Heren 1

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H1 22 53 17 2 3
2 Breda H1 22 37 11 4 7
3 Hattem H1 22 35 9 8 5
4 Helmond H1 22 35 9 8 5
5 Leiden H1 22 32 9 5 8
6 Naarden H1 22 31 10 1 11
7 Gooische H1 22 31 8 7 7
8 Xenios H1 22 29 8 5 9
9 Union H1 22 28 7 7 8
10 Leonidas H1 22 24 7 3 12
11 Venlo H1 22 21 6 3 13
12 HUDITO H1 22 11 2 5 15

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Gooische H1 Hattem H1 2-2
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Victoria H1 Breda H1 2-1
Venlo H1 Union H1 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
Union H1 Gooische H1 4-4
Helmond H1 Victoria H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Naarden H1 Breda H1 2-3
HUDITO H1 Union H1 3-3
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Hattem H1 Helmond H1 1-2
Venlo H1 Xenios H1 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Union H1 Hattem H1 3-2
Victoria H1 Naarden H1 1-2
Xenios H1 Gooische H1 4-2
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Breda H1 Venlo H1 6-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Venlo H1 Victoria H1 3-2
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
Gooische H1 Breda H1 1-1
Union H1 Helmond H1 1-2
Naarden H1 Leiden H1 1-2
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
Leonidas H1 Union H1 5-4
Helmond H1 Naarden H1 2-4
Leiden H1 Venlo H1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Hattem H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2
Union H1 Xenios H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden H1 Gooische H1 2-3
Helmond H1 Venlo H1 2-2
Xenios H1 Leonidas H1 4-2
Breda H1 Union H1 1-2
Victoria H1 Hattem H1 4-1
Leiden H1 HUDITO H1 5-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Union H1 Victoria H1 0-2
Gooische H1 Venlo H1 4-1
Leonidas H1 Breda H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 0-0
Hattem H1 Leiden H1 4-1
HUDITO H1 Naarden H1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Naarden H1 Hattem H1 2-4
Leiden H1 Union H1 2-3
Victoria H1 Leonidas H1 4-3
Venlo H1 HUDITO H1 2-0
Gooische H1 Helmond H1 4-2
Breda H1 Xenios H1 5-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Helmond H1 Breda H1 6-1
HUDITO H1 Gooische H1 3-4
Xenios H1 Victoria H1 1-2
Hattem H1 Venlo H1 6-2
Union H1 Naarden H1 0-3
Leonidas H1 Leiden H1 3-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Helmond H1 HUDITO H1 2-2
Breda H1 Victoria H1 1-4
Xenios H1 Leiden H1 2-3
Leonidas H1 Naarden H1 4-3
Union H1 Venlo H1 3-3
Hattem H1 Gooische H1 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Victoria H1 Helmond H1 3-0
HUDITO H1 Hattem H1 1-3
Gooische H1 Union H1 3-3
Venlo H1 Leonidas H1 2-0
Naarden H1 Xenios H1 1-3
Leiden H1 Breda H1 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Helmond H1 Hattem H1 2-2
Union H1 HUDITO H1 1-1
Leonidas H1 Gooische H1 5-4
Xenios H1 Venlo H1 4-1
Breda H1 Naarden H1 3-2
Victoria H1 Leiden H1 4-0
ZONDAG 31 MAART 2019
HUDITO H1 Leonidas H1 1-0
Leiden H1 Helmond H1 1-2
Gooische H1 Xenios H1 2-1
Venlo H1 Breda H1 1-4
Naarden H1 Victoria H1 0-3
Hattem H1 Union H1 1-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Victoria H1 Venlo H1 4-0
Leonidas H1 Hattem H1 3-3
Helmond H1 Union H1 2-3
Breda H1 Gooische H1 2-2
Xenios H1 HUDITO H1 2-2
Leiden H1 Naarden H1 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Union H1 Leonidas H1 0-2
HUDITO H1 Breda H1 1-2
Naarden H1 Helmond H1 0-0
Hattem H1 Xenios H1 2-0
Venlo H1 Leiden H1 3-4
Gooische H1 Victoria H1 3-3
ZONDAG 28 APRIL 2019
Xenios H1 Union H1 1-0
Leiden H1 Gooische H1 3-2
Helmond H1 Leonidas H1 4-2
Naarden H1 Venlo H1 5-2
Breda H1 Hattem H1 1-1
Victoria H1 HUDITO H1 6-2
ZONDAG 5 MEI 2019
HUDITO H1 Leiden H1 1-5
Gooische H1 Naarden H1 2-5
Venlo H1 Helmond H1 0-2
Leonidas H1 Xenios H1 1-2
Union H1 Breda H1 1-0
Hattem H1 Victoria H1 4-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Breda H1 Leonidas H1 4-2
Venlo H1 Gooische H1 1-2
Naarden H1 HUDITO H1 2-1
Victoria H1 Union H1 3-1
Leiden H1 Hattem H1 1-3
Helmond H1 Xenios H1 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
HUDITO H1 Venlo H1 2-1
Hattem H1 Naarden H1 3-1
Union H1 Leiden H1 0-0
Helmond H1 Gooische H1 4-3
Leonidas H1 Victoria H1 1-3
Xenios H1 Breda H1 1-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Leiden H1 Leonidas H1 6-4
Victoria H1 Xenios H1 6-3
Gooische H1 HUDITO H1 7-1
Naarden H1 Union H1 1-7
Breda H1 Helmond H1 2-1
Venlo H1 Hattem H1 3-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zondag 20 oktober 2019 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Eline van Leer Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Julius van der Kloet Barmedewerker 
11:15  Birgit Jansen Barmedewerker 
11:15  Egbert Abrahams Barmedewerker 
11:15  Ouders/verzorgers van Henrik van Kessel Barmedewerker 
14:30  Eline van Vulpen Barmedewerker 
14:30  Debora Straatman Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Maarten Beimers
Michiel van Straaten
Nicholas de Wilde
Meer verjaardagen

Facebook