Heren C

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische HC 22 48 15 3 4
2 Gooische HD 22 48 15 3 4
3 Pinoké HB 22 47 14 5 3
4 Bloemendaal HD 22 45 14 3 5
5 Overbos HA 22 42 12 6 4
6 AthenA HB 22 39 12 3 7
7 Hurley HB 22 27 8 3 11
8 Bloemendaal HF 22 25 8 1 13
9 Waterland HA 22 23 7 2 13
10 Abcoude HA 22 18 5 3 14
11 Pinoké HC 22 9 2 3 17
12 Qui Vive HA 22 3 1 3 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Waterland HA Qui Vive HA 5-4
AthenA HB Hurley HB 3-0
Pinoké HC Pinoké HB 0-5
Abcoude HA Overbos HA 1-7
Bloemendaal HD Bloemendaal HF 2-1
Gooische HD Gooische HC 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal HF Abcoude HA 4-1
Gooische HC Bloemendaal HD 1-4
Hurley HB Waterland HA 3-2
Overbos HA Pinoké HC 3-1
Qui Vive HA Gooische HD 2-5
Pinoké HB AthenA HB 4-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
AthenA HB Overbos HA 2-1
Pinoké HC Bloemendaal HF 2-4
Bloemendaal HD Gooische HD 3-2
Abcoude HA Gooische HC 2-3
Hurley HB Qui Vive HA 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Overbos HA Waterland HA 8-1
Gooische HD Abcoude HA 2-3
Gooische HC Pinoké HC 4-2
Bloemendaal HF AthenA HB 1-2
Pinoké HB Hurley HB 3-0
Qui Vive HA Bloemendaal HD 2-9
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
AthenA HB Gooische HC 3-1
Pinoké HC Gooische HD 1-2
Hurley HB Overbos HA 0-2
Waterland HA Bloemendaal HF 1-3
Abcoude HA Bloemendaal HD 1-8
Pinoké HB Qui Vive HA 4-0
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
Waterland HA Pinoké HB 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Qui Vive HA Abcoude HA 5-7
Overbos HA Pinoké HB 2-2
Bloemendaal HF Hurley HB 2-1
Gooische HD AthenA HB 3-1
Bloemendaal HD Pinoké HC 2-1
Gooische HC Waterland HA 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
AthenA HB Bloemendaal HD 1-5
Waterland HA Gooische HD 1-2
Hurley HB Gooische HC 1-3
Pinoké HB Bloemendaal HF 1-0
Overbos HA Qui Vive HA 3-0
Pinoké HC Abcoude HA 1-6
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Abcoude HA AthenA HB 1-1
Bloemendaal HD Waterland HA 7-2
Gooische HD Hurley HB 4-2
Gooische HC Pinoké HB 2-2
Bloemendaal HF Overbos HA 0-5
Qui Vive HA Pinoké HC 5-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Waterland HA Abcoude HA 5-4
Hurley HB Bloemendaal HD 0-1
Pinoké HB Gooische HD 2-2
Overbos HA Gooische HC 3-2
Bloemendaal HF Qui Vive HA 1-1
AthenA HB Pinoké HC 3-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Gooische HD Overbos HA 3-3
Gooische HC Bloemendaal HF 4-0
Bloemendaal HD Pinoké HB 2-2
Pinoké HC Waterland HA 4-4
Abcoude HA Hurley HB 1-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Bloemendaal HF Gooische HD 1-4
Overbos HA Bloemendaal HD 3-2
Hurley HB Pinoké HC 3-0
Qui Vive HA Gooische HC 1-2
Waterland HA AthenA HB 1-5
Pinoké HB Abcoude HA 3-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AthenA HB Qui Vive HA 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Qui Vive HA Waterland HA 4-4
Bloemendaal HF Bloemendaal HD 1-4
Overbos HA Abcoude HA 2-2
Pinoké HB Pinoké HC 8-0
Hurley HB AthenA HB 2-2
Gooische HC Gooische HD 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
AthenA HB Pinoké HB 2-1
Waterland HA Hurley HB 0-3
Pinoké HC Overbos HA 0-5
Abcoude HA Bloemendaal HF 1-2
Bloemendaal HD Gooische HC 4-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Bloemendaal HF Pinoké HC 2-0
Pinoké HB Waterland HA 3-2
Gooische HD Bloemendaal HD 4-1
Gooische HC Abcoude HA 4-2
Overbos HA AthenA HB 5-1
Qui Vive HA Hurley HB 2-6
ZONDAG 31 MAART 2019
Abcoude HA Gooische HD 2-3
Pinoké HC Gooische HC 1-5
AthenA HB Bloemendaal HF 4-3
Hurley HB Pinoké HB 2-5
Waterland HA Overbos HA 3-1
Bloemendaal HD Qui Vive HA 9-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Gooische HC AthenA HB 3-2
Bloemendaal HD Abcoude HA 4-2
Overbos HA Hurley HB 2-2
Bloemendaal HF Waterland HA 3-2
Qui Vive HA Pinoké HB 1-7
Gooische HD Pinoké HC 6-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
AthenA HB Gooische HD 2-3
Waterland HA Gooische HC 1-9
Hurley HB Bloemendaal HF 3-2
Pinoké HB Overbos HA 4-4
Abcoude HA Qui Vive HA 4-1
Pinoké HC Bloemendaal HD 3-2
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Gooische HD Qui Vive HA 4-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Bloemendaal HD AthenA HB 3-2
Gooische HD Waterland HA 2-3
Qui Vive HA Overbos HA 1-2
Bloemendaal HF Pinoké HB 1-10
Abcoude HA Pinoké HC 4-4
Gooische HC Hurley HB 8-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Pinoké HC Qui Vive HA 5-2
AthenA HB Abcoude HA 4-3
Waterland HA Bloemendaal HD 7-3
Hurley HB Gooische HD 2-3
Overbos HA Bloemendaal HF 4-1
Pinoké HB Gooische HC 4-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Abcoude HA Waterland HA 3-2
Pinoké HC AthenA HB 2-4
Gooische HD Pinoké HB 3-2
Qui Vive HA Bloemendaal HF 0-5
Gooische HC Overbos HA 3-2
Bloemendaal HD Hurley HB 4-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Overbos HA Gooische HD 2-3
Pinoké HB Bloemendaal HD 4-2
Hurley HB Abcoude HA 5-1
Qui Vive HA AthenA HB 2-5
Waterland HA Pinoké HC 6-2
Bloemendaal HF Gooische HC 0-6
ZONDAG 2 JUNI 2019
Abcoude HA Pinoké HB 3-7
Bloemendaal HD Overbos HA 3-3
Gooische HD Bloemendaal HF 6-0
Gooische HC Qui Vive HA 10-2
AthenA HB Waterland HA 6-4
Pinoké HC Hurley HB 2-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie





Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 22 september 2019 
08:00  Paul Theyse Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julie van Malssen Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Mette Lens Barmedewerker 
11:15  Annet Zwinkels Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Mees van der Scheer Barmedewerker 
11:15  Fleur Beeftink Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Feline Hoelscher Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Neeltje Mohrmann Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Chris Mijnarends
Emily Feimann
Martin Voskuijl
Meer verjaardagen

Facebook