Afmelden trainingen
Voor het afmelden van een training: stuur een email naar [email protected]

Zaalhockeytraining
De zaalhockeytraining en -competitie start 4 december en loopt tot 2 maart. Bekijk hier het trainingsschema alvast, zodat je weet wanneer jouw zaalhockeytraining is. 

Vanaf 4 december kun je het trainingsschema voor de zaal ook in de agenda in de app terugvinden en hieronder in het trainingsschema. Het wedstrijdschema volgt in de week van 20 nov. 
Dit schema loopt van 30-10-2017 t/m 1-12-2017
Junioren A
MA2
19:45 - 20:45
KG 2 - CD
Trainer(s)
Dolph de Bruijn
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Dave Smolenaars
Opmerkingen
MB2
17:00 - 18:30
KG 2 - CD
Trainer(s)
Dolph de Bruijn
Opmerkingen
MB4
18:30 - 19:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Rogier Koopman
Opmerkingen
MB5
18:30 - 19:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Peer Hogestijn
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:00 - 18:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Dave Smolenaars
Maartje Scheepstra
Opmerkingen
MC2
18:30 - 19:45
KG 2 - CD
Trainer(s)
Maartje Scheepstra
Opmerkingen
MC8
17:30 - 18:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Peer Hogestijn
Opmerkingen
ZMC1
16:30 - 17:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Peer Hogestijn
Opmerkingen
Junioren D
MD1
15:30 - 17:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Dave Smolenaars
Dolph de Bruijn
Opmerkingen
MD4
15:30 - 16:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Peer Hogestijn
Opmerkingen
MD6
16:30 - 17:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Rogier Koopman
Opmerkingen
MD7
16:30 - 17:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ZM6E1
15:30 - 16:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Rogier Koopman
Opmerkingen
ZM8E1
15:30 - 16:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
Senioren
Trim C
20:30 - 22:00
KG 3
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
Trim D
20:45 - 22:00
KG 2
Trainer(s)
Wilbert Koppers
Opmerkingen
Trim E
19:30 - 20:45
KG 4
Trainer(s)
Daan Kuypers
Opmerkingen
Trim F
20:30 - 21:45
KG 4
Trainer(s)
Daan Kuypers
Opmerkingen
Junioren A
JA1
20:00 - 21:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Bart Eenkhoorn
Opmerkingen
JA2
19:45 - 20:45
KG 2 - AB
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
JA4
18:30 - 19:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
JA7
19:30 - 21:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:30 - 20:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Bart Eenkhoorn
Robbert Paul Aalbregt
Opmerkingen
JB2
17:00 - 18:30
KG 2 - AB
Trainer(s)
Neill Saarberg
Opmerkingen
JB3
18:30 - 19:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Neill Saarberg
Opmerkingen
JB4
19:30 - 20:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Neill Saarberg
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:00 - 18:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Vincent de Vos
Opmerkingen
JC2
18:30 - 19:45
KG 2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JC5
17:30 - 18:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Joost Pessers
Opmerkingen
JC8
17:30 - 18:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Rogier Koopman
Opmerkingen
JC9
17:30 - 18:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:30 - 17:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Pieter Mertens
Vincent de Vos
Opmerkingen
JD2
15:30 - 16:45
KG 2 - AB
Trainer(s)
Neill Saarberg
Opmerkingen
JD3
15:30 - 16:30
KG 2 - CD
Trainer(s)
Joost Pessers
Opmerkingen
JD5
16:30 - 17:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Joost Pessers
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ZJ6E1
15:30 - 16:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Rogier Koopman
Rogier Koopman
Opmerkingen
ZJ8E1
15:30 - 16:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 25 november 2017 
07:45  Florian Olijve Wedstrijdtafel 
07:45  Mette Boorsma Wedstrijdtafel 
08:00  Liesbeth van der Pol Barmedewerker 
08:00  Thijs van der Lugt Barmedewerker 
08:00  Tom Taminiau Barmedewerker 
10:30  Jasmijn Overgaauw Wedstrijdtafel 
10:30  Hein Bockwinkel Wedstrijdtafel 
11:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Renske Voogt
Hendrik Greven
Jaap Nip
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter