Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Bloemendaal MA1
14:15 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA2 - Fletiomare MA2
16:15
Uit
MA3 - MHC Vianen MA1
15:45 - KG 3
Thuis
Fluiten: Joost Vriesman en Jean-Pierre Bogers
MA4 - Fletiomare MA6
17:15
Uit
MA5 - Fletiomare MA5
14:45 - KG 5
Thuis
Fluiten: Rutger Gassner en Joris Sibbing
MA6 - HCDoorn MA3
16:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Mark van Berkel en Aldo Kroon
MA7 - Kromme Rijn MA1
15:45
Uit
Meisjes B
MB1 - Amsterdam MB1
12:30 - KG 1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB4 - Montfoort MB1
14:30 - KG 4
Thuis
Fluiten: Marieke van Gooswilligen en Edgar Molenaars
MB5 - Maarn MB1
11:30
Uit
MB6 - Hilversum MB8
17:30 - KG 3
Thuis
Fluiten: Charles Spaan en Boudewijn K├Âllmann
MB7 - Naarden MB6
16:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Roy Scheerder en Maarten Pruijn
MB8 - Kampong MB11
14:15
Uit
MB9 - Spandersbs MB8
17:45 - KG 1
Thuis
Fluiten: Ernst Greefhorst en Martijn Pieters
Meisjes C
MC1 - hdm MC1
10:45 - KG 1
Thuis
Fluiten: Gillis Koomen en Taja Nagel
MC2 - Dorsteti MC1
10:15
Uit
MC3 - Shinty MC2
14:15
Uit
MC4 - Woerden MC2
10:30
Uit
MC5 - Huizen MC4
11:45 - KG 5
Thuis
Fluiten: Tonio Ebeling en Adriaan Schmal
MC6 - Leusden MC5
12:30 - KG 3
Thuis
Fluiten: Frederik Nieuwenhuys en Marjolein Steyerberg
MC7 - Laren MC4
14:15
Uit
MC8 - Montfoort MC4
13:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Wim Meiss en Budi Gonzalez de Chaves
MC9 - Kampong MC9
13:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Theun Verrips en Pieter Langereis
Meisjes D
MD1 - Fletiomare MD1
10:45
Uit
MD2 - H.C. Eemvallei MD1
09:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Henrik-Jan Beuningh en Jan Weitjens
MD5 - Schaerweijde MD4
10:45
Uit
MD7 - Huizen MD5
10:15 - KG 5
Thuis
Fluiten: Thijs van Ingen en Ruud Boeve
MD8 - Buitenhout MHC MD2
09:15
Uit
Meisjes E
M6E1 Mini's - IJsseloever ME5
09:00 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 Mini's - Phoenix ME2
10:00
Uit
M6E4 Mini's - Zeewolde MIXE1
09:30
Uit
M6E5 Mini's - Kampong ME7
08:45 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E6 Mini's - H.C. Eemvallei ME5
09:30
Uit
M8E1 maxi's - Houten M8E1
08:45
Uit
M8E2 Maxi's - Houten M8E2
10:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 Maxi's - Weesp M8E2
08:45 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 Maxi's - Kromme Rijn M8E3
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Hilversum MF1
08:45
Uit
MF2 - Huizen MF4
09:00 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Kampong MF7
09:00 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - Schaerweijde MF5
11:30
Uit
Jongens A
JA1 - HBS JA1
14:15
Uit
JA2 - Almeerse JA2
16:15
Uit
JA4 - HCDoorn JA1
15:45
Uit
JA5 - Maarssen JA2
17:30 - KG 4
Thuis
Fluiten: Mark Kellerman en Maarten Slagt
Jongens B
JB1 - HC Athena JB1
12:30
Uit
JB2 - Fletiomare JB1
16:00
Uit
JB3 - H.C. Eemvallei JB2
12:30
Uit
JB5 - Spitsbergen JB1
16:15 - KG 5
Thuis
Fluiten: Bart van Rossem en Diederick van Mierlo
JB6 - Shinty JB4
14:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Boudewijn Schoemaker en Philip Houtzager
JB7 - Almeerse JB4
17:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Pieter van der Honing en Maarten Hendrik Klein Bog
JB8 - Nieuwegein JB1
16:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Hans Schiphorst en Hein Richelle
Jongens C
JC1 - Cartouche JC1
10:30
Uit
JC2 - HCDoorn JC1
11:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Jeroen van Riet en Patrick Bakker
JC3 - Dorsteti JC1
11:45
Uit
JC4 - Hilversum JC2
11:45
Uit
JC5 - Kampong JC3
13:15 - KG 5
Thuis
Fluiten: Gertjan van Toorn en Giel van Wageningen
JC6 - Huizen JC2
14:15 - KG 3
Thuis
Fluiten: Stijn Smit en Ferdinand Vaandrager
JC7 - Hilversum JC3
12:30
Uit
JC8 - Hockeyclub De Haaskamp JC1
11:15
Uit
Jongens D
JD1 - H.C. Eemvallei JD1
10:30
Uit
JD2 - Phoenix JD1
09:00
Uit
JD3 - H.C. Eemvallei JD2
08:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Hein Langendijk en Dirk Stalenhoef
JD4 - Fletiomare JD4
10:15
Uit
JD6 - Zeewolde JD1
10:15 - KG 2
Thuis
Fluiten: Jelmer de Wilde en Sabien van Rijn
JD7 - Naarden JD7
11:30 - KG 4
Thuis
Fluiten: Pascale Toutenhoofd en Werry Crone
JD8 - Almeerse JD3
11:00 - KG 3
Thuis
Fluiten: Eric Klein Bog en Clariet Manger Cats
Jongens E
J6E2 Mini's - Fletiomare JE8
09:00 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E3 Mini's - Weesp JE1
11:00
Uit
J6E4 Mini's - Baarn JE3
08:45
Uit
J6E5 Mini's - Loenen JE1
08:45 - KG 5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E6 Mini's - Kampong JE6
08:45
Uit
J6E7 Mini's - Zwaluwen JE1
09:30
Uit
J8E1 Maxi's - Naarden J8E1
08:45
Uit
J8E2 Maxi's - Schaerweijde J8E2
09:00
Uit
J8E3 Maxi's - Soest J8E2
10:00 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E4 Maxi's - Nieuwegein J8E1
08:45 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E5 Maxi's - MMHC Voordaan J8E4
10:15
Uit
J8E6 Maxi's - Kampong J8E4
08:45 - KG 4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - MMHC Voordaan JF2
09:45 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Huizen JF1
09:45 - KG 3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - Houten JF2
08:45
Uit
JF4 - Zwaluwen JF2
08:45
Uit
JF6 - Shinty JF1
08:45
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie




Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
07:45  Bram van Gaalen Wedstrijdtafel 
07:45  Boele Schmidt Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Juriaan de Munk Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Cuno van der Feltz Barmedewerker 
08:00  Kees-Jan Dosker Barmedewerker 
10:30  Oscar Westerink Wedstrijdtafel 
10:30  Max Vogelaar Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van Like Wiegman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Daphne Gorgels
Liesbeth Chamuleau
Robbert Paul Aalbregt
Meer verjaardagen

Facebook