Heren 1

Spelers Heren 1

Cuno van den Berg
Graeme Bruijn
Daim Dessauvagie
Luciën van Doorn
Laurens van Druten
Dyon Engel
Justo Engelander
Fedde Hempel
Foppe Houting
Niek Huisman
Tjebbe Keijzer
Rogier Koopman
Filip Krikke
Oscar Moorman
Mike Ooijevaar
Hessel Plat
Jan Ruijgrok
Junior Schilte
Max Schippers
Benjamin Stibbe
Rens de Vries

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Dider Meijer
Manager Marieke van Gooswilligen
Ass. Trainer/Coach Arnout Luitse
Aanvoerder Luciën van Doorn
Fysio Pepijn Mensink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 14:45
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 14:45
Ede H1 Gooische H1 14:45
Hattem H1 Phoenix H1 14:45
IJsseloever H1 Leiden H1 14:45
Union H1 Groningen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H1 6 18 6 0 0
2 Ede H1 6 15 5 0 1
3 Berkel-Rodenrijs H1 6 14 4 2 0
4 Phoenix H1 6 13 4 1 1
5 Zwart-Wit H1 6 8 2 2 2
6 Groningen H1 6 7 2 1 3
7 Berkel-Enschot H1 6 7 2 1 3
8 Upward H1 6 6 1 3 2
9 Union H1 6 5 1 2 3
10 IJsseloever H1 6 4 1 1 4
11 Leiden H1 6 3 0 3 3
12 Hattem H1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt MHC EDE H1 14:45 uit
31 okt Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs H1 14:45 thuis - iClean 3
7 nov Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - iClean 3
14 nov SV Phoenix H1 n.n.b uit
21 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 14:45 thuis - iClean 3
13 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
20 mrt LOHC H1 n.n.b uit
27 mrt HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
3 apr Union H1 n.n.b uit
10 apr Berkel Enschot H1 n.n.b thuis
24 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
1 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis
8 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
15 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
22 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
29 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-2
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 3-4
Groningen H1 Gooische H1 0-4
Union H1 Hattem H1 5-1
IJsseloever H1 Ede H1 0-3
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Phoenix H1 Groningen H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 2-6
Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 5-2
Ede H1 Union H1 4-2
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 1-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Groningen H1 Zwart-Wit H1 3-1
Hattem H1 Upward H1 2-4
Leiden H1 Phoenix H1 2-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
IJsseloever H1 Gooische H1 1-3
Berkel-Enschot H1 Ede H1 1-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Upward H1 Groningen H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 4-2
Ede H1 Hattem H1 8-0
Gooische H1 Union H1 3-0
Phoenix H1 IJsseloever H1 3-0
Zwart-Wit H1 Leiden H1 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Berkel-Enschot H1 Gooische H1 0-7
IJsseloever H1 Zwart-Wit H1 2-2
Hattem H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-4
Union H1 Phoenix H1 1-5
Ede H1 Upward H1 3-2
Leiden H1 Groningen H1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs H1 Ede H1 3-1
Upward H1 Leiden H1 3-3
Phoenix H1 Berkel-Enschot H1 2-3
Gooische H1 Hattem H1 3-0
Zwart-Wit H1 Union H1 2-2
Groningen H1 IJsseloever H1 2-3

Sponsor voucher van de maand


aupingsponsordealvandemaand

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


NieuwbouwCam


Nieuwbouw


Vouchers

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 30 oktober 2021 
08:00  Ouders/verzorgers van Kaja van der Windt Barmedewerker 
08:00  Ouders/verzorgers van Mara Kas Barmedewerker 
08:00  Kees van Traa Barmedewerker 
11:15  Maya Carson Barmedewerker 
11:15  Friedeliene Groeneveld Barmedewerker 
14:30  Ouders/verzorgers van Olivia de Boer Barmedewerker 
14:30  Ard Krak Barmedewerker 
zondag 31 oktober 2021 
07:45  Aurélie Smelt Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Feline Peeperkorn
Talitha Mac-Lean
Tibbe Brouwer
Meer verjaardagen

Facebook