Dames 1

Spelers Dames 1

Elize Dashorst
Sabine van Eijk
Yvette Eschauzier
Karlijn Greutink
Maja Sophia Halasz
Nadia Huigen
Vivienne Kastrop
Senna van der Laken
Malou Mol
Indy van Oosterhout
Sophie Pelzer
Dirkje Reuver
Lizzy Ridder
Elfi de Rooij
Bente Schuurmans
Frederique Vornis
Juul Wijdekop
Nynke Wolters
Meike Wolters

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dave Smolenaars
Manager Colette van den Brink
Ass. Trainer Rosanne Steenbeek
Aanvoerder Dirkje Reuver
Fysio Karlijn Greutink

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 6 16 5 1 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0
3 Push D1 5 13 4 1 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4
9 Helmond D1 6 4 1 1 4
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 apr !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1
18 apr !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1
25 apr !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1
25 apr !Reservering n.n.b thuis - Rabo 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 24 april 2021 
08:00  Ouders/verzorgers van Duco Bruins Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Tobias Kristians Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Faas Peeters Barmedewerker 
11:15  Peter Toutenhoofd Barmedewerker 
11:15  Erik Troost Barmedewerker 
11:15  Barmedewerker 
14:30  Barmedewerker 
14:30  Barmedewerker 
Meer diensten

Vandaag jarig

Gosse van Ieperen
Cederic Kort
Leteke van Spaendonck
Meer verjaardagen

Facebook