Junioren Jun
1

Trainingsschema jeugd

Jongste Jeugd
  • De jongste jeugd traint gewoon volgens het reguliere schema door tot en met vrijdag 16 juni. Zaterdag 17 juni is er dan de Jongste Jeugd slotdag.
Junioren Toplijn:
  • 1e en 2e teams trainen tot 24/6 in de huidige teamsamenstelling en volgens het reguliere schema door. Technisch Managers bepalen i.o.m. trainers/coaches eventuele afwijkingen/afgelastingen. 
  • In de week van 26/6 - 30/6 zal er een beperkt selectieprogramma zijn (schema wordt deze week door de Technisch Managers i.o.m. trainers/coaches gemaakt en bij communicatie Toplijn aangeleverd) 
  • In de 1e twee weken van juli wordt er nog met de nieuwe teams getraind (nader te bepalen schema).
Junioren breedte:

A-categorie:
De reguliere trainingen stoppen ná de laatste competitiewedstrijd. 

B- en C-categorie:
  • De reguliere trainingen stoppen ná de laatste competitiewedstrijd. 
  • Er worden instuiftrainingen georganiseerd (1x per week 1,5 uur). Zie hieronder voor het schema.
  • De huidige 1e jaars C-categorie krijgen nog wel een specifieke eindtraining, zie hieronder. 
D-categorie:
  • Er wordt volgens schema doorgetraind t/m vrijdag 9 juni; de laatste competitiedag is op zaterdag 10 juni. 

Eindtrainingen C- en D-jeugd

 

  • 1e jaars D-jongens en -meisjes - dinsdag 13 juni en 20 juni: 16.00 – 17.30 uur
  • 2e jaars D-jongens en -meisjes - dinsdag 13 juni en 20 juni: 17.30 – 19.00 uur
  • 1e jaars C-jongens en -meisjes - donderdag 15 juni en 22 juni: 17.00 – 18.30 uur

Instuiftrainingen C- en B-categorie 

De competitie is voor de meeste teams al afgelopen, maar de vakantie is nog ver weg is. Daarom zijn er voor de C- en B-categorie nog twee weken instuiftrainingen, voor iedereen die zin heeft om nog even lekker op het veld te staan.

Jongens C:           woensdag 31 mei en 7 juni om 16.30 – 18.00 uur

Meisjes C:            dinsdag 30 mei en 6 juni om 17.30 – 19.00 uur

Jongens B:           donderdag 1 juni en 8 juni om 17.30 – 19.00 uur

Meisjes B:            woensdag 31 mei en 7 juni om 18.00 – 19.30 uur


Afmelden trainingen


Nieuws afbeelding

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
7aSide foto's

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Diensten

zaterdag 2 september 2017 
07:45  Linde Tilman Wedstrijdtafel 
07:45  Lieve Crone Wedstrijdtafel 
10:30  Reinout Eggink Wedstrijdtafel 
10:30  Nepomuk von Below Wedstrijdtafel 
13:00  Belle de Wilde Wedstrijdtafel 
13:00  Fay van Kooten Wedstrijdtafel 
15:30  Okke Pessers Wedstrijdtafel 
15:30  Tijn Remkes Wedstrijdtafel 
Meer diensten

Vandaag jarig

Lily Becker
Antoinette de Ridder
Marina Dijkstra
Meer verjaardagen

Facebook

Twitter