Dames A

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch DA 20 44 14 2 4
2 Amsterdam DA 20 41 13 2 5
3 hdm DA 20 41 12 5 3
4 Gooische DA 20 38 12 2 6
5 Pinoké DA 20 33 10 3 7
6 Bloemendaal DA 20 27 8 3 9
7 Laren DA 20 24 7 3 10
8 Rotterdam DA 20 22 6 4 10
9 Kampong DA 20 21 5 6 9
10 Alecto DA 20 19 6 1 13
11 Voordaan DA 20 4 1 1 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Alecto DA hdm DA 4-2
Bloemendaal DA Voordaan DA 4-2
Gooische DA Spandersbosch DA 1-2
HGC DA Pinoké DA 1-2
Rotterdam DA Laren DA 3-0
Kampong DA Amsterdam DA 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Laren DA Kampong DA 1-1
Pinoké DA Bloemendaal DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-1
Spandersbosch DA Rotterdam DA 3-0
Amsterdam DA HGC DA 1-1
MAANDAG 17 SEPTEMBER 2018
Voordaan DA Alecto DA 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kampong DA Spandersbosch DA 0-3
Rotterdam DA hdm DA 0-0
Gooische DA Voordaan DA 5-0
Alecto DA Bloemendaal DA 3-2
Amsterdam DA Pinoké DA 1-2
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Laren DA HGC DA 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Bloemendaal DA Gooische DA 0-3
Voordaan DA Rotterdam DA 1-3
Pinoké DA Alecto DA 0-4
hdm DA Kampong DA 4-0
Laren DA Amsterdam DA 1-3
Spandersbosch DA HGC DA 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HGC DA hdm DA 0-5
Kampong DA Voordaan DA 2-2
Amsterdam DA Spandersbosch DA 1-2
Gooische DA Alecto DA 8-1
Laren DA Pinoké DA 1-3
Rotterdam DA Bloemendaal DA 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bloemendaal DA Kampong DA 6-2
hdm DA Amsterdam DA 0-1
Pinoké DA Gooische DA 1-0
Spandersbosch DA Laren DA 4-0
Alecto DA Rotterdam DA 0-3
Voordaan DA HGC DA 5-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Kampong DA Alecto DA 0-1
Amsterdam DA Voordaan DA 3-0
Spandersbosch DA Pinoké DA 3-1
Rotterdam DA Gooische DA 1-4
Laren DA hdm DA 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Amsterdam DA 1-2
Voordaan DA Laren DA 0-3
Pinoké DA Rotterdam DA 5-1
hdm DA Spandersbosch DA 2-0
Gooische DA Kampong DA 5-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Amsterdam DA Alecto DA 6-0
hdm DA Pinoké DA 1-1
Spandersbosch DA Voordaan DA 2-0
Kampong DA Rotterdam DA 0-4
Laren DA Bloemendaal DA 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bloemendaal DA Spandersbosch DA 3-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Spandersbosch DA Alecto DA 2-1
Laren DA Gooische DA 3-1
Pinoké DA Voordaan DA 3-2
Amsterdam DA Rotterdam DA 2-2
hdm DA Bloemendaal DA 2-4
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
Voordaan DA hdm DA 0-2
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Kampong DA Pinoké DA 1-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Gooische DA Amsterdam DA 0-2
ZONDAG 3 MAART 2019
Alecto DA Laren DA 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Amsterdam DA Kampong DA 1-1
Voordaan DA Bloemendaal DA 1-4
hdm DA Alecto DA 3-1
Spandersbosch DA Gooische DA 0-0
Laren DA Rotterdam DA 5-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Bloemendaal DA Pinoké DA 4-1
Kampong DA Laren DA 2-1
Rotterdam DA Spandersbosch DA 0-1
Alecto DA Voordaan DA 5-3
Gooische DA hdm DA 2-5
ZONDAG 24 MAART 2019
hdm DA Rotterdam DA 3-1
Voordaan DA Gooische DA 0-4
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Spandersbosch DA Kampong DA 2-0
Bloemendaal DA Alecto DA 5-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Rotterdam DA Voordaan DA 3-1
Gooische DA Bloemendaal DA 3-0
Alecto DA Pinoké DA 3-0
Amsterdam DA Laren DA 2-1
Kampong DA hdm DA 0-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Spandersbosch DA Amsterdam DA 1-2
Pinoké DA Laren DA 1-0
Voordaan DA Kampong DA 2-4
Alecto DA Gooische DA 0-7
Bloemendaal DA Rotterdam DA 3-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Laren DA Spandersbosch DA 0-1
Rotterdam DA Alecto DA 3-2
Amsterdam DA hdm DA 1-2
Kampong DA Bloemendaal DA 4-1
Gooische DA Pinoké DA 2-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Gooische DA Rotterdam DA 2-0
Alecto DA Kampong DA 3-3
hdm DA Laren DA 2-0
Pinoké DA Spandersbosch DA 4-0
Voordaan DA Amsterdam DA 1-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Amsterdam DA Bloemendaal DA 0-1
Kampong DA Gooische DA 2-2
Rotterdam DA Pinoké DA 1-1
Spandersbosch DA hdm DA 1-2
Laren DA Voordaan DA 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Voordaan DA Spandersbosch DA 1-4
Alecto DA Amsterdam DA 0-1
Bloemendaal DA Laren DA 2-2
Pinoké DA hdm DA 1-1
Rotterdam DA Kampong DA 1-3
ZONDAG 26 MEI 2019
Pinoké DA Kampong DA 5-2
Spandersbosch DA Bloemendaal DA 2-2
hdm DA Voordaan DA 6-1
Laren DA Alecto DA 6-0
Amsterdam DA Gooische DA 2-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
Voordaan DA Pinoké DA 0-3
Bloemendaal DA hdm DA 0-3
Alecto DA Spandersbosch DA 1-4
Rotterdam DA Amsterdam DA 2-4
Gooische DA Laren DA 1-0

Fotoalbum

Bekijk de laatste fotos in ons fotoalbum
Gooische foto's


Vacature



Advertentie

Rabobank sponsor

Volvo clubbonus

Gooische Sponsor Vouchers

Agenda van de week

Deze week geen agendapunten.
Meer agendapunten

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Deze week geen verslagen.
Meer verslagen

Vandaag jarig

Anne-Marie Vernooij
Cathelijne Min
Charlot van Stigt Thans
Meer verjaardagen

Facebook