Afmelden trainingen
Voor het afmelden van een training: stuur een email naar [email protected]

Zaalhockeyseizoen
De zaalhockeytraining en -competitie start 4 december en loopt tot 15 feb. Op 26 feb start het veldseizoen.

Trainingsschema bekijken
Selecteer hieronder of je het 'veld' of 'zaal' schema wil bekijken en daarna de periode. 
Dit schema loopt van 8-1-2018 t/m 16-2-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Zaal Neill Saarberg Blijk, De
16:00 - 17:00 Jongens D12 Zaal Vincent de Vos Blijk, De
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Zaal Dolph de Bruijn Sportzaal Nobelhorst
17:00 - 18:30 Jongens C1 Zaal Vincent de Vos Blijk, De
17:00 - 18:30 Jongens C12 Zaal Neill Saarberg Blijk, De
17:00 - 18:00 Jongens D7 Zaal Charles Tordoir Willem de Zwijger 1 niet op 29 jan en 5 feb
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Zaal Dolph de Bruijn Sportzaal Nobelhorst
17:30 - 19:00 Jongens B1 Zaal Bart Eenkhoorn Zandzee, Sportcentrum De 1/2 uur halve zaal, 1 uur hele zaal
17:30 - 19:00 Jongens B12 Zaal Neill Saarberg Zandzee, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Jongens B2 Zaal Neill Saarberg Zandzee, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Jongens C8 Zaal Charles Tordoir Willem de Zwijger 1 niet op 29 jan en 5 feb
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
19:00 - 20:00 Jongens B6 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
19:00 - 20:00 Jongens C7 Zaal Charles Tordoir Willem de Zwijger 1 niet op 29 jan en 5 feb
20:00 - 21:00 Jongens B5 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
21:15 - 22:45 Jongens A1 Zaal Niels Voigt Zandzee, Sportcentrum De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D4 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Zaal Dolph de Bruijn Blijk, De
16:30 - 17:30 Jongens D2 Zaal Joost Pessers Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
17:00 - 18:00 Jongens C3 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
17:00 - 18:00 Jongens D8 Zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
17:00 - 18:00 Meisjes D12 Zaal Dolph de Bruijn Blijk, De
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Zaal Frithjof de Waard Blijk, De
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Zaal Charles Tordoir Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
17:00 - 18:00 Meisjes D8 Zaal Ruud de Zeeuw Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
17:30 - 18:30 Meisjes C1 zaal Daan Brenninkmeijer Zandzee, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 Jongens C4 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
18:00 - 19:00 Jongens C9 Zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Zaal Dolph de Bruijn Blijk, De 1/2 uur hele zaal. 1/2 uur halve zaal
18:00 - 19:00 Meisjes C8 Zaal Charles Tordoir Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
18:00 - 19:00 Meisjes C9 Zaal Ruud de Zeeuw Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Zaal Sander Daniëls Zandzee, Sportcentrum De
18:30 - 19:30 Meisjes B12 Zaal Dave Smolenaars Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
19:00 - 20:00 Jongens B4 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
19:00 - 20:00 Jongens C6 Zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Zaal Dolph de Bruijn Blijk, De halve zaal
19:00 - 20:00 Meisjes C6 Zaal Ruud de Zeeuw Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
19:00 - 20:00 Meisjes C7 Zaal Charles Tordoir Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
20:00 - 21:00 Meisjes B7 Zaal Ruud de Zeeuw Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
21:15 - 22:45 Heren 1 Zaal Roderik Verkleij Zandzee, Sportcentrum De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Meisjes Maxi E5 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
14:30 - 15:30 Meisjes Maxi E6 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
15:15 - 16:15 Meisjes D1 Zaal Dolph de Bruijn Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
15:30 - 16:30 Meisjes Maxi E3 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
15:30 - 16:30 Meisjes Maxi E4 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Zaal Charles Tordoir Blijk, De
16:15 - 17:15 Meisjes C2 Zaal Dolph de Bruijn Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
16:30 - 17:30 Meisjes Maxi E1 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
16:30 - 17:30 Meisjes Maxi E2 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
17:00 - 18:00 Jongens Maxis E5 Zaal Ruud de Zeeuw Willem de Zwijger 2
17:00 - 18:00 Jongens Maxis E6 Zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
17:00 - 18:00 Meisjes A1 zaal Piotr Mazany Blijk, De
17:00 - 18:00 Meisjes A12 Zaal Charles Tordoir Blijk, De
17:15 - 18:15 Meisjes B3 Zaal Dolph de Bruijn Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
18:00 - 19:00 Jongens Maxis E3 Zaal Ruud de Zeeuw Willem de Zwijger 2
18:00 - 19:00 Jongens Maxis E4 Zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
18:00 - 19:00 Meisjes C12 Zaal Charles Tordoir Blijk, De 1/2 uur hele zaal, 1/2 uur halve zaal
19:00 - 20:00 Meisjes A6 Zaal Charles Tordoir Blijk, De halve zaal
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Zaal Ruud de Zeeuw Willem de Zwijger 2
19:00 - 20:00 Meisjes C5 zaal Frits Ketelaars Willem de Zwijger 1
20:00 - 21:00 Jongens A4 Zaal Charles Tordoir Blijk, De halve zaal
20:00 - 21:15 Meisjes B2 Zaal Bram Rierink Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
21:15 - 22:45 Dames 1 Zaal Zandzee, Sportcentrum De
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 Zaal Vincent de Vos Blijk, De halve zaal
16:00 - 17:00 Jongens D3 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
16:00 - 17:00 Jongens Maxis E1 Zaal Robbert Paul Aalbregt Klaas Bouthal halve zaal
16:15 - 17:15 Meisjes D2 Zaal Frithjof de Waard
Odin Termohlen
Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
17:00 - 18:00 Jongens C12 Zaal Vincent de Vos Blijk, De halve zaal
17:00 - 18:00 Jongens D1 Zaal Robbert Paul Aalbregt Klaas Bouthal halve zaal
17:00 - 18:00 Jongens D6 Zaal Frits Ketelaars Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
17:00 - 18:00 Jongens Maxis E2 Zaal Neill Saarberg Sportzaal Nobelhorst
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Zaal Dolph de Bruijn Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
18:00 - 19:00 Jongens B3 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
18:00 - 19:00 Jongens C1 Zaal Vincent de Vos Blijk, De halve zaal
18:00 - 19:00 Jongens D12 Zaal Robbert Paul Aalbregt Klaas Bouthal halve zaal
18:00 - 19:00 Jongens D5 Zaal Frits Ketelaars Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
18:00 - 19:00 Meisjes D5 zaal Dolph de Bruijn Gooisch Lyceum (Gymzaal 1)
19:00 - 20:00 Jongens C2 Zaal Robbert Paul Aalbregt Klaas Bouthal halve zaal
19:00 - 20:00 Jongens C5 Zaal Frits Ketelaars Gooisch Lyceum) - Gymzaal 2
19:00 - 20:00 Meisjes B4 zaal Charles Tordoir Blijk, De halve zaal en niet op 14 dec
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
20:00 - 21:00 Jongens A3 Zaal Ruud de Zeeuw Sportzaal Nobelhorst
20:00 - 21:00 Jongens B1 Zaal Bart Eenkhoorn Klaas Bouthal
20:00 - 21:00 Jongens B12 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
20:00 - 21:00 Jongens B2 Zaal Neill Saarberg Klaas Bouthal
20:00 - 21:00 Meisjes B8 zaal Charles Tordoir Blijk, De halve zaal en niet op 14 dec
21:00 - 22:30 Heren 1 Zaal Klaas Bouthal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens C2 Zaal Charles Tordoir
Ruud de Zeeuw
Blijk, De halve zaal
16:30 - 17:30 Meisjes C12 Zaal Dave Smolenaars Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
17:30 - 18:30 Meisjes C1 zaal Dave Smolenaars Zandzee, Sportcentrum De halve zaal
17:30 - 18:30 Meisjes D12 Zaal Charles Tordoir
Ruud de Zeeuw
Blijk, De halve zaal
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Zaal Sander Daniëls Zandzee, Sportcentrum De
18:30 - 19:30 Meisjes B12 Zaal Dave Smolenaars Zandzee, Sportcentrum De
19:30 - 20:30 Jongens A1 Zaal Niels Voigt Zandzee, Sportcentrum De
19:30 - 20:30 Meisjes A12 Zaal Piotr Mazany Zandzee, Sportcentrum De
20:30 - 21:30 Meisjes A1 zaal Piotr Mazany Zandzee, Sportcentrum De
21:30 - 22:30 Dames 1 Zaal Zandzee, Sportcentrum De

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 20 januari 2018 
07:45  Sylke Poort Wedstrijdtafel 
07:45  Pepper van Kouterik Wedstrijdtafel 
zaterdag 27 januari 2018 
07:45  Thijs Vignaux Wedstrijdtafel 
07:45  Sofia van der Pluijm Wedstrijdtafel 
zaterdag 3 februari 2018 
07:45  Bendt van Beek Wedstrijdtafel 
07:45  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
zaterdag 10 februari 2018 
07:45  Madelief Man Wedstrijdtafel 
07:45  Bo Simoons Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Sofie Man
Pieter de Mol van Otterloo
Martine Wolvius
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter