Diensten

zaterdag 16 november 2019 
07:45 - 10:30  Stijn Maat Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Hugo Kessen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Margje Hamminga Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fiege Koster Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Floris Hulleman Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Borre van Eeghen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Maurits van Slobbe Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Tjarko Tadema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Axel Venker Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Thomas Verleng Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Max van Peer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Han Kolff Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Chantal Peeters Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Valerie Broekhoff Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Onno van Oijen Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Leonard van der Linde Wedstrijdtafel 
zondag 17 november 2019 
07:45 - 11:00  Koen Douma Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Olivier Janssen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Coco-Claîre Klibansky Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Elseliene Honer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Philine Schroder Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marieke Koolhaas Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Joost Maingay Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Ana Sofia de Vilder Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Berend van Weperen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jaakko Keulen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Rutger Laman Trip Barmedewerker 
zaterdag 23 november 2019 
07:45 - 10:30  Nikolaos Georgakis Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Pim Kolff Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Emile Stuyt Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Geert Frank Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bo June Everts Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Pim van Mansum Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Willem van Stigt Thans Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Joris Noordman Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Marc Spits Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Marnick Buchwaldt Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lucas Tamminga Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Yannick Slagter Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Bart Belonje Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nova Stuivenberg Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maarten van der Scheer Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Philip Mijnarends Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Pepijn Temmerman Wedstrijdtafel 
zondag 24 november 2019 
07:45 - 11:00  Jesse Feeke Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Tamás Lorch Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Felipe Kort Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tijn Huidink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Lilette Hooft Graafland Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Emilie Eijsink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Anne Bakker Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tirza Fianen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luca Zaaijer Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Jackie Stam Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Pepijn Feeke Barmedewerker 
zaterdag 30 november 2019 
07:45 - 10:30  Damiaan Titulaer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Julius Rao Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Frederique Wollaert Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander van den Biggelaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Teun Bockwinkel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Gijs van Ottele Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Floris ten Veen Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Victor Gevaerts Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Eric van der Ley Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Martine Voorn Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Max Voskamp Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Tjerk Wegman Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sette van Welie Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Koert Grasveld Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Maurice van Susante Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Bodi Strang Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Olivier Tapper Wedstrijdtafel 
zondag 1 december 2019 
08:00 - 11:30  Maurice van Susante Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Boyd Stok Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tijs Houwen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bas Scholten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Hiddo Stenvers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Lennart Frijns Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Karel Sturm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Guy van Puijenbroek Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Peter Vogel Barmedewerker 
zaterdag 29 februari 2020 
07:45 - 10:30  Amelie Janssen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Norah Bolk Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Noor Dreyer Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Peppe Jansen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Floor Bloemen Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lizzy Koch Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Willemijn Huij Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Felice Hendriks Wedstrijdtafel 
zaterdag 7 maart 2020 
07:45 - 10:30  Roos Marcelissen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Philine Bretveld Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs van Bentum Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Zoë Morsink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thomas Verleng Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Glijn Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Cathelijne Min Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Suzanne Kröner Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sjoerd Vellinga Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Sabine Saarberg Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Lieke Jaarsma Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Suze ter Horst Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Jan Weitjens Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Anne Glaudemans Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Sofie van Duijn Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Mae Muller Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Fleurine Eggink Wedstrijdtafel 
zondag 8 maart 2020 
07:45 - 11:00  Kay Eckmeyer Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Brahma Bagga Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tiddo van Houten Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Robert Kelder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Michel Zweers Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jantina Westerink Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Zavier Douwes Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Wiebe Zwerver Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Laura Geervliet Barmedewerker 
zaterdag 14 maart 2020 
07:45 - 10:30  Jasmijn Hoving Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Feline Hoelscher Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eleanore van Wermeskerken Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Koen Douma Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Nina Mutschler Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Issebelle Kooijman Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sveder Laban Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Hidde Visser Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Laura Ophof Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Merel Remkes Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Juliëtte Stuyt Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Niels Wage Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Lucien Dechesne Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beer Vermunt Barmedewerker 
zondag 15 maart 2020 
07:45 - 11:00  Joep Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Roemer Halsema Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Eveline Maat Barmedewerker 
08:00 - 11:30  David Boreel Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Alexander de Jong Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Vera Hekkenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Pia van Ravels Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lara van der Pluijm Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Jennifer Oudt Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Livia Kolk Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Brooklyn Mader Barmedewerker 
zaterdag 21 maart 2020 
07:45 - 10:30  Fien Hoogendijk Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Elin Kamphuis Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jack Spaans Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Harmen Bouma Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Olivia Olden Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Julie Eijsink Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Shemara van den Heuvel Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Marc van Vliet Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Elin Jonk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Charlotte Snouckaert van Schauburg Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Beau Groten Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ilja Galama Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Vincent Hoeve Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Julie Weijts Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Thomas ten Veen Wedstrijdtafel 
zondag 22 maart 2020 
07:45 - 11:00  Alexander Stenvers Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Servaas Teeuwen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Alexander Tamminga Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Pieter Schroeder Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Gerald ter Horst Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Livia-Mae van Oijen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ester Löwenberg Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieske Nagel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Martine Bannink Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Olivier Boers Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
zaterdag 28 maart 2020 
07:45 - 10:30  Annabel Six Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Marit Hoefman Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Jack Smeets Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Tom Bianchi Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Emma Saltzherr Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Skyler van Kouterik Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Linda Fledderus Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Veerle Fokkema Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jop Koster Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Valérie Veenstra Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Lieske Nagel Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Nickel de Vuijst Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van David Vinke Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Suzanne Deiters Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Emma de Vries Reilingh Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Doris Tanja Wedstrijdtafel 
zondag 29 maart 2020 
07:45 - 11:00  Eise Keegstra Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Ruben Scholten Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Stefanie Citroen Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marije Bruggink Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tim van Lingen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Fleur Faber Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Robine Kakebeen Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Manet Niersman Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Edo Breukelaar Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Hans van Gaalen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Luuk Unger Barmedewerker 
zaterdag 4 april 2020 
07:45 - 10:30  August van der Veer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Ties Versteeg Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jools Schouwenaar Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Kees van Traa Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jeppe Schilder Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Bram van de Velde Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Jack Spaans Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Reinout Bem Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Jelmer de Wilde Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Bernd-Jan Sanson Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Joost van Bentum Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Duco Brouwer Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Heleen Sluijs Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Maud Preyde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Tjerk Wegman Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Boris Cup Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Roemer van Egmond Wedstrijdtafel 
zondag 5 april 2020 
07:45 - 11:00  Nout Haanen Wedstrijdtafel 
07:45 - 11:00  Thijmen Metselaar Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Dante Titulaer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Tibbe Brouwer Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Mauk van der Windt Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Amelie Slagter Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lotte van Delft Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Birgit Jansen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Coraline Krak Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Heleen van Berkel Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Tjerk Smelt Barmedewerker 
zaterdag 11 april 2020 
07:45 - 10:30  Cuno van der Feltz Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:30  Max Ahlen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Laurens Simonis Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Noor Kloosterman Barmedewerker 
08:00 - 11:30  Marjan Skotnicki Barmedewerker 
10:30 - 13:00  Thomas Funken Wedstrijdtafel 
10:30 - 13:00  Taeke Bous Wedstrijdtafel 
11:15 - 14:45  Laurens Simonis Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Tijn Schut Barmedewerker 
11:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Lieve van Oosterbos Barmedewerker 
13:00 - 15:30  Miles Fernhout Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:30  Seger Heybroek Wedstrijdtafel 
14:30 - 18:15  Karlijn Audenaerde Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Myrte Groen Barmedewerker 
14:30 - 18:15  Babette Wernsen Barmedewerker 
15:30 - 18:00  Tom Braskamp Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Tristan Glover Wedstrijdtafel 

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Diensten

zaterdag 16 november 2019 
07:45  Stijn Maat Wedstrijdtafel 
07:45  Hugo Kessen Wedstrijdtafel 
08:00  Margje Hamminga Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Mac-Lean Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Fiege Koster Barmedewerker 
10:30  Floris Hulleman Wedstrijdtafel 
10:30  Borre van Eeghen Wedstrijdtafel 
11:15  Maurits van Slobbe Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Nicoline Haanappel
Mees van der Scheer
Anne- Marleen de Nooy
Meer verjaardagen

Facebook