Diensten

zaterdag 24 november 2018 
07:45 - 10:30  Emily Feimann Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Yara Aardse Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Otsie de Vries Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Arends Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Anouk van Rhee Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Mies Koch Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sacha Broedersz Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Paul Witteveen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Madelief Man Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lily Becker Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Maarten van Meerten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Rozemarijn van Keulen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ties Arts Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roos van den Elst Wedstrijdtafel 
zondag 25 november 2018 
08:15 - 11:45  Maarten Res Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Gerald ter Horst Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Bente Zuidgeest Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Doris Tanja Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Saar Kakebeen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Floor Olden Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Derk Kalsbeek Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Pieter J. Six Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Patrick Muller Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Saskia Spits Barmedewerker 
zaterdag 1 december 2018 
07:45 - 10:30  Maud Anne Lohman Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Famke Hoving Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Olivier Estourgie Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Lisa Saltzherr Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Maud de Waard Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Suzanne Deiters Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Carlijn van Asperen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Numi Hoogeweegen Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Boele de Korte Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Fiene van Vugt Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Liliane Hoekstra Wedstrijdtafel 
zondag 2 december 2018 
08:15 - 11:45  Peter Vogel Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Lennart Frijns Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Frederique Wollaert Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Tom Grootenhuis Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Marja Bonarius Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Tijs Houwen Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Merle Huidink Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Noor Knoop Barmedewerker 
zaterdag 12 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Houwen Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Daan Kwint Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
zaterdag 19 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Peek Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Mees Kalsbeek Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Felix Vogel Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Julius van Lingen Wedstrijdtafel 
zaterdag 26 januari 2019 
08:30 - 10:00  Olivier Olijve Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Tom Braskamp Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Olivier Ploegmakers Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Duco Brouwer Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 februari 2019 
08:30 - 10:00  Tristan Glover Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Olivier van Zessen Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Tijn Huidink Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Friso Janson Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 februari 2019 
08:30 - 10:00  Pepijn Klompalberts Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:00  Flip Klinkenbijl Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Luca van der Louw Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Thiago Maat Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 maart 2019 
07:45 - 10:30  Bendt van Beek Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Bas Meppelink Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Narinder Bagga Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Thijn Eijpe Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Jonas Scholten Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Benjamin Hoorn Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Ties Cremer Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Diderik Molhuysen Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 maart 2019 
07:45 - 10:30  Willem Houwen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Joep Stenvers Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Hugo Kessen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Saar Meppelink Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Hein Bockwinkel Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Zenno Hoefnagels Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Eline van Vulpen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Mariska Bischot Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Mirre Bijmolen Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Olivier de Munnik Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Valentijn Kristians Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Marleen Hellebrekers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lieke de Haan Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk van de Braak Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Yannick Visser Wedstrijdtafel 
zondag 10 maart 2019 
08:15 - 11:45  Robert Kelder Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Nikolaos Georgakis Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Ise van Leeuwen Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Robine Kakebeen Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Frederique Schumaker Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Amy Bullivant Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Julia Groten Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Peter Vogelaar Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
zaterdag 16 maart 2019 
07:45 - 10:30  Florian Olijve Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Reinout Eggink Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Max Melchior Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lot Beukers Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Thijs van Bentum Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Felix Vinke Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Claire van Loon Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sveder Laban Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Julian Schimmel Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Feiko Haarmans Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Adriaan Schmal Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Warna Man Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bas de Groot Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Valentijn Vonk Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Floris ten Brink Wedstrijdtafel 
zondag 17 maart 2019 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Thijmen Zweers Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Paul Theyse Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Lucas Westerink Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Olivia Olden Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Olivia de Boer Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Lot Beukers Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Anne Glaudemans Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jessie Jansen Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Eva Weijmar Schultz Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tess Harinck Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Lex Noverraz Barmedewerker 
zaterdag 23 maart 2019 
07:45 - 10:30  Bram van Gaalen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Boele Schmidt Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Juriaan de Munk Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Cuno van der Feltz Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees-Jan Dosker Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Oscar Westerink Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Max Vogelaar Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Like Wiegman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Seb den Blanken Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Pepijn Verdonk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Otto Bem Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Martijn Elffers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maurice van Susante Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Michiel Jonkman Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mats Poortenaar Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn Planken Wedstrijdtafel 
zondag 24 maart 2019 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Eline van Leer Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Livia Kolk Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Amelie Slagter Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Femke Kool Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Wiebe Zwerver Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Jeroen Douwes Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van David de Beijer Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Martine Bannink Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joris Poldermans Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Philia Bovee Barmedewerker 
zaterdag 30 maart 2019 
07:45 - 10:30  Willem Jenniskens Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Paco Dreyer Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Kees van Traa Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Merel Versteegh Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nepomuk von Below Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Mick de Nooy Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Linn Poelert Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lars Janson Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Isabelle Hoedt Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Olivier ter Horst Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Jason van der Plas Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Adriaan Schmal Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Allard Droste Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jurriaan Meiss Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tiddo van Houten Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Jils Zandbergen Wedstrijdtafel 
zondag 31 maart 2019 
08:15 - 11:45  Joanne Hage Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Nicoline Haanappel Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Charlotte Snouckaert van Schauburg Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Julie Eijsink Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Gertjan van Toorn Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Harald Grünberg Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Harald Grünberg Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Gijs Haverkate Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jikke Snelder Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Martijn Morsink Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2019 
07:45 - 10:30  Duco Bruins Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Mats van Elsdingen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jack Smeets Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Cathelijne Min Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Carolijn Ploem Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Emiel Bulk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Max van Rijckevorsel Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Fien Veltman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijmen Crone Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric Klein Bog Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Jonathan van Tol Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Thijmen Zweers Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sophie Klompalberts Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Joris de Boer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Sjoerd Vellinga Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Maurits Henneke Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Daan Bennebroek Gravenhorst Wedstrijdtafel 
zondag 7 april 2019 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Filippa Titulaer Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Daan Van Etten Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Vivien Kroese Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Florence Roozendaal Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Cato Asselbergs Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Lisette Jansen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Jikke Verkleij Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Flip Klinkenbijl Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Boers Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Fleur Verhoef Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Lotte Miedema Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2019 
07:45 - 10:30  Sven Slotboom Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Joep Gorgels Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Marjan Skotnicki Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Evie Verdonk Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Aleid van der Schrier Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Derk Kalsbeek Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  James Bootsma Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Otto Bem Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marije Nubé Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Carolien Bensdorp Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Govert Oord Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Job van der Vlugt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sophie Klompalberts Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wine Meiss Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Joost Grootenhuis Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Bo Simoons Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willem Habers Wedstrijdtafel 
zondag 14 april 2019 
08:15 - 11:45  Ruurd Bakker Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Sjoerd Verlegh Barmedewerker 
08:15 - 11:45  Benno Fiorito Barmedewerker 
08:30 - 10:00  Bente Zuidgeest Wedstrijdtafel 
10:00 - 11:30  Evie van Traa Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Robine Kakebeen Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Veerle Sträter Barmedewerker 
11:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Luna Feeke Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:15 - 16:15  Ballenjongen 
14:45 - 18:15  Gijs Hagemans Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Yvo Heiligers Barmedewerker 
14:45 - 18:15  Gert Jan Winkelhagen Barmedewerker 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Advertentie




Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 24 november 2018 
07:45  Emily Feimann Wedstrijdtafel 
07:45  Yara Aardse Wedstrijdtafel 
08:00  Ouders/verzorgers van Otsie de Vries Barmedewerker 
08:00  Tom Arends Barmedewerker 
08:00  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30  Anouk van Rhee Wedstrijdtafel 
10:30  Mies Koch Wedstrijdtafel 
11:15  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Annemiek Kessels
Ties Cremer
Gerda Lensvelt
Meer verjaardagen

Facebook