Commissies

 
Martin van Gooswilligen
Accommodatie en materiaal

Bestuurslid
Vrienden van Gooische
Kees Scheltes
Accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Voorzitter
Barbara Aarts
Accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Inge Gillissen
Accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Madelon van Overbeek
Accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Esterelle van Zanten
Accommodatie en materiaal
Vrienden van Gooische
Commissielid
Accommodatie
Jacques Nagel
Accommodatie en materiaal
Accommodatie
Clubmanager
Materialen
Materiaalcommissie
Jan Mannaerts
Accommodatie en materiaal
Materialen
Voorzitter
Frank van Hooft
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Koen Schmitz
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Dennis Kools
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Martijn Vonk
Accommodatie en materiaal
Materialen
Commissielid
Kledingcommissie
Noortje van der Lugt
Accommodatie en materiaal
Materialen
Voorzitter
Claire Hinnen
Accommodatie en materiaal
Materialen
Communicatie
Lisette Heule
Accommodatie en materiaal
Materialen
financiën en productie
Sabine Vogel
Accommodatie en materiaal
Materialen
lijnteams
Eveline van Wisselingh
Accommodatie en materiaal
Materialen
breedteteams
Marie-Jolie Brouwer
Accommodatie en materiaal
Materialen
specials
Stephanie van Welsenes
Accommodatie en materiaal
Materialen
specials
Gooische Business Club
Mark-Jan Bender
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Voorzitter
Olav Andriesse
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Penningmeester
Marieke Slee
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Inge Gillissen
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Esther Hamann
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Aart van Zeggelaar
Accommodatie en materiaal
Gooische Business Club
Commissielid
Sponsorcommissie
Daniella Visser
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Voorzitter
Jasper Weijts
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Secretaris
Guido Coopmans
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Saskia Koster
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid
Thijs Peeters
Accommodatie en materiaal
Sponsorcommissie
Commissielid reclameborden
Désirée Theyse
Algemeen
Sponsorcommissie
Bestuurslid
Tuchtcommissie
Anouk Doekes
Algemeen
Tuchtcommissie
Voorzitter
Ilse Blok
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Martijn Haks
Algemeen
Tuchtcommissie
Commissielid
Vertrouwenscontactpersoon
Miriam van Meerten
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Odin Termohlen
Algemeen
Vertrouwenscontactpersoon
Commissielid
Clubmanagement
Clubmanager
Jacques Nagel
Algemeen
Clubmanagement
Personeel
Désirée Theyse
Bestuur GHC
Clubmanagement
Voorzitter
Marike van Wijk
Bestuur GHC
Clubmanagement
Secretaris
Roderik Verkleij
Bestuur GHC
Clubmanagement
Penningmeester
Mariette Buursma
Bestuur GHC
Clubmanagement
Hockey Organisatie
Martin van Gooswilligen
Bestuur GHC
Clubmanagement
Accommodatie en materiaal
Aart Rupert
Bestuur GHC
Clubmanagement
Hockey technisch tophockey
Maud Lapidaire
Bestuur GHC
Clubmanagement
Hockey technisch breedte
Giel van Wageningen
Bestuur GHC
Clubmanagement
Commerciële zaken
Désirée Theyse
Communicatie & Mediarelaties
Clubmanagement
Bestuurslid
Algemeen
Marleen Boers
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Voorzitter
Elise van de Putte
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Junioren Tophockey
Saskia Blom
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Jongste Jeugd
Carien van den Berg
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie Junioren breedte
Simone de Swart
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie zaalhockey

Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Communicatie hockeyorganisatie
Heleen Sluijs
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Commissielid
Marije Nubé
Communicatie & Mediarelaties
Algemeen
Commissielid
Beeldcommissie (video)
Rascha Eijbersen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
1e contactpersoon Video
Nienke Dercksen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
Commissielid
Pom Zwart
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
Commissielid
Nouk Termohlen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
Junior film-Cie
Indy Gerritsen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
Junior film-Cie
Jasmijn Bender
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (video)
Junior film-Cie
Pub-quiz
Ilja Galama
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Voorzitter
Annet Zwinkels
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Marije van Bruggen
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Hester Koch
Communicatie & Mediarelaties
Pub-quiz
Commissielid
Beeldcommissie (foto)
Robert Munnichs
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
1e aanspreekpunt
Wouter van der Velde
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
2e aanspreekpunt
Klaske Janson
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Lotte Sanders
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Nienke Prein
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Nathalie van Iterson
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Job Broos
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Waldo van Malssen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Michael Jansen
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Noor Ysbrandy
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Floor Olden
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Arthur Braskamp
Communicatie & Mediarelaties
Beeldcommissie (foto)
Commissielid
Gooische Gids
Ilja Galama
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Voorzitter
Muriel van der Louw
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Liesbeth Chamuleau
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Shemara van den Heuvel
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Marieke Gouka
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Schrijvende redactie/Tekstredactie
Caro Wolt
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Carlijn van Vliet
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Felicia Eijsink
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Carolien Bensdorp
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Foto redactie
Rozemarijn van Ingen
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Fotoredactie
Noel Wilson
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
David Veerbeek
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Mirjam Douwes
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Sylvia den Blanken
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Acquisitie
Nel Klein Bog-Kruize
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Historie
Jasper Koch
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Ruurd Bakker
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Agnès Bautz
Communicatie & Mediarelaties
Gooische Gids
Lijsten
Lijsten
Website & Social Media
Frank Wyers
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Alex Bloemendal
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Marleen Boers
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Heleen Sluijs
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
webmaster
Lore Elzinga
Communicatie & Mediarelaties
Website & Social Media
Social Media
Ingeborg van Ouwerkerk
Financiële zaken
Website & Social Media
Penningmeester
Financiële Administratie
Adm. Gooische Poort
Financiële zaken
Financiële Administratie
Personeel
Kascommissie
Olivier Gorter
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Arthur van Wylick
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Reyer van der Vlugt
Financiële zaken
Kascommissie
Commissielid
Salarisadministratie
SportSupport B.V.
Financiële zaken
Salarisadministratie
Personeel
Factuuradministratie
Frank Wyers
Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid
Jasper Weijts
Financiële zaken
Factuuradministratie
Commissielid
Mariette Buursma
Hockey Organisatie
Factuuradministratie
Bestuurslid
Ballenkids
Eva van Elburg
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenjongens
Gijs Tulleken
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenjongens
Arthur van Wylick
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenmeisjes
Marieke Zon
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenjongens
Eva Peek
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenmeisjes
Margit Hunink
Hockey Organisatie
Ballenkids
Begeleiding ballenmeisjes
Evenementen
Catelijne van der Hoeven
Hockey Organisatie
Evenementen
Voorzitter
Sascha Cremers
Hockey Organisatie
Evenementen
Commissielid
Bram Rierink
Hockey Organisatie
Evenementen
Commissielid
Rolstoel hockey
Wedstrijdtafel
Anna Res
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Marlies Hötte
Hockey Organisatie
Wedstrijdtafel
Commissielid
Toernooien
Gooisch Jeugdhockey Kampioenschap (GJK)
Susanne Muntinga
Hockey Organisatie
Toernooien
Co-ordinatie
Imke Schraven
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Erlijn Gooszen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid

Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Stick Together
Michiel van Straaten
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Saskia Kolff
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Tirza Wolff
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Xavier Tilman
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Carmen Altena
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Pien Duynstee
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Micheline van den Biggelaar
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
D-Day
Yvon Hoogeweegen
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Nicole van Vulpen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Noor Kloosterman
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Philippine Wardenburg
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Frederique Bretveld
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid

Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
vacature
7-a-side
Ard Krak
Hockey Organisatie
Toernooien
Voorzitter
Edgar Boers
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Hans van Gaalen
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Evrard Beerepoot
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Wilbert Schutrups
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Marnix van der Feltz
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Joris Perquin
Hockey Organisatie
Toernooien
Commissielid
Zaalhockeycommissie
Rutger Groot
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Voorzitter
Simone de Swart
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Communicatie
Rutger Abbink
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Aleid van der Schrier
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid
Michel Zuidgeest
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
Commissielid rolstoelhockey
Talitha Jansen Venneboer
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
wedstrijdsecretariaat
Marieke Kappert
Hockey Organisatie
Zaalhockeycommissie
wedstrijdsecretariaat
Barcommissie
Michel Bröker
Hockey Organisatie
Barcommissie
Voorzitter
Nienke Meurer
Hockey Organisatie
Barcommissie
Inkoop
Catelijne van der Hoeven
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Paul Theyse
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Jeugd Feestcommissie
Willemijn Keurentjes
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Voorzitter
Anna Pieterse
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Pip van 't Hek
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Carlijn Kort
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Hidde Hartman
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Sweder Verhaar
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Ravi Tewarie
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Justus van Spaendonck
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Ties van Gooswilligen
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Commissielid
Marieke van Gooswilligen
Hockey Organisatie
Jeugd Feestcommissie
Co-ordinatie
Barcommissie
Manager Horeca
Laurens van der Hilst Karrewij
Hockey Organisatie
Barcommissie
Commissielid
Bar Operationeel verantwoordelijk
Laurens van der Hilst Karrewij
Hockey Organisatie
Bar Operationeel verantwoordelijk
Personeel
Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey
Talitha Jansen Venneboer
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Marieke Kappert
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Zojeco
Sabien van Rijn
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Junioren
Carole Hendriks
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
De wedstrijdsecretaris organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop van de wedstrijden van de KNHB competitie
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Het Wedstrijdsecretariaat organiseert en beheert de administratieve werkzaamheden die verband houden met het goede verloop en afhandeling van de wedstrijden van de KNHB competitie
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris
Jolène Tribble
Hockey Organisatie
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdformulieren - kaarten
Arbitrage
Bas Meijer
Hockey Organisatie
Arbitrage
Voorzitter

Hockey Organisatie
Arbitrage
Communicatie
Commissielid die de communicatie verzorgt namens arbitragecommissie.
CS+ opleiding
Bas Meijer
Hockey Organisatie
Arbitrage
Co-ordinatie
Frank Wyers
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Pascal Engelbertink
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Aanwijzing meisjes
Neeltje Jansen
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
m
CS+ opleiding
Catrien Zijlstra
Hockey Organisatie
Arbitrage
CS+docent
Aanwijzing Jongens
Aletta Boonstra
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Jeugdfluiten
Annebeth Dresselhuijs
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Opleiding Scheidsrechterskaart
Guanita Milder
Hockey Organisatie
Arbitrage
Commissielid
Junioren
Senioren
Hans Schiphorst
Hockey Organisatie
Arbitrage
Aanwijzing Zondag
Aart Rupert
Hockey Technisch
Arbitrage
Bestuurslid Tophockey
Maud Lapidaire
Hockey Technisch
Arbitrage
Bestuurslid breedtehockey
Trainers keepers
Keepers Commissie
Evert Jan Tulen
Hockey Technisch
Trainers keepers
Keeperacademie
Willem-Jan Lenters
Hockey Technisch
Trainers keepers
Top Jeugd keepers
Annemieke Nijmeijers
Hockey Technisch
Trainers keepers
Breedte Jeugd keepers
Roos Zevenboom
Hockey Technisch
Trainers keepers
Jongste Jeugd keepers
Christoph Linke
Hockey Technisch
Trainers keepers
Senioren en Veteranen
Trainer
Renz van der Wal
Hockey Technisch
Trainers keepers
Jongenslijn
Wouter Mijnsbergen
Hockey Technisch
Trainers keepers
Meisjeslijn, Veteranen
Trainers
Koen Paulus
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Carole Hendriks
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Charles Tordoir
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen, Trim
Florijn Perdok
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Peer Hogestijn
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen
Rogier Koopman
Hockey Technisch
Trainers
Junioren, Veteranen, Trim
Joost Pessers
Hockey Technisch
Trainers
Junioren
Trainer/Coach
Dave Smolenaars
Hockey Technisch
Trainers
Dames 1
Robbert Paul Aalbregt
Hockey Technisch
Trainers
Heren 1
Piotr Mazany
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes A1
Rosanne Steenbeek
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes B1
Dolph de Bruijn
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes C1
Ralph van Baasbank
Hockey Technisch
Trainers
Meisjes D1
Sander Daniëls
Hockey Technisch
Trainers
Jongens A1
Bart Eenkhoorn
Hockey Technisch
Trainers
Jongens B1
Vincent de Vos
Hockey Technisch
Trainers
Jongens C1
Reinoud Wolff
Hockey Technisch
Trainers
Jongens D1
Technische Organisatie
Robbert Paul Aalbregt
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Jongens tophockey
Dave Smolenaars
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Meisjes tophockey
Neill Saarberg
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Junioren Jongens
Dolph de Bruijn
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch Manager Junioren Meisjes
Vincent de Vos
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Jongste Jeugd Jongens
Piotr Mazany
Hockey Technisch
Technische Organisatie
Technisch manager Jongste Jeugd Meisjes
Jongste jeugd commissie
Commissielid
Nienke Meurer
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Categoriehoofden
Stefanie Citroen
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Benjamins
Stephanie Westrik
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Mini
Floor Olden
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Jongens Maxis
Ingrid Mannen
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Benjamins
Machteld Merens
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Minis
Marga Sannema
Jongste jeugd
Categoriehoofden
Meisjes Maxis
Jongste jeugd commissie
Carlijn Westenburg
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Voorzitter
Saskia Blom
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Communicatie
Renzo Hoefnagels
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Jongenslijn
Simen Schimmel
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Meisjeslijn
Joost Overgaauw
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Stephanie Saltzherr
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Alexander Vlaar
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Kabouterhockey
Sofie Man
Jongste jeugd
Jongste jeugd commissie
Pico hockey
Juniorencommissie
Taja Nagel
Junioren
Juniorencommissie
Voorzitter
Carien van den Berg
Junioren
Juniorencommissie
Communicatie
Astrid Nollen
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes A/B breed
Nathalie van Iterson
Junioren
Juniorencommissie
Meisjes C/D breed
Maud Lapidaire
Junioren
Juniorencommissie
Jongens A/B breed
Jelmer de Wilde
Junioren
Juniorencommissie
Jongens C/D breed
Annemieke Nijmeijers
Junioren
Juniorencommissie
Keepers Breed
Secretaris
Marike van Wijk
Secretariaat
Secretaris
Bestuurslid
Archief
Nel Klein Bog-Kruize
Secretariaat
Archief
1e aanspreekpunt
AVG
Marike van Wijk
Secretariaat
AVG
Voorzitter
Frank Wyers
Secretariaat
AVG
Commissielid
Alex Bloemendal
Secretariaat
AVG
Commissielid
Marleen Boers
Secretariaat
AVG
Commissielid
Polo van der Putt
Secretariaat
AVG
Commissielid
Annemarie Bloemen
Secretariaat
AVG
Commissielid
Gevonden Voorwerpen
Fransien Jongmans
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Saskia van den Brink
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Petra Witteveen
Secretariaat
Gevonden Voorwerpen
Commissielid
Ledenadministratie
Frank Wyers
Secretariaat
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Medische Commissie
Marina van Rhee
Secretariaat
Medische Commissie
Voorzitter
Hille Witjes
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Joost Overgaauw
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Peter Pardoen
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Mariel Schilte
Secretariaat
Medische Commissie
Commissielid
Sportiviteit & Respect
Marc Vinke
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Voorzitter
Bettina Deurloo
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Anne Campagne
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Paul Witteveen
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Stephanie Meiss
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Jaap Nip
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Jeroen Veenstra
Secretariaat
Sportiviteit & Respect
Commissielid
Maud Lapidaire
Senioren
Sportiviteit & Respect
Bestuurslid breedtehockey
Trimhockey Commissie
Polo van der Putt
Senioren
Trimhockey Commissie
Voorzitter
Jantina Westerink
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid

Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Gerald ter Horst
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Paul Aalberts
Senioren
Trimhockey Commissie
Commissielid
Seniorencommissie
Dames Veteranen
Marije Molenkamp
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Senioren
Anne- Marleen de Nooy
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Veteranen
Jamie Hofman
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Senioren
Ashlin de Jong
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Dames Veteranen
Janneke Schoute
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Senioren
Bas Janse
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Heren Veteranen
Vincent Hoeve
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Sjoerd Verlegh
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Jan Mannaerts
Senioren
Seniorencommissie
Commissielid
Aart Rupert
Tophockey
Seniorencommissie
Bestuurslid
Tophockey Senioren
Dames
Martijn Morsink
Tophockey
Tophockey Senioren
Commissielid
Heren
Frank Westerbeek
Tophockey
Tophockey Senioren
Commissielid
Tophockey Junioren
Keepers A/B/C/D top
Willem-Jan Lenters
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes C/D Top
Marieke Habers
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Meisjes A/B top
Pieter Bas Bruggink
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Jongens C/D Top
Marco van Os
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Jongens A/B top
Carolien Bensdorp
Tophockey
Tophockey Junioren
Commissielid
Algemeen
Aart Rupert
Tophockey
Tophockey Junioren
Voorzitter
Elise van de Putte
Tophockey
Tophockey Junioren
Communicatie
Marieke van Gooswilligen
Tophockey
Tophockey Junioren
Coördinatie Tophockeyweek
Zondag Jeugd Commissie
Sophie van Eeghen
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Voorzitter
Sabien van Rijn
ZoJeCo
Zondag Jeugd Commissie
Zojeco wedstrijdsecretariaat

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie




Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 12 januari 2019 
08:30  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
08:30  Olivier Houwen Wedstrijdtafel 
10:00  Daan Kwint Wedstrijdtafel 
10:00  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
zaterdag 19 januari 2019 
08:30  Olivier Peek Wedstrijdtafel 
08:30  Mees Kalsbeek Wedstrijdtafel 
10:00  Felix Vogel Wedstrijdtafel 
10:00  Julius van Lingen Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Klaartje Sonneveld
Dolf Royaards
Philippa Hooft Graafland
Meer verjaardagen

Facebook