichs
ZMB5 - Naarden MB4
18:20
Thuis
Fluiten: Dirk Doude van Troostwijk en Robert Munnichs
ZMB6 - Dorsteti MB2
09:40
Uit
ZMB6 - Voordaan MB3
10:20
Uit
ZMB8 - Almeerse MB6
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZMB8 - Leusden MB4
16:20
Uit
Meisjes C
MC1 - Klein Zwitserland MC1
10:45
Uit
ZMC4 - Shinty MC2
13:00
Uit
ZMC4 - Rijnvliet MC2
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
ZMD4 - Schaerweijde MD3
15:00
Thuis
Fluiten: Philip Houtzager en Marloes van Kooten
ZMD4 - Nijkerk MD1
16:20
Thuis
Fluiten: Philip Houtzager en Marloes van Kooten
Meisjes E
ZM6E1 - Laren M6E2
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E1 - SCHC M6E2
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E3 - Kromme Rijn M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E3 - Schaerweijde M6E5
10:20
Uit
ZM6E4 - Fletiomare M6E16
09:00
Uit
ZM6E4 - Shinty M6E1
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM6E5 - Leusden MIX6E1
09:40
Uit
ZM6E5 - Shinty M6E2
10:20
Uit
ZM8E1 - Spandersbs M8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E1 - Laren M8E1
10:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E4 - Nieuwegein M8E3
11:00
Uit
ZM8E4 - SCHC M8E4
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZM8E6 - Fletiomare M8E9
09:00
Uit
ZM8E6 - Soest M8E5
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - Baarn MF1
11:00
Uit
MF2 - Baarn MF2
11:00
Uit
MF3 - Baarn MF3
11:00
Uit
MF4 - Baarn MF5
11:00
Uit
MF5 - Zwaluwen MF2
12:15
Uit
MF6 - Baarn MF4
11:00
Uit
Heren
Vet O - Phoenix
13:30
Uit
Jongens B
JB1 - Hilversum JB1
11:00 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB12 - Fletiomare JB12C
15:00
Uit
ZJB12 - Voordaan JB12C
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJB8 - Lelystad JB1
15:00
Thuis
Fluiten: Laurens Simonis en Dries Kost
ZJB8 - SCHC JB4
16:20
Thuis
Fluiten: Dries Kost en Laurens Simonis
Jongens C
ZJC4 - SCHC JC3
15:00
Uit
ZJC4 - Baarn JC1
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC5 - Fletiomare JC4
13:00
Uit
ZJC5 - Houten JC4
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJC6 - Kampong JC4
17:00
Thuis
Fluiten: Polo van der Putt en Bas Brinkmann
ZJC6 - Houten JC3
18:20
Thuis
Fluiten: Polo van der Putt en Bas Brinkmann
ZJC7 - Dorsteti JC2
13:00
Uit
ZJC7 - Kampong JC5
13:40
Uit
Jongens D
ZJD1 - Shinty JD1
15:00
Uit
ZJD1 - Laren JD1
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens E
ZJ6E1 - Kampong J6E1
09:40
Uit
ZJ6E1 - H.C. Eemvallei J6E2
11:00
Uit
ZJ6E2 - Schaerweijde J6E3
09:00
Uit
ZJ6E2 - SCHC J6E2
09:40
Uit
ZJ6E3 - Kampong J6E3
13:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ6E3 - Kromme Rijn J6E1
14:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E1 - Kampong J8E1
11:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E1 - Maarssen J8E2
12:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E2 - Naarden J8E2
13:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZJ8E2 - Huizen J8E1
14:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Hilversum JF2
11:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Baarn JF2
11:00
Uit
JF3 - Amersfoort JF3
11:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF4 - Montfoort JF1
11:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF5 - Baarn JF1
11:00
Uit
JF6 - Soest JF3
11:15
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Spandersbosch M8E1 - Laren M8E1
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Kromme Rijn M6E2 - Schaerweijde M6E5
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL SCHC M6E2 - Laren M6E2
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Kampong J8E1 - Maarssen J8E2
11:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Naarden J8E2 - Huizen J8E1
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Kampong J6E3 - Kromme Rijn J6E1
13:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Nijkerk MD1 - Schaerweijde MD3
15:40
Thuis
Fluiten: Philip Houtzager en Marloes van Kooten
ZAALBLOK - ZAAL Lelystad JB1 - SCHC JB4
15:40
Thuis
Fluiten: Dries Kost en Laurens Simonis
ZAALBLOK - ZAAL Loenen MB2 - Naarden MB4
17:40
Thuis
Fluiten: Dirk Doude van Troostwijk en Robert Munnichs
ZAALBLOK - ZAAL Kampong JC4 - Houten JC3
17:40
Thuis
Fluiten: Bas Brinkmann en Polo van der Putt
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
07:45  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Nicole van der Kolk
Marieke Scholte
Pieter Dekkers
Meer verjaardagen

Facebook